Willen jullie mee kijken?

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by krissy85, Aug 13, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. krissy85

    krissy85 Lid

    Aug 20, 2012
    59
    0
    6
    verzorgende in verpleeghuis
    alkmaar
    Volgens cyclus berekening zou ik nu op dag 13 van mijn cyclus uitgaande van een cyclus van 28 dagen. Zou de test nog donkerder worden? We hebben het maandag gezellig gemaakt, gisteren en zou dan morgen nog goed zijn? Want hij zal dan nu springen binnen 24 tot 48 uur? Even benieuwd naar jullie mening!
     

    Attached Files:

  2. Freddel

    Freddel Fanatiek lid

    Mar 30, 2015
    1,305
    406
    83
    Die van vandaag is officieel nog niet positief. Hij kan dus vanavond of morgen nog donkerder worden. Maar sommige vrouwen krijgen niet echt de knaller zoals ie hoort en dan zou dit je positieve test zijn.
    Ik zou morgen weer gezellig maken en doortesten. Als dit je positieve is dan springt ie binnen 24 tot 48 uur en dan leeft je ei nog 12 tot max 24 uur. Dus morgenavond is dan prima! Maar ook doortesten tot je zeker weet dat dit de positieve is of dat je nog een donkerdere krijgt!
    Succes!;)
     

Share This Page