ik vind de middelste juist meer voor oudere kindjes (met dat haltertje zeg maar) maarja das ook wel weer grappige een "grote mensen jurkje" ik vind die rechts het schattigs, kitty vind ik ook erg cute maar doet wat meer winters aan...
rechts!! Vind ik echt heel girly. Vind midden ook schattig, maar iets tuttiger en ouwerlijk, vandaar dat mn keuze toch valt op rechts! En ik vind het rechter model altijd zo leuk staan bij die kleintjes..
Ik vind ze alledrie mooi, maar ik heb voor de rechtse gestemd. Ik ben meer voor paars dan roze en de rode vind ik dan weer meer voor Kerst ofzo. Maar wel erg mooi, alledrie!
Mijn dochter heeft een halterjurkje van carbone spijkerstof met broderie en als ze die aanheeft krijg ik hele strot complimentjes over dat jurkje dat blote ruggetje zo liefffffff
Ik ga voor de rechtse. Vind ik een echt schattig meisjes jurkje. De eerste zou ik eerder aan doen met Kerst en persoonlijk vind ik de middelste iets geschikter voor een 'ouder' meisje. De halter maakt het in mijn ogen wat ouwlijker.
Ik kies voor de rschtse. De eerste is wel wat voor de kerst. De middelste vind ik dat halterbandje niet zo leuk staan bij kindje van 1 jaar.
De rechtse vind ik het leukst! De rode vind ik een typisch kerstjurkje De middelste daarvan vind ik het model niet leuk.