Je hebt best veel soorten wipstoeltjes. Gladde , stoffe , met speeltjes enzv enzv. Waar moet je op letten bij het kopen van een goede wipstoel?
en let er op dat ie makkelijk te verstellen is bij sommige van die stoeltjes is dat namelijk nog een heel gedoe!
En dat de rugleuning wel gewicht kan dragen dus niet dat het gelijk doorzakt als je je hand er tegen aan duwt. Baby moet wel ondersteuning krijgen aan zijn rug.
Dat hij niet te stijf is alsof je kind op een plank ligt, zo glijdt het kind naar onderen. Een wat bredere wipstoel is ook erg fijn. Ik heb er een van X adventure en ben er erg tevreden over: Gladde stof, hoes makkelijk afneembaar, breed en zakt lekker mee.
indd rugversteviging, als je de hoes eraf haalt zit daar een soort van karton in. Dat is voor het ruggetje..
wij hebben er een met gladde stof en is inderdaad praktisch. Ook zou ik zelf een beetje donkere stof nemen, i.v.m. eventuele vlekken
onze oude wipstoel daar wipte niet de stoel van maar het ijzeren gedeelte ging heen en weer onder de stoel...........hierdoor hobbelde hij wat houterig en was daardoor niet echt fijn nu heb ik er een waar echt de stoel van meewipt
ik heb één van nijntje en je kan hem op verschillende manieren verstellen http://www.prenatal.nl/images/producten ... 826042.jpg
heb hem zelf deze keer gekocht maar nog niet uitgeprobeerd duurt nog een paar maandjes maar hij lijkt me super
Die van ons is idd van stof, dus hij is wel een beetje vies. Maar hij is wel goed verstelbaar. Hij staat nu op zolder, Steven wipte er te hard mee
Wat wil je precies doen met je wipstoel. Dat is belangrijk. Mijn zoontje heeft een paar keer in het ziekenhuis gelegen de eerste paar maanden. Hierdoor niet echt ritme gekregen. Ik had zelf bekken instabiliteit. En hij was een hele lichte slaper. Na een tijdje hebben we een hele goede wipstoel gekocht. Eentje die best dikke "matrasje" had en die helemaal plat kon. Hierdoor kon hij gewoon daarin blijven slapen. Als je wipstoel niet plat kan, mag je baby niet te lang erin liggen omdat dit niet goed voor het rugje is. En het is idd handig als je het kunt wassen. Maar ik deed ook op de wipstoel gewoon een hydrofiel luier onder het hoofdje.
hihi ja ik had t gelezen mensi. Je zult wel geschrokken zijn, dat word wat later,,,,als ie nu al zo goed is in dat gewip
nou mij dus ook natasja maar is hij verstelbaar? wel goed schoon te maken? Aangezien het om fisher price gaat zal het ongetwijveld wel een veilig iets zijn.
Ik dacht misschien is het handig om zo'n zitzak (doomoo) aan te schaffen ipv een wipstoeltje, daar heeft een groter kindje ook wat aan! Die vormt naar het lichaam, dus het kindje kan plat of juist wat meer recht op. Heeft iemand hier ervaring mee?