Wie is succesvol afgevallen

Discussion in 'De lounge' started by Rooibos, Apr 25, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Rooibos

    Rooibos Niet meer actief

    De titel zegt het al, wie is succesvol afgevallen en hoe heb je dat gedaan? Ik wil gewoon kilo's kwijt nu.
     
  2. liebrando

    liebrando Niet meer actief

    ik lees ff mee!
     
  3. CaatjeM

    CaatjeM Fanatiek lid

    Feb 25, 2011
    1,665
    0
    36
    Female
    Lokale gids (Jerez, provincie Cádiz, Gibraltar en
    Jerez de la Frontera
    IK!!!

    Vorig jaar juli (2010 dus) begonnen. De reden? Ik wilde graag zwanger worden en wist dat overgewicht een belemmering kan vormen.

    Ben in totaal 16 kilo afgevallen met Weight Watchers. :D Voor mij werkt het propoints systeem helemaal geweldig! Je mag in principe alles eten wat je wilt, leert perfect wat een goede voeding is en indien nodig balanseren.

    Nu ik zwanger ben (jaja, het is gelukt!!!) mag ik natuurlijk niet verder gaan met afvallen, maar na bevalling ga ik er zéker weer mee door, want ik zit nog niet op mijn streefgewicht.

    Succes!

    Liefs,
    Caroline
     
  4. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,091
    7,843
    113
    Ik ben 10 kilo afgevallen in 2009 en heb dat er (redelijk) afgehouden. Niet door weight watchers zoals caatje, maar ongeveer hetzelfde principe, gewoon gezond eten en op eetmeter.voedingscentrum.nl bij te houden wat je eet. Dus letten op de calorieen, net als bij weight watchers. Niet gaan dieten, maar gewoon je eetpatroon aanpassen.

    Caatje, mijn gyn zei 2 jaar geleden toen ik zwanger was dat het niet erg was dat ik af bleef vallen, het ging heel geleidelijk en ik kreeg voldoende van alles binnen (zo'n 2000 Kcal p. dag). Als je maar geen rare crash dieten doet. Ik had anders koeken en patat en zo moeten gaan eten om op gewicht te blijven :D
     
  5. tjessia

    tjessia Fanatiek lid

    Feb 1, 2009
    2,889
    0
    0
    Na mijn 3e bevalling, zo'n half jaar erna had ik geen zin meer in m'n buikje. Ik weeg niet veel en na mijn andere bevallingen kon ik na een paar weken mijn gewone kleren weer aan, deze keer niet. Ik baalde omdat de zomer eraan kwam. Ik heb mezelf eigenlijk gewoon uitgehongerd en veel water gedronken. Ja ik weet dat dat geen goed dieet is maar het hielp hier wel. Moet zeggen dat je lichaam er aan went en dan ook niet meer om eten of snoep vraagt. Maar uiteindelijk had ik gewoon tot 1 jaar na mijn bevalling moeten wachten want ik was allang weer gestopt met het uithongeren en na dat ene jaar zat ik weer helemaal in m'n figuur, lichter dan voorheen. Tja, ik trek er deze keer dus ook maar 1 jaar voor uit dat ik weer in shape ben. Maar ik denk dat voor iedereen weer wat anders goed werkt.
     
  6. CaatjeM

    CaatjeM Fanatiek lid

    Feb 25, 2011
    1,665
    0
    36
    Female
    Lokale gids (Jerez, provincie Cádiz, Gibraltar en
    Jerez de la Frontera
    @Juul75: Ben blij dat je dat schrijft eerlijk gezegd! Weight Watchers zelf zegt dat je maar tot je 12e week door mag gaan met het programma, maar ik merk dat ik het maar moeilijk los kan laten.

    Ik volg het nu niet echt (schrijf niets op enzo), maar mijn nieuwe leefritme is gewoon zo gezond dat ik daar automatisch nog bij afval. Zoals je zegt: heel langzaamaan, dus het lijkt mij ook niet echt slecht. Wil er nog eens met een vk over praten, maar vind het al prettig dit gelezen te hebben!

