whaaaaa

Discussion in 'De lounge' started by sterr, May 6, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    Wahahaha, je lijkt mij wel! Een paar jaar geleden woonde ik nog alleen in een appartementje. Op een dag zag ik zo'n enorme zwarte joekel over de grond rennen (die beesten kunnen nog hard rennen ook!) :confused: . Doodslaan (bang voor gekraak en dat ik hem voel) of oppakken durf ik niet, dus toen de stofzuiger maar gepakt. Het leek echter alsof die engerd me aankeek... Ik durfde de stofzuigermond niet eens op het beest te zetten. Bang dat hij er ergens weer uitvloog... Dus toen ben ik ook een paar dagen nauwelijks in de woonkamer geweest waar dat enge beest zat. Mijn vader is toen ook nog langs geweest om op zoek te gaan naar die spin, maar kon hem niet vinden. Na een paar dagen kwam ik thuis uit mijn werk en met dank aan een van mijn katten, lag die spin uiteengereten op de grond.

    Ik had ook eens een joekel op mijn werk, zo'n zwarte van wel 10 cm, hij was echt enorm. Hij zat gelukkig in een andere ruimte dan waar ik werkte. Ik moest daar op een gegeven moment wel een dossier weghalen. Dat beest zat daar op de muur en werkelijk waar, het leek wel alsof hij op mij af kwam lopen. Ik heb het dossier gepakt en ben weggerend. Ik was ook nog alleen op kantoor ook. Toen er een collega terug was, was het beest natuurlijk verdwenen.

    Nu vind ik dikwijls een dode spin op de grond in onze woonkamer. Mijn katten zorgen er wel voor dat ze niet lang blijven leven!

    Wat ben ik blij met mijn katten!

    En het idee dat als je er eentje vindt, dat er dan nog ergens eentje zit, vind ik werkelijk om misselijk van te worden.... :pale:

    Mijn vriend (die eigenlijk ook wel bang is voor die joekels) heeft mij een keer beet gehad met mijn angst trouwens. Op 1 april vorig jaar lag ik lekker uit te slapen, tot hij opeens tegen mij zei: wat zit daar nu naast je hoofd? Lijkt wel een spin! Ik wist niet hoe snel ik het bed uit moest komen. Mijn vriend kreeg zowat een hartverzakking. Hij wist niet dat ik zo erg bang ben voor een spin. Dat was niet leuk!

    Groetjes van een spinnenhater.
     
  2. tweeling

    tweeling Fanatiek lid

    Sep 9, 2006
    3,579
    0
    0
    mama van 2 meiden!
    whaah bah jak ik denk dat ik van mn stoel geploft was brrrrr :oops:
     
  3. Amanthis

    Amanthis Fanatiek lid

    Aug 7, 2006
    2,015
    0
    0
    Ik maak die beestjes nooit dood, ze zijn erg goed tegen muggen en al dat soort ongedierte, als ik ze zie lopen zet ik ze buiten.
    Ik dood wel alle vliegen en muggen en wespen, ik word altijd helemaal verrot gestoken door muggen
     
  4. marline1983

    marline1983 VIP lid

    Jun 11, 2006
    9,402
    1
    0
    hengelo
    hahaha zie nu dit berichtje pas
    heb net een topic geplaatst dat ik gelijk kreeg van mijn vriend
    er zat een erg grote wesp/horzel van wel zo'n 5cm groot
     
  5. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    Jul 14, 2006
    35,431
    47
    48
    Female
    Zuid-Holland
    Ik vermoord ze ook hoor haha.
    Moeten ze maar uit mijn buurt blijven.
    Vind spinnen ook 3x niets
     
  6. Ecosa

    Ecosa Fanatiek lid

    Dec 15, 2006
    2,397
    1
    0
    Grappig, ik heb laatst een blog hierover geschreven op mijn hyves, compleet met foto :).
    Wij hebben echt megagrote spinnen in ons huis rondlopen en ik schijt hem ook echt voor spinnen. Ik kan ook alleen maar roepen spinspinspin! en mijn man komt hem dan vangen en buiten zetten.
    Maar gister moest ik wel de grote held uithangen, want ik was alleen thuis en er zat er eentje naast de box. Ik zag dat beest al bij Elena in de box klimmen. Bleehh. Dus ik heb hem zelf gevangen met een doos! Ooww wat vond ik dat eng, ik had gewoon het gevoel dat dat beest naar me kéék!

    Ik durf ze ook niet dood te slaan hoor. Ben ook bang voor dat ze gaan kraken en uit elkaar spatten, gatverdamme!
     
  7. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    wespen enzo ben niet bang voor, ben in australie alles tegengekomen van kakkerlakken tot en met krokodillen en ook de grootste wespen die je je maar kunt voorstellen, maar de spinnen zijn het enige waar ik na die reis nog panisch van wordt :)
     
  8. Tinkerbell81

    Tinkerbell81 Fanatiek lid

    Dec 20, 2005
    3,152
    0
    36
    ieeeh wat een horrorverhalen allemaal krijg echt helemaal de kriebels als ik het lees....

    geloof dat ik ook maar niet verder lees , want anders ga ik er nog over dromen..aaarggggghhhh...
     
  9. Bluesky

    Bluesky VIP lid

    Oct 1, 2007
    5,941
    0
    36
    Verzorgende-IG
    Heerewaarden
    Brrrrr... Ik ben ook zooooo bang voor spinnen... Gisteren nog... Ik doe het aanrecht af, til een stokbrood op (zit in een zak) Komt daar toch een enorme grote harige spin onderuit rennen zo voor mijn doekje uit! EEEEeeeew! Gadverdegadver... En ik heb daar een uur darvoor nog eten klaar staan maken... Ik krijg nog de kriebels als ik eraan denk...

    En idd.. Ook ik zit nu met angst en beven op die tweede te wachten... Brrrr.
     
  10. Anabella

    Anabella Fanatiek lid

    Feb 2, 2006
    2,742
    1
    0
    Dankzij dit topic zit ik al de hele avond schuw om me heen te kijken.. ik zie steeds van alles rennen. (terwijl er niks is)
    Dat wordt straks lekker slapen.. :D
     
  11. Curly79

    Curly79 Actief lid

    Mar 2, 2008
    266
    11
    18
    Als het een dikke vette spin is haal ik gewoon de stofzuiger te voorschijn, durf het gewoon niet dood te meppen, ik ben ben bang dat het zal spatten :)

    Een lieve kleine spin zet ik weleens buiten
     
  12. SyrianBeauty

    SyrianBeauty Fanatiek lid

    Nov 28, 2007
    2,362
    0
    36
    Female
    Huisvrouw/Mama Zijn!
    Omgeving Rotterdam
    Ahh wat zielig dat iedereen ze dood maakt, waarom pak je ze dan niet met een keukenpapiertje voorzichtig? Ik ben er zelf helemaal niet bang voor, ik pak ze altijd gewoon op (soms kruipen ze me arm op :) ) en zet ze dan gewoon buiten neer, hoe dik of dun ze ook zijn, als het nou vogelspin was dan zou ik wel anders reageren :D Ik snap niet dat je daar bang voor kan zijn het is zo'n klein beestje en ze bijten ook niet.
     
  13. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    de meesten angsten zijn ireeel toch?
     

Share This Page