Ik vroeg me af wat jullie hobby's zijn misschien kom ik nog eens iets tegen dat ik denk hey dat is leuk!
Zwemmen Lezen Buiten in het bos/aan het water. Fietsen Skeeleren. Hardlopen als mijn knieen het toelaten. Ik ben echt een buitenmens, dat binnenzitten de hele dagen vind ik maar niks.
Mijn hobby's zijn (daar heb ik eigenlijk alleen tijd voor in het weekend/avond met de kinderen erbij kan ik sommigen niet uitoefenen) Mag graag tv(vooral soap) en filmpjes kijken, daarnaast ga ik ook heel graag naar de bios zo nu en dan. In het weekend ga ik graag te stappen mag dan graag dansen doe dat ook graag hier thuis dansen. ook dus graag muziek luisteren (het liefst hardcore) Shoppen natuurlijk maar wie houd daar niet van lezen maar daar moet ik wel mee beginnen en het boek moet pakkend zijn dan kan ik ze in 1 ruk uitlezen. en daarnaast mag ik graag in huis prutselen, en mijn huisdieren (heb 2 konijnen, 1 hamster,1 vogel en een kat)
lezen, shoppen, en...misschien een beetje vreemd... kleuren! Vind het echt heel ontspannend om een mooie kleurplaat uit te printen van internet en dan heel mooi in te kleuren, hihi...
haha Rinet dat vind ik ook prachtig om te doen! maar dan met verf! van die kinertekeningen en dan inverfen
hihi dat is leuk! vind het ook leuk als ons nichtje komt logeren want die wil altijd samen met mij kleuren...
MUSICALS!!! Ik zit bij een musicalgroep en heb zang, dans en dramales. Heerlijk, kan er helemaal mijn ei in kwijt. Heb elke woensdagavond les en dat is echt een avond voor mijzelf. Verder mag ik graag: Koken Lezen Photoshoppen Schilderen/tekenen Maar voor dat laatste heb ik niet echt veel tijd meer.
Ik vind het vooral heel leuk om wat leuks te gaan doen met Milan (zwemmen, wandelen, fietsen, naar de kinderboerderij, speeltuin, we hebben sindskort een moestuintje in aanleg , koekjes bakken, etc. etc.) Verder: Tennissen (al komt daar nog maar weinig van) Terrasje pakken / lunchen / winkelen / etc, gewoon even ertussenuit met vriendinnen Naaien (kleertjes voor de baby, knuffeltjes, etc.) Lezen (al is dat met vlagen, soms maanden niet en dan lees ik weer ineens een paar boeken uit)
o ja koken hoort er ook nog bij. Als ik vrij ben, ga ik eerst kijken wat ik allemaal wil maken en dan ga ik boodschappen doen en dan kan ik echt 5 uur lang in de keuken staan. Moet zeggen, word steeds beter8). soms mislukt het ook zo gruwelijk dat alles weer de prullenbak ingaat, hihi. Misschien ook nog een tip voor de creatievelingen: Iedereen kan schilderen!, van die voorgedrukte tekeningen met cijfers erop en die komen dan overeen met kleurtjes verf. En vroeger had je ook van die piepschuim figuurtjes en die kon je dan met prikkertjes en van die lovertjes behangen, vond ik ook altijd heel leuk... hmm misschien zo even naar de winkel, hihi
Mijn hobby's Fotograferen Mn beesten verzorgen Lezen Inetten Ennn mn nieuwste hobby ik maak pluche beestjes en sleutelhangers;
Ik heb er wel een paar.... -Trompet spelen -Flyball met de hond -Taarten maken Verder niet echt veel tijd voor hobby's, naast mijn kind, man en baan!
Ik heb 2 passies maar ben bang dat ik daar straks geen tijd meer voor heb als die kleine meid er eenmaal is, omdat in beide veel tijd gaat zitten! Ik trainde voor mijn zwangerschap 2 a 3 keer in de week taekwondo en ook tussendoor was ik er thuis veel mee bezig. En paardrijden doe ik al sinds ik 5 jaar oud ben, maar nadat ik mijn paard een paar jaar geleden heb verkocht door tijdgebrek komt het er nog maar weinig van. Zal er straks dus helemaal niet meer van komen ben ik bang! Is dat jullie ervaring ook, na je eerst kindje? Dat je daarna eigenlijk geen tijd meer hebt voor dit soort dingen? Het lijkt me zo lastig combineren straks met een parttime baan, je mannetje, je huishouden je vrienden en familie! Wil in iedergeval een paar keer in de week gaan hardlopen als mijn vriend thuis is, of misschien naar een sportschool met kinderopvang? Al vind ik dat niet zo leuk als taekwondo. Pff, lastig hoor, maar de tijd zal het leren straks wat haalbaar is!
Oh, vergeet er helemaal bij te zetten dat ik ook nog drie honden heb! Waaronder een mechelse herder die heeel veel beweging nodig heeft! Alleen aan de honden heb ik al bijna een dagtaak , haha druk, druk, druk! Heb zoveel respect voor vrouwen met een groot gezin!! Hoe doen jullie dat toch?
die doen niets meer aan hobbies, behalve bedenken wat ze vroeger allemaal leuk vonden bij mij dus scrappen, naaien, hardlopen (gaat m helaas nooit meer worden) lezen (geen romans, liever van die infoboeken) muziek maken.... tja, er komt vast weer een tijd dat ik daar wel tijd voor vind. misschien als ik super-georganiseerd word
Mijn grootste hobby is m'n werk: fotograferen en beeldbewerken. Verder lees ik nog wel eens wat, ben ik dol op muziek maken, hou ik van stompzinnig computeren en ik vind breien leuk.
brieven schrijven. Heb penvrienden uit belgie, nederland, duitsland, south-korea, china, japan, 4 uit de USA en 1 uit Afrika
Mijn hobby's zijn: Koken, Wandelen, Maken van Persoonlijke kussentjes van bv oude kleding stukken van de personen en Films ( en dan uiteraard kijken en verzamelen ed )