    Liefs,
    Caroline
     
  7. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    Aug 22, 2010
    4,224
    0
    0
    ik ben vorig jaar zo'n 6 kilo kwijt geraakt met Dr Frank en dat is er niet weer bij gekomen. echt aan te raden!
     
  8. CaatjeM

    CaatjeM Fanatiek lid

    Feb 25, 2011
    1,665
    0
    36
    Female
    Lokale gids (Jerez, provincie Cádiz, Gibraltar en
    Jerez de la Frontera
    @tjessia: Je zegt het zelf al "ik weet dat het niet goed is", maar weet je ook wáárom?! Juist dáár je lichaam er aan gaat wennen is zoiets heeeeeel slecht! Op die manier krijgt je lichaam gewoon niet voldoende voedingsstoffen binnen. Bovendien heb je dan heel erg grote kans dat zodra je ermee stopt, je minstens 2x zo hard aan gaat komen.

    Dat het voor je gewerkt heeft, wil niet zeggen dat het goed is dit aan mensen aan te raden. Bij deze wil ik dus ook met klem zeggen: DOE ZOIETS NOOIT!!!

    @Weight Watchers: Dat vind ik ook zo goed aan het Weight Watchers propoints programma. Zodra je op je streefgewicht komt laten ze je niet los. Nee, dan krijg je hulp om je gewicht te behouden! OP EEN GEZONDE MANIER! Erg prettig dus.

    @Juul75: ben trouwens wel een ietsie pietsie jaloers op je hoor, ik heb er dus geen discipline voor om het zelf te doen. Of, ik moet zegen, dat hád ik niet. Nu ik dit progamma eenmaal geleerd heb, gaat het veel gemakkelijker!

    Liefs,
    Caroline
     
  9. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,091
    7,843
    113
    Wat mijn gyn zei was dat het algemene advies was om niet af te vallen, omdat veel vrouwen alleen dieten volgen waarbij je geen evenwichte voedingssamenstelling hebt. Ook komen er bij het verbranden van opgeslagen vet wat stoffen vrij (geen flauw idee welke) die niet zo gezond zijn, maar als je het geleidelijk doet is er geen probleem.

    Wat jij ook al zegt, door een gezond eetpatroon blijf je toch wel wat afvallen als je wat vet hebt opgespaard door een ongezond eetpatroon :D

    Je moet alleen rekening houden dat een WW punt zo rond de 50/70 kCal is, en dat het tijdens je zwangerschap gezond is zo'n 200 kCal te eten. Dus zo rond de 30 a 40 punten per dag.
     
  10. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,091
    7,843
    113
    Oh ik blink ook niet uit qua discipline! Ik weet wel hoe ik zou moeten eten, maar zodra ik ophoud met het invullen van wat ik eet en dus met de neus op de feiten qua calorieen wordt gedrukt denk ik altijd:" Ach, dat ene koekje kan geen kwaad". Dus ik moet altijd netjes bij blijven houden wat ik eet ;)
     
  11. levi3

    levi3 Actief lid

    Jul 3, 2009
    123
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik tot nu toe 19 kilo, via weight watchers online !!!
     
  12. Brett

    Brett Bekend lid

    Jul 2, 2009
    896
    1
    0
    NULL
    NULL
    Nu 11 kilo afgevallen door gewoon gezond te eten en niet meer te snoepen. Nu ga ik voor de laatste 10 kilo's weer op dezelfde manier!
     
  13. CaatjeM

    CaatjeM Fanatiek lid

    Feb 25, 2011
    1,665
    0
    36
    Female
    Lokale gids (Jerez, provincie Cádiz, Gibraltar en
    Jerez de la Frontera
    @Juul75: Bedankt weer! Super nuttige info. Hier was ik naar op zoek: "Je moet alleen rekening houden dat een WW punt zo rond de 50/70 kCal is, en dat het tijdens je zwangerschap gezond is zo'n 200 kCal te eten. Dus zo rond de 30 a 40 punten per dag." Daar kan ik wat mee!

