Nee, het is een verschrikkelijke mascara. Voornamelijk het borsteltje is prut. Zitten in totaal misschien 36 zacht rubberen sprieten aan waarmee je de mascara op je wimpers moet aanbrengen. Mij is het niet gelukt, en het resultaat was ook om te huilen.
Lancome hypnose wel ok, maar wel snel "droog". Dior Show perfect voor volle wimpers, lekker creme-ig Este Lauder, magnascopic ook fijn, niet zulke dikke mascara Maxx Factor false lashes, mijn favo tot nu toe. Perfecte mascara. Fijn borsteltje. Mascara gaat redeleijk lang mee ook.
Dit zijn inderdaad de fijnste mascara's volgens dit topic. Welke eyeliner/oogpotlood gebruiken jullie? 8)
Ik moest spontaan even glimlachen toen ik dit topic las. Afgelopen weekend stond er hier in de krant een artikel over de beste mascara en welke mascara nu eigenlijk waar maakt wat hij beloofd (krant uit België). Daar stond Helena Rubenstein op nummer 1, best wel een dure mascara, maar hij doet het allemaal. Ik heb hem ook thuis liggen (toevallig gekregen voor mijn verjaardag van vriendlief die helemaal geen verstand heeft van mascara en een dure shop binnengewandelt was en gevraagd heeft, geef mij eens de beste mascara dat er is!) en ik ben zeer tevreden over deze mascara. Of ik hem opnieuw zou kopen weet ik niet, want ik vind het een smak geld, en ik gebruik niet dagelijks mascara. Liefs Stephanie