Ziekenhuis

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Beebiej, Oct 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ikkuh1985

    ikkuh1985 Fanatiek lid

    Aug 29, 2010
    1,621
    13
    38
    noordholland/amsterd
    doortje--> gefeliciteerd met de geboorte van naomi!! ooie naam hoor! hoop dat alles wel (redelijk) goed is gegaan?

    tamren--> wow mooie foto wat leuk zeg met der lachje :D echt schattig hoor!!

    danip--> gaat hard hoor :) maar kan me wel je onzekerheid voorstellen vind het ook heel apart.
    leuk hoor zo`n angelsound kan je tenminste af en toe wat horen :D maar wat tamren zegt niet snel ervan stressen als je even geen hartje kan vinden heb dat ook wel eens gehoord dat mensen dan in paniek raken.
     
  2. ikkuh1985

    ikkuh1985 Fanatiek lid

    Aug 29, 2010
    1,621
    13
    38
    noordholland/amsterd
    hey meiden wat een stilte hier.
    hoe gaat het met iedereen?
     
  3. tamren

    tamren Bekend lid

    Oct 25, 2010
    690
    1
    0
    Deventer
    het is hier zeker rustig!

    Hier gaat het goed. Maud slaapt 's nachts al door! en groeit als kool....

    Hoe gaat het met jou?
     
  4. ikkuh1985

    ikkuh1985 Fanatiek lid

    Aug 29, 2010
    1,621
    13
    38
    noordholland/amsterd
    lekker hoor dat maud goed doorslaapt al :)
    hier gaat alles rustig zijn gangetje ben gisteren ongie geworden me vriend moet volgende week weer zijn zaad testen en de eerst volgende ongie gaan we weer starten :D
    dus ben weer superblij nu mag wel weer wat positiefs gaan gebeuren nu want het jaar was ook al niet leuk begonnen weer dus ben er echt aan toe :)
     
  5. Doortje25

    Doortje25 Fanatiek lid

    Jul 25, 2010
    4,056
    884
    113
    Hoi meiden,

    Was dit topic even kwijt, maar heb hem weer gevonden! :)
    Woensdag 25 januari ben ik bevallen van een prachtig meisje, Naomi Joëlle. Ze heeft ook nog een 3e naam, maar aangezien die zeldzaam is zet ik hem hier ivm. google niet neer. De bevalling ging goed, heb wel een weeenstorm gehad door het wee-opwekkend infuus, maar na een ruggenprik te hebben gekregen was het heerlijk haha!

    Naomi doet het super, ze is op het moment alleen wat verkouden en heeft last van darmkrampjes. Echt sneu als ze dan zo'n verdriet heeft, maar ze moet er even doorheen hoor ik van iedereen...

    Tamren, wat een leuke foto zeg!
    Heerlijk kind!!! :D

    Ikkuh, het wordt dus een spannende tijd!
    Wel fijn dat er nu weer wat gaat gebeuren he!
     
  6. tamren

    tamren Bekend lid

    Oct 25, 2010
    690
    1
    0
    Deventer
    @Ikkuh: Nou jullie zijn zeker wel toe aan goed nieuws en positiviteit! Ik duim voor jullie......

    @Doortje: Wat een geweldige dochter hebben jullie, met een hele mooie naam (mijn nichtje heet ook Naomi) en wat een leuk geboortekaartje hebben jullie. Dank je wel.
    Naar he, darmkrampjes? Ik werd er soms zelf verdrietig van. Maar moet zeggen dat het nu eigenlijk over is..... Zomaar ineens...
    En ja, onze dochter is een heerlijk kind en zo verschrikkelijk lief....
     
  7. ikkuh1985

    ikkuh1985 Fanatiek lid

    Aug 29, 2010
    1,621
    13
    38
    noordholland/amsterd
    doortje--> gelukkig gaat alles goed! hopen dat der verkoudheid en darmkrampjes snel over zijn.
     
  8. ikkuh1985

    ikkuh1985 Fanatiek lid

    Aug 29, 2010
    1,621
    13
    38
    noordholland/amsterd
    hey meiden hoe is het hier met iedereen?
    hier gaat alles rustig zijn gangetje... ben aan het wachten op me eisprong dan op me menstruatie en dan weer starten :)
    heb gisteren te horen gekregen dat een hele goede vriendin zwanger is... ze komt iedere week een dagje bij me en gaan we iets leuks doen dus had het wel even moeilijk... maar gun het der wel echt heel erg hoor ze is al net zo lang als wij bezig maar toch even slikken dan.
     
