wel of niet goed

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by missm, May 9, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. missm

    missm Bekend lid

    Mar 12, 2012
    931
    123
    43
    hallo Dames een vraag. Op zaterdag heb ik voor het eerst getest met k2v5. Positief. geen tuurtestje een redelijke streep. Nu heb ik zondag weer getest met k2v5 en clear blue positief en clearblue 1-2 zwanger. Nu heb ik gister weer een k2v5 gedaan en hij wordt wel iets donkerder maar kheb nog steeds geen knaltest in handen. maakt dit uit? moet ik me ergens zorgen over maken? vk of ha bellen? ik wordt een beetje erg onzeker hier van.
     
  2. ratatosk

    ratatosk VIP lid

    Mar 16, 2010
    5,429
    5
    0
    Een positieve test is zwanger! Niet iedereen heeft meteen een knaltest in handen, sommigen zelfs nooit.
    Gefeliciteerd!
     
  3. ukoldaatje

    ukoldaatje VIP lid

    Feb 2, 2008
    5,082
    0
    0
    Precies...hier alleen vage testen, en een van C B wel/niet zwanger, die dag voor nod direct zwanger zei. Mijn testen bleven licht. En zie banner!!
     
  4. missm

    missm Bekend lid

    Mar 12, 2012
    931
    123
    43
    heel geruststellend...dank jullie wel kan wel janken....nu ga ik weer proberen gewoon blij te zijn....en misschien maar niet meer testen
     

Share This Page