Wanneer testen?

Discussion in 'Zwanger worden' started by Bailey89, Jan 14, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bailey89

    Bailey89 Lid

    Jan 14, 2014
    19
    0
    0
    NULL
    NULL
    #1 Bailey89, Jan 14, 2014
    Last edited: Jan 14, 2014
    Hallo allemaal!

    Ik heb even een vraagje. Ik ben nu ongeveer 4 maanden gestopt met de pil en heb een 31, 24, 25 dagen cyclus gehad. Dus had voor deze maand maar een gemiddelde genomen van alle cycli. Kwam uit op ongeveer 26 dagen. Dus dan zou ik afgelopen zondag ongesteld moeten zijn geworden.
    Nu heb ik die donderdag ervoor licht roze afscheiding gehad, daarna niet meer. Zondag dus niet ongesteld geworden. Vandaag alleen een beetje bruinverlies, maar dat is inmiddels ook al gestopt. Nu ben ik me ervan bewust dat mijn cyclus nog onregelmatig kan zijn en dat er dus nog van alles kan gebeuren. Vroeg me alleen af vanaf wanneer ik kan gaan twijfelen of ik misschien toch zwanger ben? Uitgaan van mijn langst durende cyclus?

    Liefs!
     
  2. LaDebs

    LaDebs Actief lid

    Jan 6, 2014
    443
    2
    18
    Amersfoort
    Je kunt natuurlijk gewoon een test doen en dan doe je er volgende week nog één. In ieder geval, dat zou ik doen ;)
     
  3. Bailey89

    Bailey89 Lid

    Jan 14, 2014
    19
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja, daar zat ik ook aan te denken. Ben alleen bang dat ik te vroeg test, omdat mijn cyclus nog niet heel regelmatig is. Heb wel al sinds donderdag lichte krampjes, niet zo heftig als menstruatie krampen. Ook ontzettend veel trek in eten en rommelende buik.
     

Share This Page