  9. tamren

    tamren Bekend lid

    Oct 25, 2010
    690
    1
    0
    Deventer
    Hoi hoi, het is hier zeker rustig! Met ons gaat het goed, we genieten veel van Maud. Ze is van de week naar het CB geweest, heeft haar prikjes weer gehad en is doorgestuurd naar de fysio voor een voorkeurshouding en ze moet een echo maken van haar heupjes. Vrijdag fysio gehad en de voorkeurshouding viel mee en met goed oefenen moet het snel over zijn, en volgens de fysio hoeven we ons over de heupjes niet druk te maken.
    Vandaag zijn we voor het eerst wezen zwemmen met Maud, heerlijk!

    Hopen dat je snel je eisprong hebt en dan je ongi.... En dan gaan de duimpjes weer draaien, ik hoop dat het snel gaat lukken!
    En ik begrijp dat het lastig is als je vriendin zwanger is.... Maar misschien, heel misschien zijn jullie nog wel een tijdje samen zwanger... Ik hoop het echt zo..... Dikke KNUFFEL.
     
  10. ikkuh1985

    ikkuh1985 Fanatiek lid

    Aug 29, 2010
    1,621
    13
    38
    noordholland/amsterd
    tamren--> gelukkig gaat alles goed met maud!! leuke foto wat schattig met der badpakje.

    doortje--> hoe is het met je meisje?

    hoe is het met de rest van de meiden?
     
  11. tamren

    tamren Bekend lid

    Oct 25, 2010
    690
    1
    0
    Deventer
    @Ikkuh: Dank je wel.... Hoe is het met jou?
     
  12. ikkuh1985

    ikkuh1985 Fanatiek lid

    Aug 29, 2010
    1,621
    13
    38
    noordholland/amsterd
    hier gaat alles weer rustig zijn gangetje,
    na alle dompers ben ik me nu vooral aan het focussen op de bruiloft :)
     
  13. tamren

    tamren Bekend lid

    Oct 25, 2010
    690
    1
    0
    Deventer
    Ja dat is dan ook weer leuk toch... Je focus ergens anders op.... En de bruiloft komt nu snel dichterbij! Spannend.... Heb je alles al geregeld?
     
  14. danip

    danip Niet meer actief

    Tamren: Je meisje zal al wel weer een heleboel zijn veranderd :) Maar ze blijft prachtig! Gaat alles nog zo goed? Ik kan niet wachten tot ik het ook mag meemaken. Zo veel zin in!

    @ Ikkuh: Ik duim voor je. Wat een ellendig lange weg is het ook. Had nooit gedacht dat er voor ons een positief eind aan de mmm zou komen, en ik gun het jou ook zo ontzettend. Wanneer is de trouwdatum? Ben je er klaar voor?

    @Doortje: hoe is het met jullie? En jullie mooie dochter? :)

    Hier gaat alles goed. Ik heb woensdag de 20 weken echo al! Vind het wel even heel spannend. Ook wel dubbel, want ik heb er heel veel zin in om de beeb weer even te zien, en we weten dan als het goed is ook het geslacht. Maar ik vind het ook wel wat eng. Wat als... Nou ja nog even wachten..
     
  15. Doortje25

    Doortje25 Fanatiek lid

    Jul 25, 2010
    4,056
    884
    113
    Ikkuh, hopelijk krijg je de volgende keer goed nieuws!
    Ik duim voor je!
    Oeh nog een maand en een dag voordat je gaat trouwen, spannend!
    Lukt het met alle voorbereidingen?

    Tamren, volgens mij is jullie meisje een echt lachebekkie he!
    Zo leuk!!!

