Idd......aaahhhhhhhhhhhhhh En omdat mijn ei eraan zit te komen aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhh Eindelijk na 2 maanden schijnt er weer een zonnetje voor ons.
AAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH Ik schreeuw omdat ik weer zwanger ben! En omdat hier zoveel superlieve meiden zijn! En omdat Lov haar ei eraan komt! AAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHH ik schreeuw omdat we ZO graag een kleintje willen en een vriendin die nog lang niet zolang als ons bezig is zwanger is,en ik eigenlijk heel erg jaloers ben,hoewel ik het hun wel gun..
Ikapika@ Gefeliciteerd geniet er van , moet ik nog even op het dak om het nog harder te gieren. MamsieM en lov dankje wel mijn duimen rollen.
ik wil even zeggen dat ik zo zenuwachtig ben volgende week vrijdag krijgen we de uitslag van het 2de zaadonderzoek en ze zeiden tegen mij door de telefoon dat ze het dan ook willen hebben over wat ze nu verder kunnen doen voor ons.....
AAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH Ik moet even schreeuwen omdat morgen 2 collega's hun zoontjes komen showen. Dat maakt het weer zo oneerlijk. Waarom hebben wij een mk gehad?? En zit alles in mijn leven tegen.. Pff moet overal zo hard voor vechten!
(mag ik nog een keer?) AAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHH omdat ik alle lieve dames hier op het forum zo graag hun wens uit laat komen!!!!! Meiden, mijn duimen draaien voor elk van jullie!!!!!
Aaaaaaah ik zit vandaag op cyclusdag 123 en 5 dagen overtijd, gisteren spotting maar vandaag niets meer. Niet weer een maand bloeden a.u.b! Bleh Ik ben het zooo beu en iedere dag heb ik er minder vertrouwen in door mijn cyclus. En iedereen op mijn FB is opeens zwanger en ik moet lezen hoe ziek ze zijn (zou graag ruilen als dat zou betekenen dat ik zwanger was!)
Aaaaaaaaaaaah ik ben het zo zat dat wachten. Wanneer lukt het weer een keer? En gaat het goed. Haha geweldig idee zo'n bericht!
Aaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhh Omdat ik, net als zovelen in dit topic, ook eens aan iedereen wil kunnen vertellen dat ik zwanger ben, en babyspullen kan kopen, en wil weten hoe het voelt om zwanger te zijn, en eindelijk eens 2 dikke strepen op een test te zien!!! En aaaaaaaaahhhh omdat ik zo bang ben dat het nog heel lang gaat duren voordat het raak is of misschien wel nooit lukt
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah Ik wil schreeuwen omdat ik hartstikke jaloers ben op iedereen die zwanger is! En omdat ik ongeduldig ben! Groetjes