    En ja, het is ook wel logisch, dat je niet aan die extreem dieten mag doen tijdens je zwangerschap. Maar Weight Watchers zelf raadt het dus ook af... Zier HIER. Dat vind ik eerlijk gezegd wel vreemd. Ze zouden toch een zwangerschapsprogramma kunnen doen??? Of is dat te gemakkelijk gedacht?

    Hm... Lees het nu net zelf nog eens, snap het nu toch wel... De monitoren zijn geen doktoren, dus ze willen zich gewoon aan die verantwoordelijkheid ontrekken neem ik aan...

    @Levi en Brett: Goed joh!!!

    Liefs,
    Caroline
     
  14. Carlien

    Carlien Fanatiek lid

    Feb 23, 2010
    2,133
    1
    36
    Twente
    Ik ben 2 jaar geleden van 80 naar 60 afgevallen. Dit heb ik niet met een dieet gedaan. Ik ben alles blijven eten, ook snoep. Maar vooral de chips en chocola heb ik proberen te laten staan.

    Wat ik deed is gewoon alles eten, maar dan van alles minder, behalve groente en fruit. Manderijnen nam ik bijv. als lekker tussendoortje, ook appels. Zijn best lekker zoet, maar toch gezond.

    En dit is wel vol te houden, je eet namelijk alles nog, alleen dan minder. Dus je hoeft niet allerlei aparte dingen te doen, of helemaal anders te gaan leven.

    Oja, en veeeeeel water drinken. En zo min mogelijk anders. 2 glazen max. anders (fris, vruchtensap, etc.) en de rest water.

    Gr.
    Carlien
     
  15. Rylie

    Rylie VIP lid

    Jun 14, 2010
    5,757
    490
    83
    Female
    Patissier
    Noord Brabant
    Ik ben bijna 40 kilo afgevallen door het Cambridge dieet.
    Ik ben tot nu toe ook niks aan gekomen om dat ik te bang ben om gewoon iets in mijn mond te stoppen wat niet gezond is hahahah.

    Maar serieus. Dit was voor mij het dieet wat moest lukken anders zou ik het operatief gaan laten doen.
    Ik woog 110 toen ik begon en weeg nu 70. Ik ga nu op dit gewicht blijven en wil misschien over een tijdje nog 5 kilo er af...

    Cambridge is wel een crash dieet. Maar zo effectief. En door de op en afbouw blijf je op gewicht en daarna is het aan jou om dat zo te houden.Je drinkt 3 shakes op een dag en water en thee. dat is het meer mag gewoon weg niet. Voor mij was het niet eten goed omdat ik gewoon dan ook niks ongezonds kon eten. En alle vitamine en zo zitten in de shake dus die krijg je ook gewoon binnen. En je hebt ook eetweken. Dan mag je wel iets gezonds eten.

    Ga je weer na dit dieet weer vette zooi eten komt het er weer aan maar dat is altijd zo.
     
  16. Juul75

    Juul75 VIP lid

    Apr 8, 2010
    12,091
    7,843
    113
    Oeps, voor er iets mis gaat, zie ik mijn typo....je moet natuurlijk 2000 kCal per dag eten, geen 200. Dan verhonger je :D
     
  17. Bammetjebam

    Bammetjebam Niet meer actief

    Hier ook zo veel mogelijk gezond eten en de ongezonde dingen laten staan. Ik at al geen chips, voor mij was het de chocola. Verder slik ik visolie tabletten en vezeltabletten voor een verzadigd gevoel en goede stoelgang, deze mogen tijdens de borstvoedingsperiode gebruikt worden.