    Dani, wat ontzettend spannend!
    Ik duim voor je dat alles goed is!
    Ga je ons ook vertellen wat het is of houd je het geheim?
    Ik ben niet nieuwsgierig hihi! :D

    Hier gaat alles goed.
    De krampjes nemen af, erg fijn!
    Ze spuugt wel wat meer en daar ga ik ook nog wel even het cb voor bellen, maar ondanks dat is ze ontzettend vrolijk en zo te voelen komt ze ook genoeg aan haha! ;)
     
  16. ikkuh1985

    ikkuh1985 Fanatiek lid

    Aug 29, 2010
    1,621
    13
    38
    noordholland/amsterd
    tamren--> alles is bijna geregeld ik ga volgende week taart proeven en dan eventueel de taart bespreken, en dan alleen nog even met me jurk terug een lusje op me sleep laten maken zodat in de avond die lekker weg gewerkt kan worden en dan hebben we alles geregeld :)

    danip--> spannend woensdag! wil je weten wat het word? en zoals doortje zegt mogen wij het ook weten? haha we zijn wel heel nieuwsgierig he :) me trouwdatum is 6 juli dus zodra onze taart geregeld is en me jurk gedaan is dan ben ik er helemaal klaar voor.


    doortje--> ik hoop dat het spugen snel weg neemt want dat is ook zielig hoor!
    ja ik hoop het ook dat we de volgende keer wel positief nieuws krijgen maarja ik ben me vertrouwen erin wel een beetje aan het verliezen hoor

    nog wel wat langer dan 1 maandje helaas nog 4 maarja gaat allemaal snel genoeg :)
     
  17. tamren

    tamren Bekend lid

    Oct 25, 2010
    690
    1
    0
    Deventer
    Ja ons meisje is een echt vrolijk kindje... Ze lacht eigenlijk de hele dag! Als ze huilt dan heeft ze honger of een vieze luier, of pijn oid..... Maar eigenlijk is ze zeer tevreden en lief.

    @Danip: Ja alles gaat hier goed.... Maud krijgt nu 's avonds pap en langzaamaan beginnen we met fruit, heel erg leuk. En het is niet uit te leggen hoe het voelt om mama te zijn het is echt onvoorstelbaar gaaf!

    @Doortje:Ja ons meisje is een echt lachebekkie!!!!! Fijn dat de krampjes afnemen.... Wij hebben Nutriton bij de voeding in gedaan voor het spugen, dat helpt geweldig! Maud weegt al 6.5 kilo, haha! Onze meiden groeien als kool.
     
  18. beginneling24

    beginneling24 Bekend lid

    Jun 28, 2009
    654
    0
    0
    @ Tamren; Wat een ontzettend lief en mooi meisje hebben jullie! Leuk dat jullie zijn wezen zwemmen!!

    @ Danip; al weer op de helft!! Gaat echt wel snel.. Ben wel heel erg benieuwd wat jullie gaan krijgen..

    @ Ikkuh; mooi dat je bijna alles hebt geregeld.. Taart proeven is altijd leuk! Kan me voorstellen dat je nu ff gaat focussen op de bruiloft, even je gedachten verzetten! Ben trouwens wel heel erg benieuwd naar je jurk..!

    @ all; Hier gaat het wel goed! 2 week na ons slechte nieuws vertelde schoonzusje voorzichtig dat ze zwanger is van de 3e..!! Dat was ff slikken! Zij vond het ook heel erg vervelend om te vertellen! Ik had niet gedacht dat ik het zo lastig zou vinden, maar dat heb ik nog steeds. De rest van de fam weet het nog niet. Dus ws gaat iedereen straks polsen hoe wij het vinden! Manlief heeft er weinig last van.. Hij vind het gewoon erg leuk dat ze een kleine krijgen.. ik vind dat ook wel, maar ook wel confronterend.. Maar goed, het zal nog wel vaker gaan gebeuren!
     
  19. ikkuh1985

    ikkuh1985 Fanatiek lid

    Aug 29, 2010
    1,621
    13
    38
    noordholland/amsterd
    tamren--> wat een mooie meid he ze heeft mooie ogen ook zeg lekker open :)

    beginneling--> zie dat je 23 maart evaluatiegesprek hebt... krijgen jullie dan informatie met hoe eventueel verder of dat niet?
    mijn jurk komt helemaal goed zal het een keer laten zien maar niet openbaar haha dus hoe dat word tegen die tijd even goed bedenken :D
     
  20. danip

    danip Niet meer actief

    Hey! We hebben net de 20 weken echo gehad. Alles was goed :D En we krijgen een dochter :D Wow zo bijzonder. Ben helemaal shaky dat het goed is! pfjieuw... :)

    Tamren wat een prachtige meid! :)
     

Share This Page