Belonen, stickerkaart, met luier aan op de wc zetten, of misschien nog even afwachten? Weet niet hoe oud ze precies is?
Ze is bijna 3....geef haar nog even de tijd om op de wc te leren poepen. Veel kinderen hebben hier in het begin moeite mee en vragen een luier als ze moeten poepen...ook al zijn ze zindelijk.
Gewoon zo laten. Julia deed het net zo! Geen probleem maken, het komt wel goed. Julia poept nu 3 maanden op de wc terwijl ze al 18 maanden op de wc plast. Op een gegeven moment zei ik wel tegen haar dat ze op het potje moest poepen.
Dit dus! Chloe heeft ook 2 mnd in de luier gepoept tot er perongeluk een poepje kwam op de wc en toen was het goed! Geen druk achter zetten en af en toe melden dat ze ookmag poepen op de wc, komt goed!