Wat te doen vandaag??

Discussion in 'De bevalling' started by Maasje, Nov 30, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Maasje

    Maasje Actief lid

    Oct 3, 2016
    133
    57
    28
    Als alles goed mag gaan en er is ruimte op de kraamafdeling dan word ik morgen ingeleid ivm zwangerschapsdiabetes. Vandaag ben ik de hele dag alleen thuis want mijn man is natuurlijk gewoon gaan werken. Normaal gesproken kijk ik wat tv of Netflix en rommel ik een beetje in huis. Maar nu ik weet dat het mijn laatste dag alleen thuis is heb ik het gevoel dat ik nog wat dingen moet doen die ik straks niet meer zo makkelijk kan.

    Hebben jullie nog dingen waarvan je zegt: dat had ik zooo graag nog even willen doen als ik wist dat ik de dag daarna zou gaan bevallen? Slapen gaat hem niet worden want er wordt vandaag een nieuwe keuken geplaatst bij de buren, en ik kom niet verder dan lekker lang douchen.

    Ik ben erg benieuwd of jullie nog leuke tips hebben!
     
    Esila likes this.
  2. jp87

    jp87 Actief lid

    Oct 26, 2011
    275
    22
    18
    toen ik wist dat ik zou worden ingeleid heb ik gezorgd voor voldoende boodschappen in huis.
    bloemetje op tafel.
    bedden schoon incl. van de andere kids en de was weggewerkt.
    alles een beetje bijgewerkt zodat toen we na de bevalling thuis kwamen in een schoon netjes huis en mijn man niet meteen op pad moest voor vanalles.
    ik mocht wel meteen dezelfde dag weer naar huis

    misschien vanavond heerlijk eten samen en relaxen hier ervaring dat de kleine altijd wakker was tijdens ons avondeten
     
  3. 15augustus

    15augustus Actief lid

    Dec 7, 2014
    406
    17
    18
    Rotterdam
    Lekker alles schoon maken en zorgen voor een volle koelkast en volle fruitschaal
    Alle was wegwerken
    Boekje lezen, nog wat lekkers te eten maken voor je mannetje en vanavond nog ff romantisch eten samen met kaarsjes aan
    Succes morgen spannend dat je het al weet!!
     
  4. Fristi2012

    Fristi2012 VIP lid

    Jun 23, 2014
    6,100
    3,487
    113
    Als mijn lichaam het zou aankunnen zou ik cupcakes bakken. Met botercreme en daar muisjes op.
    En die dan geven ipv beschuit met muisjes.
    Maar ik ben al blij als ik de dag gewoon doorkom, laat staan dat ik ook nog wat extra zou doen.

    Extra schoonmaken zou ik niet doen, is toch helemaal niet leuk. Bedden schoonmaken doet de kraamzorg zo'n beetje om de dag, zou ik nu ook echt niet doen. Badkamer doet de kraamzorg ook.
    Dus tenzij je een grote bende hebt, zou ik daar je laatste rustige dag echt niet aan besteden.

    Eventueel lekkere dingen in huis halen die je nu niet mag eten en straks weer wel.
     
  5. Grietjenb

    Grietjenb Niet meer actief

    Bij mijn laatste bevalling ben ik ingeleid. Dat was op woensdag definitief afgesproken. En op vrijdag ingeleid. Die donderdag heb ik alle bedden verschoont, zoveel mogelijk was weggewerkt en de keukenkastjes gesopt (de buitenkant alleen hoor)
    Zo ging ik de volgende ochtend weg uit een schoon en opgeruimd huis. Heerlijk!

    Maar goed, aan mijn tips heb je waarschijnlijk niets meer. Als het goed is ben je inmiddels ingeleid en hopelijk ben je al aan het genieten van he kleintje. En anders nog heel veel sterkte!
     

Share This Page