    Vroeger was ik tijdens een relatie bijna 20 kilo aangekomen en dit heb ik in een half jaar tijd eraf gekregen door gezond te eten in combinatie met vezeltabletten en chroomtabletten.

    Het gaat erom dat je jezelf een gezond eetpatroon aanleert, die pillen zijn voor mij nu een extra zetje om op mijn streefgewicht te komen. Met een dieet kan dat ook wel, zolang je daarna niet de fout maakt om weer je oude eetgewoonten op te pakken. Bovendien kost een dieetprogramma meer geld, maandelijks abonnement, shakes, poedertjes, maaltijdpakketten.

    Maar goed, als je doorzet en wat zelfdiscipline kweekt, kan je imo met gezond eten meer bereiken: je raakt kilo's kwijt, je reinigt je lichaam, je leert jezelf een gezond eetpatroon aan.
     
  18. draak86

    draak86 VIP lid

    Mar 7, 2008
    5,427
    0
    0
    Thuisblijf mama
    Noord-holland
    Ik ben dus 16 kilo kwijt geraakt in zo'n 4,5/5maanden tijd. Door 6x per dag te eten. Volkoren brood,2 sneetjes. Geen vet beleg, dus geen salami,salades,pindakaas,48+ kaas etc etc. S'avonds maar 1x opscheppen. Geen kaas meer over schotels,geen sausjes. Geen vet vlees,alleen mager rundergehakt en kipfilet,varkenshaas,biefstuk. qua hoeveelheden het meeste groente,dan de aarap of rijst en een klein beetje vlees. Ik at ook niet elke dag vlees. Gezonde tussendoortjes (ontbijtkoek minder suiker etc). Geen cola,sinas etc meer.

    En 1x per 1,5week zondigen, moet jezelf ook wat gunnen he;)
    Ik hield ongeveer 1200/1300 calorien aan en hield dit bij op calorienchecker.nl.

    succes!
     
  19. mora27

    mora27 VIP lid

    Nov 25, 2009
    6,381
    0
    36
    webwinkel eigenaar
    in een huis
    nou met dit warme weer eet je zowiezo al minder.... en alle vette zooi laten staan, niet snoepen... en vooral na het avondeten niets meer eten... en veel water drinken tussendoor.... dan val je zeker weten wel af!
     
  20. daphne78

    daphne78 VIP lid

    May 10, 2006
    7,311
    0
    0
    Nijmegen
    het probleem is dat iedereen een ander lichaam heeft, dus bij iedereen werkt een ander dieet "beter"..

    Weighwatchers.. ik krijg er 5 kilo mee af, meer niet
    Sonja, ik krijg er 5 kilo (die er na die vorige poging weer aan waren +ietsie extra's) mee af
    Ik ben vorig jaar begonnen met modifast shakes, en dan 2x per dag en avond gewoon eten. Daarna ben ik koolhydraatarm gaan eten. Ik ben heeeel goed op gewicht gebleven!!! (ik ben er wel achter gekomen dat koolhydraten zoals aardappels bij mij dus aanzetten!!! En daarom werkt weightwatchers niet goed bij mij) Nu moet er weer iets af, en is zo moeilijk om de discipline weer te vinden.

    Dat is ook het hele probleem, de 300% motivatie, 100% is niet voldoende om echt af te vallen.

    En tja.. is vet vlees nou wel of niet goed? Dat ligt er dus aan "wat" je doet. Wat ik deed met koolhydraatarm, dan eet je dus juist wel vette producten, maar liefst wel zo min mogelijk bewerkt, dus geen frietsaus maar gewoon mayonaise! En je mag gewoon al het vlees eten. Om op gewicht te blijven voor mij dus mijn levenswijze, maar om af te vallen werkt het helaas niet voldoende (o nee, eerlijk gezegd ligt dat meer aan mijn discipline... en die lekkere dingen die ik te makkelijk in mijn handen kan krijgen)
     

Share This Page