Ik ga het de eerste week gelijk aan mijn baas vertellen. Het zal daarna denk ik niet zo lang meer duren voor ik de rest van mijn collega's inlicht. Groetjes, Sonja
Ik zou het gewoon vertellen Pooh, of je moet je er niet lekker bij voelen. Ben wel benieuwd hoe directies nu gereageerd hebben op het nieuws net na het tekenen. Jammer dat niemand meer komt vertellen hoe dat liep. Ik kreeg -geheel tegen verwachting- mijn vaste contract al per 1 aug binnen, terwijl het pas per 1 jan verlengd hoeft te worden. Ik kreeg te horen dat ze zekerheid wilden, dus dat ik na mijn verlof gewoon weer terug kom om te werken. Zo kan het dus ook gaan. En mijn directie is zéker niet soft!
ik zou het vertellen als je je daar lekker bij voelt. bij mij kon je het met 8 weken al heel duidelijk zien, dus was ik min of meer gedwongen het te vertellen. als ik dat uitleg gaf van hoe en wat en dat het nog spannend is die eerste 12 weken, snapte iedereen dat prima!