Meiden, Ik lees hier vaak dat gevoelige tepels een symptoom kunnen zijn van een zwangerschap. Maar wat bedoelen jullie precies met "gevoelig"? Als ik mijn tepels aanraak dan voel ik het 'daar beneden' kriebelen, op een seksuele manier. Sterker nog: zonder tepelstimulatie doe ik er erg lang over eer ik een hoogtepunt krijg. Eigenlijk zijn mijn tepels dus constant gevoelig... hoe zit dit nou? Ben ik een uitzondering?? Of snap ik iets niet?
Ik bedoel met gevoelig dat ze zeer doen als je ze aanraakt. Ik ben ook wel benieuwd wat de rest bedoelt.
Hoi, Ik zit nu op dag 20 en heb vanaf dag 16 last van gevoelige borsten. Vorige maand was dat precies hetzelfde (maar op dag 28 ongesteld geworden). M'n borsten zelf voelen dan gespannen aan, een soort "spierpijn", en de tepels zijn wat pijnlijk bij aanraking. Bij mij juist geen prettig gevoel!
gevoelige tepels voel je al als je je bh aantrekt (tenminste zo ervaar ik het, maar iedereen kan het weer anders ervaren) en dan voel je het niet "onderin"kriebelen als je mannetje er dan aan wil zitten sla je em "bijna"knockout...daar moet ie dan echt vanaf blijven... maar goed iedereen kan het natuurlijk anders ervaren, bij mij moet ie er dan echt vanaf blijven en loop ik het liefste zonder bh, maar ook zonder bh voelt het niet echt lekker....
Hier hetzelfde als bij Smoekie, het is een soort schraal gevoel bij mij. Een beetje te vergelijken met als je een schaafwondje hebt en je spijkerbroek schuurt er langs.
Precies,zo voel ik het ook. Heb het ook wel dat als ik daar gestimuleerd wordt dat ik het dan voel ''kriebelen'',maar dit gevoel is contstanter zeg maar,meer heel de dag door.Met als hoogtepunt 's avonds als ik m'n beha uitdoe.
Houdt het bij jullie NOD dag op of gaat het nog even door?. Had stiekum gehoopt deze maand maar helaas. Tepels zijn nog wel erg gevoelig en pijnlijk. Voor de rest verschrikklijke buikpijn en heel donkere bloeding (dammm). Nu maar weer wachten tot mijn vriendje hier is. *snif*
Bij mij zijn m'n borsten niet meer gevoelig op de dag dat ik ongesteld moet worden of zodra ik ongesteld ben. Balen dat het er op lijkt dat je toch ongesteld gaat worden !!
Tijdens mn zwangerschap ging het door, en wanneer ik ongesteld moet worden dan houdt het op op de dag dat ik ongesteld ben geworden. Wat balen zeg dat het deze keer niet raak was, wanneer komt je vriend weer terug Urban? In november was het toch?
Normaal gesproken bij mij altijd een paar dagen voor ik ongesteld moest worden, dag of 4 ofzo. Toen ik de pil nog slikte soms wel een week voordat ik ongesteld werd. Vorige maand begon het op dag 16 van m´n cyclus, en deze maand dus ook al op dag 16. Dus nu zit ik er 2 weken mee Als ik niet ongesteld wordt, vind ik het prima, maar als ik dat wel word, baal ik er wel een beetje van!!!
Ik begrijp nu precies wat ze bedoelen met gevoelige tepels, de mijne kan ik momenteel niet aanraken, ze zijn echt gevoelig.. Heb ik nooit eerder gehad.. M'n mannetje baalt ervan want die moet er maar ns ff vanaf blijven Gr. Jorietje
hahah nou dat deed ik dus vandeweek ook bijna, en hij had echt zoiets van: wat is er nou? dus zei hem dat ze zeer deden.. Normaal gesproken zijn ze bij mij absoluut niet gevoelig, en word er sexueel gezien dan ook niet opgewonden van.. maar nu was t zelfs zo dat toen we over de erasmusbrug liepen en ik de wind tegen mijn t-shirt voelde ik weer ineen kroop van de pijn... Grrrrrr
Herkenbare verhalen hoor... Toen ik nog aan de pil zat had ik bijna nooit gevoelige/pijnlijke/jeukende tepels/borsten, maar nu... blech. Vorige maand had ik er ook last van, en gisteren is het weer begonnen. (Zal dan, denk ik, ook beslist een teken zijn dat ik volgende week maandag gewoon ongesteld ga worden ...)
Bijkomend gevolg van die gevoelige tepels is dat ik om de haverklap en zonder enige reden harde tepels krijg... Tot groot vermaak van mijn hubbie, die dan vraagt: "heb je het koud schat? of ben je gewoon blij me te zien...." 8)
Ja, dat heb ik ook, en dit is de eerste keer dat ik dat heb... Het vervelende is alleen dat ze t op mn werk dus ook kunnen zien, maar ja, dan maar even niet van die strakke t shirtjes aan...