Ik heb morgen een rechtszaak - althans, ik ben het slachtoffer en ik heb spreekrecht waar ik gebruik van wil maken - maar nu stuurt het OM telkens mijn post naar het politiebureau en ontvang ik die post regelmatig 12 weken later of iets. Ik heb dus geen schriftelijke uitnodiging. Nu heb ik de afspraak dat ik morgen om *tijdstip* bij de rechtbank zal zijn in Haarlem voor de strafzaak. Maar er zijn drie verschillende adressen. Voor strafzaken ga je naar de politierechter toch? Meervoudige kamer? Waar vind ik die? Welk adres is dat? Ik kom er even niet meer uit. Alvast bedankt!
Nee, lang verhaal... Ik zit verstopt ( ) het is een zaak wat betreft belaging/stalking etc. dus ik heb koste wat het kost mijn anonimiteit gewaarborgd, dus de communicatie is ultiem bagger. Ik ging er vanuit dat er slechts 'ééntje' zat. Maar ik zie op internet ineens meerdere adressen. Ik dacht het Simon de Vrieshof, maar nu ga ik twijfelen. Dus als iemand dit even zou kunnen bevestigen, weet ik waar ik heen moet morgen.
Volgens mij moet je de civiele rechtbank hebben omdat het om een burgerlijke strafzaak gaat. Die zit geloof ik in de Jansstraat, maar das niet zover van de Simon de Vrieshof (mocht ik het verkeerd hebben )
Een burgerlijke strafzaak? Ze wordt vervolgd door de OvJ, niet door mij persoonlijk, toch? Het OM heeft haar aangeklaagd voor een misdrijf tegenover mij. Trias politica en dergelijke? Bestaat dat eigenlijk wel, een civiele strafzaak? Dat zijn toch twee verschillende dingen?
Haha ja je hebt geijk, ik wist het ook niet en vroeg het manlief dus geef die maar de schuld. Heb inmiddels een site gezien waar duidelijk opstaat waar wat behandeld word en zo te zien heb je het goede adres (Simon de Vrieshof)
Als het een strafzaak is moet je voor 99% op de Simon de Vrieshof zijn. Anders Jansstraat, maar dat zit om de hoek.
Contact - www.rechtspraak.nl Moet je Strafrecht openen, staat onder contactgegevens, en weet je waar je moet zijn. Sterkte.
Ik denk dat je Simon de vrieshof of jansstraat moet zijn en dat zit echt bij elkaar om de hoek ! Ff wat eerder gaan zodat ze het voor je kunnen nakijken. Wij hebben ruim anderhalf a 2 jaar daar om de maand anderhalve maand gezeten en het wisselde steeds qua locatie.
Appelaar garage volgen als je er bent dan kom je op het Simon de Vrieshof uit als je daar parkeerde en naar boven gaat. Daar worden nu vrijwel alle zaken gedaan. Als je de garage uitkomt meteen links. Succes vandaag
Dank jullie wel allemaal! Vannacht nauwelijks geslapen en stikzenuwachtig, maar het komt vast wel goed. Ik hoop dat de rechter een weloverwogen beslissing maakt die hopelijk ook nog in mijn voordeel is.