Hallo allemaal Ik ben nieuw op dit forum en heb direct ff een vraag mijn vriend en ik komen er niet uit met een naam. We hebben al een zoontje met de naam jaimy maar wat past daar nou mooi bij. Heb heel internet al afgespeurd en kunne niet echt een naam vinden dat we denken dat is hem. Dus ik wou vragen of jullie nog ideen hadden wat mooi bij jaimy past. groetjes evelien
Waarom wil je een naam die past bij de naam van je andere kindje? Het zijn toch individuen? Iedere naam zou er mooi bij passen, want jullie hebben hem samen uitgekozen!
Ik vind wel dat de combi een beetje moet passen. stel je hebt twee jongens, de ene heet Levi, dan noem je de ander toch niet Alexander of gerrit ? Maar das mijn mening
Ja idd precies zoals kaatje85 het al zegt. Ons zoontje heet jaimy maar vind bv gertjan der geen mooie combi bij hihihihihihi Vind het wel mooi als de namen mooi bij elkaar passen.