Oké ons clubje! Leuk dat jullie allemaal mee willen doen. Ik ga nu eten.... Beetje pasta met rode saus. Wil die kilo weer kwijt.
Je kunt ook een clubje maken onder de sectie clubs. Dan is t iets meer prive, maar kun je ook zelf topics plaatsen met bijv recepten, gewichtsverlies e.d. Vanavond ovenfrites met Zweedse balletjes. De laatste dagen nuet helemaal netjes gedaan, maar wel gelukkig 0,3 kg kwijt. Vanaf morgen weer helemaal in het gareel!
Gezellig, Net het avond eten op Recept: Groentelasagne - Miss Lipgloss erg lekker alleen vind de mozzarella te overheersend, dus volgende keer ga ik iets minder gebruiken nu nog 4 punten over. Neem straks lekker een bak kwark
Ik vind het prima! Wist niet dat dat kon... Weet iemand ook hoe? Maakt het makkelijker om je gewicht te melden haha
Hallo meiden.. Heb me vandaag aangemeld bij weight watchers... Wil heel graag weer wat kilo's kwijt, mag ik meedoen?
Ik probeerde je toe te voegen maar ik ben een Nono hier haha. Ik vraag het even aan iemand anders in de club
Oorspronkelijk geplaatst door Kitty07 Ja, 40 kgs op 6 maanden! Ongelooflijk hè! Het vloog er gewoon af! Alleen maar shakes & repen en de eerste 6 weken een strict dieet van max 500 calorien. Zo wil ik het dus niet gaan doen. Ik denk dat je met WW er wel veeeeeeeeeeeeeel langer over gaat doen maar hopelijk wel blijvend. Ben trouwens vandaag begonnen en zit nu dapper een rauwe wortel te knagen haha. Heb verder al 4 boterhammen op en 2 koppen koffie....zit nu in totaal op 14 punten maar ik mag best veel....43 propoints! Dit lijkt me niet heel veel toch wat je eet, netjes en voldoende Ik eet op een hongerige dag ook 4 bthm en als ik weinig honger heb 3. Wat ik ook wel eens doe is twee boterhammen met ei dat vult ook goed en minder calorieën. Maar dat is meestal als we zoals gister nog een bbq hebben s'avonds. De bbq ging prima mijn man heeft niet overdreven veel gegeten. Paar stukken vlees 3 stokbroodjes en wat augurken en tomaatjes dus ben wel een beetje trots op hem. ( heb even wat ik in het topic geplaatst heb ook even hier gezet zodat we hier verder kunnen kletsen) en welkom sjalleke..