Welke fles?

Discussion in 'Voeding' started by goldy, May 10, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. goldy

    goldy Fanatiek lid

    Sep 1, 2009
    2,253
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hallo !

    Mijn zoontje drinkt uit de difrax flessen maar ik heb het zooo gehad met die flessen! Die beginnen ofwel meteen of na een tijdje te lekken. Dus wil nu een andere fles maar welke raden jullie aan? Want ik heb graag een fles die niet gaat lekken!
     
  2. adi

    adi Niet meer actief

    Misschien doe je zelf iets verkeerds, want ik gebruik nu 3 difrax flessen al bijna 21 maanden, en ze hebben nog nooit gelekt!
    Alle nummeraanduidingen zijn eraf, van kleur zie je niet zoveel meer, maar lekken hebben ze nooit gedaan.

    Zet je de rubberen filter wel goed in, en heb je gekeken of deze aan vervanging toe is?
     
  3. goldy

    goldy Fanatiek lid

    Sep 1, 2009
    2,253
    0
    36
    NULL
    NULL
    Nou ik zal je vertellen, ik heb 2 flessen die ik gekocht heb toen ik nog zwanger was. Die hebben ook nooit gelekt en zijn nog steeds goed(deze staan bij mijn moeder thuis). En de flessen die ik gekocht heb vanaf dat hij geboren is, die zijn echt slecht!
    Ik doe verder niks vekeerds. Dat ventiel zit er gewoon goed in enzo. Ik maak wel altijd kokend water in de fles en dan de poeder erbij en dan pas koud water, maar dat komt omdat de voeding die ik heb in kokend water moet oplossen, Maarja daar moet de fles wel tegen kunnen toch?!
     
  4. DJ Momo

    DJ Momo Fanatiek lid

    Apr 23, 2010
    4,523
    0
    0
    NULL
    NULL
    even contact op nemen met difrax, hebben wel goede service.
     
  5. adi

    adi Niet meer actief


    Ja hoor, hier ook een half jaar lang gedaan, en dat ging prima.

    Maar als je kleine gewend is aan drifrax flessen en het daarmee goed doet, zou ik even met hun klantenservice bellen en het laten oplossen. Je mag sowieso deze flessen vervangen door nieuwe, en ze kunnen misschien ook een oplossing aanbieden.

    Een andere merk proberen kan natuurlijk altijd nog.
     
  6. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    Aug 29, 2007
    22,170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Gewoon stoppen met de fles en beker aanbieden. Hij is al 9 maanden, dus ik zou geen nieuwe flessen meer gaan aanschaffen, rond deze leeftijd moet je so wie so al beginnen met afbouwen van de fles.
    En over het lekken even met de klantenservice bellen. Kan zijn dat type fles en speen niet bij elkaar passen.
     
  7. blackeyedgirl

    blackeyedgirl VIP lid

    Nov 12, 2008
    17,671
    2
    0
    Zuid-Holland
    Hier difrax ultrason flessen gekocht, die lekken niet.
    Toen werden de gekleurde geleverd zonder bpa, daar 1 van gekocht en die lekt hier aan de onderkant. Dus terug naar de saaie kleur flessen en de gekleurde ligt in de kast.
     
  8. wonderbaby1

    wonderbaby1 VIP lid

    Jan 9, 2010
    7,063
    90
    48
    Noord-Brabant
    Hee meid ik heb dat dus ook! En er zitten dan ook scheurtjes onderin de rand.. (had ik dat niet een keer gezegd) ik zou echt nog niet melk met een beker geven hoor, gewoon lekker met de fles toch? Drinken kan wel uit een beker :p

    Maar ik heb dus meerdere mails naar difrax gestuurd maar niks terug gehad *#*%#*}*} service hebben ze!!!

    Oh en ik deed dus alles precies zoals het moest volgens de verpakking

    Oh en dan nog wat haha hij drinkt nu gewoon uit de avent flessen en dat gaat heel goed! Handig schoon te maken ook en hij drinkt er heel goed uit..
     
  9. goldy

    goldy Fanatiek lid

    Sep 1, 2009
    2,253
    0
    36
    NULL
    NULL
    Bedankt voor de reacties meiden.

    Ik was vanmiddag bij de prenatal geweest en die mevrouw zei dat er een hele serie was waar iets fout mee was en die dus gaan lekken. Heb nu difrax gemaild dus ben benieuwd of ze iets laten weten.

    @ dirksmama, ik kan niet zomaar ineens stoppen met de fles. We oefenen al met drinken uit een beker maar dat gaat echt nog niet zo goed dat hij zn melk daar al uit kan drinken. En hij moet het toch echt binnen krijgen en niet dat de helft er langs ligt.

    @ wonderbaby, haha nee hij krijgt zn melk gewoon nog lekker in zn fles hoor. Misschien moet ik ook weer avent pakken.. Maar drinkt hij daar niet heel snel mee want Gelani is ook een snelle drinker ofnie?
     
  10. Megan82

    Megan82 Actief lid

    Jun 30, 2009
    210
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb vorige week ook de difrax gebeld omdat ik ook 3 lekkende flessen heb waarvan 1 ook met een scheur. (al binnen een paar weken)

    Het is een bekend probleem bij hun, want het schijnt een fabrikagefout te zijn bij de nieuwe gekleurde flessen. Ze leveren ze zelfs niet meer aan winkels. Ik heb een foto moeten mailen en ze zei dat ik dan 3 nieuwe zou krijgen......tot op heden nog geen reactie teruggehad, maar ik ga ervan uit dat ze dit nog wel doen.

    Heb inmiddels ook avent flessen gekocht omdat ik er helemaal gek van werd met voeden, dus nu heb ik deze tijdelijk.
     
  11. fleur24

    fleur24 Fanatiek lid

    Sep 26, 2008
    1,442
    1
    38
    Ik heb ook al 23 maanden difraxflessen en de fles zelf is bij mij 1 keer defect geweest al bij de aanschaf. verder zijn ze wel gaan lekker omdat het ventiel stuk was. Deze dan ook vervangen (kan ze bij prenatal kopen) en lekte niet meer. Ik gebruik ze nog steeds 3x per dag en geen problemen mee. Ik wilde zo rond de 10 maanden ook van fles veranderen mijn dochtertje pikte dit alleen niet haha. Weigerde te drinken uit andere flessen.
    Groetjes
     
  12. Sanjor

    Sanjor Fanatiek lid

    Jan 23, 2010
    4,337
    1
    0
    Almere
    ZOOO HERKENBAAR!!

    Die van mij lekken ook! GEK wordt ik ervan!
    Kan dus Avent proberen?
    Heel stiekem heb ik helemaal geen zin om Difrax te bellen/mailen etc.. Als iets niet goed is dan heb ik het al helemaal gehad en geen zin in gedoe.. hihihi
     
  13. wonderbaby1

    wonderbaby1 VIP lid

    Jan 9, 2010
    7,063
    90
    48
    Noord-Brabant
    Goldy ja hij is idd een snelle drinker maar het gaat heel goed uit deze avent flessen.. Die nieuwe hebben een ring zodat ze zo min mogelijk lucht binnen krijgen.. Ik had die oude nog en dat gaat ook heel goed, van begin af aan dat ik ze nu gebruik!
     

Share This Page