weinig slaap nodig?

Discussion in 'Baby en dreumes' started by mwjalloh, Jul 5, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mwjalloh

    mwjalloh Actief lid

    Jul 2, 2008
    402
    0
    0
    Mijn dochter van 7 maanden slaapt nog maar 1x per dag en dat al sinds ze 6 maanden is. 's nachts slaapt ze zo een uur of 11 aan 1 stuk door dan is ze 4 uurtjes wakker en 's middags slaapt ze 1x ongeveer 2 a 3 uurtjes, ze slaapt dus wel lang zodra ze slaapt.
    Verder krijgt ze borstvoeding, ze is goed alert en een vrolijke meid dus in die zin maak ik me ook geen zorgen maar vind het toch wat apart, zijn er meer kindjes die zo weinig slapen?
     
  2. MissyZuilen

    MissyZuilen VIP lid

    May 14, 2007
    9,519
    1
    36
    Female
    Office Manager
    Nieuw-Engeland, Utrecht
    Jahoor, de nicht van onze beste vriend heeft een dochter van 5 maanden. En die was ookal over naar 1 slaapje per dag. Die is gewoon erg vlot, ook kwa ontwikkeling en wil niks vd wereld missen. Zolang ze niet ziek worden, goed reageren, vrolijk zijn en goed eten is er niks aan de hand.
    Jou dochter slaapt gewoon in 1 slaapje, wat mijn zoontje helaas nog steeds in 3 slaapjes doet.
     
  3. thewiz

    thewiz Actief lid

    Jun 27, 2009
    331
    0
    0
    Thuismama
    Assen
    Yep! Hier heb ik er ook zo een. (ook vanaf een maand of 5/6) Ze slaapt s'morgens nog 2 uurtjes. En s'middsgs breng ik haar wel naar bed maar slapen doet ze niet (heeeeeel af en toe). Ze speelt dan in bed. Ik hoor haar tegen zichzelf praten. Zo heb ik wel even rust. En zij natuurlijk ook een beetje. Zo blijf ik lekker doorgaan!
     

Share This Page