Ik dacht ik ga het toch eens ff vragen hier Sinds een maand heb ik ongelooflijk veel last van mijn staartbotje, ben niet gevallen of niks dus snap er helemaal niks van Het voelt heel beurs en als ik even gezeten heb kom ik bijna niet meer overeind. Mijn ha heeft nu vakantie en hoop eigenlijk dat het vanzelf weer overgaat, aangezien het ook vanzelf is gekomen maar zo niet dan ga ik naar de ha zodra die terug is. Was wel benieuwt of iemand dit mischien herkent??
Nou, ik heb dus hetzelfde sinds een maand of 3, en niemand (de ha en de fysio) weet wat het is. Zeker als ik een tijd heb gezeten kom ik bijna niet van mn stoel af. ik loop nu dus vaak een rondje als ik aan het werk ben, want anders doet het echt onwijs pijn!
Ik heb dit vorig jaar gehad en samen met eenvervelende pijn in mijn benen en bil bleek dit een scheef bekken te zijn .
Dit komt heel vaak voor als onderdeel van bekkenklachten. Ik heb het in allebei m'n zwangerschappen gehad, en heb het nog steeds (16 mnd na laatste bevalling). Vooral als ik iets te lang op een harde ondergrond heb gezeten. Dat doe ik dus zo min mogelijk, of alleen op een kussen.
Nou zo te horen is dit dus een complex probleem. Van mijn zwangerschap zal het denk ik niet zijn anders had ik er lijkt me wel eerder last van gehad! Foxter, ze kunnen er dus niets aan doen?
Ik wil hier toch even een reactie opgeven. Mijn moeder heeft dit al vanaf oktober. Na vele onderzoeken foto's en scans zijn de artsen tot de conclusie gekomen dat het botvlies onsteking is. Opereren doe ze niet omdat de plek erg lastig heelt en dat je er vaak slechter uitkomt dan dat je er beter van word. Ze loopt al maanden bij de fysio, maar ook dit werkt niet. Nu is ze 2 keer bij een accupuncturist geweest en het is al veel verbeterd. Misschien een tip.
Bij mij niet, mn bekken hebben ze wel naar gekeken maar was prima in orde. Ik had het ook al voor de zwangerschap. Maar misschien moet ik er eens over door gaan bij de ha, wie weet dat er dan toch nog wel wat kan..
Nee als ik erop druk doet het geen pijn bij mij. Het doet ook echt alleen pijn als ik lang gezeten heb (lang is 30 min). Als ik mn billen samen knijp doet het wel pijn, ook als ik niet gezeten heb. Tis inderdaad een gedoe
Dames.... ik heb jaren geleden een ontsteking aan/achter mn stuitje gehad. Het werd van kwaad tot erger. Eerst alleen pijn bij het gaan zitten en later ook pijn bij het overeind komen, weer moeten gaan lopen. Bij mij hielp een AB-kuurtje dus prima. Klinkt l*llig, maar ik hoop voor jullie dat t dat is en geen BI of andere aanverwante lastige kwalen. Beterschap ermee.
Ik ben pas (6wk geleden) bevallen van een zoon, en had daarvoor ook heel veel last van mn stuitje, volgens de verloskundige had dat er mee te maken dat de kleine er tegen aan zat te duwen, en het kon ook gerust dat het na de bevalling erg pijnlijk zou blijven. Gelukkig is het bij mij over gegaan. Maar het is erg pijnlijk en vervelend.
Ik heb het ook, na mijn eerste bevalling gekregen. Ik kan niet zo goed lang op een harde stoel zitten en kan ook niet te lang fietsen. Vooral als ik dan afstapmdoet het pijn. Ivm met mijn bekken loop ik bij een ostheopaat. Zij vertelde mij dat het met het bekken te maken heeft. Door dat weer normaal te krijgen, zou de pijn van het stuitje ook weg moeten gaan
Jeetje dat er nog zoveel mensen hier last van hebben zeg Heb de gekste dingen al zitten bedenken hoe het zou kunnen komen, bijv. fietsen(zadel) ofzo......iets anders kan ik niet bedenken
ooo vervelend is dat he! ik heb het nu al ruim 1,5 jaar! echt heel pijnlijk! precies zoals jullie beschrijven! de artsen weten het ook niet! eerst dachten ze een fistel.. dat was t niet.. toen dacht de chirurg een soort slijmbeurs ontsteking... nou en wat al niet meer.. voorlopig heb ik er nog steeds last van! heb nog eens gefietst naar mijn oma 3 kwartier fietsen.. deed zo een pijn.. moest nog terug ook heb zitten huilen op de fiets.. onderweg is me vriend me toen komen halen met de auto.. dus fietsen doe ik ook bijna niet meer .. gelukkig heb ik ondertussen me rijbewijs.. fisio heb ik ook gelopen, voor mijn bekken.. maar die behandelingen moest ik stopzetten omdat het te pijnlijk werd.. heb nu sinds kort een nieuwe huisarts en ga daar maar eens heen.. even kijken of hij nog wat weet.. want t doet gewoon zo een pijn.. idd met opstaan het ergst ooo dan zak ik vaak zowat door me hoeven.. vooral na een lange zit.. trouwens 'blij' dat jullie er ook last van hebben.. dacht echt dat ik apart was en de enige haha.... xxxx taatje
ik heb het ook gehad geen ontsteking, niks met me bekken, niks te vinden mijn HA noemde het een vrouwenkwaaltje als het langer dan 3 maand aanhield moest ik terug na 3 maanden ongeveer was het ook weg
Ik heb het ook. Alleen bij mij is het ontstaan doordat ik gevallen ben en mijn stuitje gekneusd heb. Hierdoor kan ik op veel stoelen niet lang zitten (gelukkig op onze bank wel) en fietsen is ook snel pijnlijk. Het is erg vervelend, maar voor mij is het een kwestie van wennen.