wie kent dit ???

Discussion in 'Zwanger worden' started by moppie1, Jun 26, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. moppie1

    moppie1 Lid

    May 5, 2014
    25
    0
    0
    NULL
    NULL
    dag meiden ik heb een vraagje

    ik heb vanaf de 15e last van kwalen ik zou de23e ongi moeten worden
    dus nu een paar dagen overtijd

    heb van alles zere borsten , verkleurde tepels vooral savonds
    opgezette buik vooral savonds
    ikvoel in de diepte van mijn buik een iets verhard randje
    zeurende buk
    misselijk wordt steeds heftiger de afgelopen week was het meer op de achtergrond
    rug pijn
    futloos
    vroeg wakker noem maar op

    mijn gevoel zegt zwanger definitief ;)

    maaarrrr ik test negatief terwijl ik bij mijn andere 2 meiden al dik voor nod positief teste:(

    kan dit dan toch een zwangerschap zijn ?? wie heeft dit ook meegemaakt !

    ik ben 37 en hoor om me heen verhalen van dames die zeggen dat het dan onverantwoord is om een babytjes te nemen en dat de kans groot is op een miskraam
    nou ik denk daar anders over want 37 is nog niet bejaard hahah;) maar nu met dit ga ik toch opeens erg twijfelen !!!
     
  2. Yinxy

    Yinxy Fanatiek lid

    Dec 22, 2012
    1,461
    2
    38
    Noord Brabant
    Ten eerste niet twijfelen meis, als jullie graag nog een kindje willen, dan moeten jullie er voor gaan. Laat die andere maar praten.

    Ja het kunnen tekens zijn, maar m'n ervaring heeft me helaas ook geleerd dat je lichaam gemene dingen met je kan uithalen. Als je over een paar dagen nog geen bloed ziet, zou ik nog een testje doen.
    Weet je wanneer je je eisprong hebt gehad? Een lf kan maximaal 18 dgn duren (is me verteld).
    Heel veel succes in ieder geval ;)
     
  3. ons wondertje

    Jun 19, 2013
    77
    0
    0
    Heel herkenbaar wat je schrijft ;) ik zou over paar dagen gewoon nog eens testje wagen.
    Ik ga voor je duimen en wat je leeftijd betreft; ga voor jullie wens samen en laat die wens niet ontnemen of raar gevoel bij je opwekken door wat anderen hun mening is.

    Ik ben zelf 40 en ik ga er ook helemaal voor ons wondertje, zoiets moois ontstaan uit liefde kan nooit verkeerd zijn vind ik.

    Succes en hou ons op de hoogte :)
     
  4. Natasjee

    Natasjee Fanatiek lid

    Dec 13, 2013
    3,357
    678
    113
    Female
    Haarlem
    Helaas kan je lichaam je goed voor de gek houden, maar ik hoop voor je dat dit de symptomen zijn van een zwangerschap. Zou over een paar dagen nog eens testen als de menstruatie uitblijft.

    En waar bemoeien die mensen zich mee? Als jullie nog een kinderwens hebben dan moeten jullie er gewoon voor gaan! Een miskraam kan je krijgen op elke leeftijd! Ik lees hier trouwens de laatste tijd vaker topics van 'oudere' dames die zwanger zijn of zwanger willen worden, geweldig toch dat mensen hun eigen gevoel volgen.
     
  5. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    Mar 27, 2012
    6,134
    1
    0
    Leeftijd vind ik ook onzin hoor (ja als je 80 bent zou ik het afraden :D) maar vind 37 echt niet te laat ofzo.

    Misschien is je ei toch iets later geweest dan gepland, of heeft de innesteling wat langer geduurd. Geen bloed geeft moed, dus over twee dagen nog eens testen?
     
  6. Nephthys

    Nephthys Fanatiek lid

    Aug 9, 2013
    3,721
    3
    0
    Noord-Brabant
    Een hard randje voelen in je buik duidt niet op zwangerschap hoor; je baarmoeder is nog lang niet aan het groeien als je net zwanger bent.

    Overige kwalen kunnen door griep en/of allerlei hormoonschommelingen worden veroorzaakt.

    Ik zeg altijd; test negatief = niet zwanger. ben je niet ongesteld, dan is je hcg misschien nog niet hoog genoeg.

    Iedereen hier heeft elke ronde alle symptomen en maar een heel klein percentage blijkt zwanger. Komt door het graag willen, dan voel je dingen die er niet zijn (been there).

    Even wachten en weer testen.
     
  7. moppie1

    moppie1 Lid

    May 5, 2014
    25
    0
    0
    NULL
    NULL
    tja het blijft afwachten...

    ik heb een nieuwe relatie dus tja dan willen we samen ook nog een kindje vond het ook wat overdreven maar het maakteme toch wat onzeker

    juist nu met die gekkigheid mijn jongste is 6 en ik heb er 1 van 12 duss moet weer ffies inkomen hoe het ook al weer werkte allemaal hahaha


    dus we wachten nog even verder......
     
  8. moppie1

    moppie1 Lid

    May 5, 2014
    25
    0
    0
    NULL
    NULL
    oja en nephtyus je baarmoeder groeit wel ook in het begin vandaar dat je al banden pijn kan hebben

    ik wist bij mijn dochter toen al een week voor mijn nod dat ik zwanger was en had toen ook al zo een randje zitten wat werd bevestigd door de verloskundige

    ik lees dat jij aan je laatste loodjes bezig bent wat spannend erg veel succes en veel geluk
     
  9. Nephthys

    Nephthys Fanatiek lid

    Aug 9, 2013
    3,721
    3
    0
    Noord-Brabant
    Misschien dat je een randje kan voelen; dat is dan de baarmoedermond misschien maar in het begin rekt je baarmoeder echt nog niet uit. Die wordt wel door hormonen al beinvloed zodat de wanden losser worden maar omdat er nog geen uitrekking plaatsvind (vruchtje is nog geen cm en je baarmoeder is zo groot als een vuist), kan dat geen bandenpijn zijn; wel andere hormonale pijn. Fijn he, zo'n lijf ;)

    Dank je! :) Erg spannend idd!
     

Share This Page