Ons meisje wil sinds gister ineens geen luier aan, het gaat eigenlijk ook al 2 dagen goed, alleen vanochtend een ongelukje. We zijn er over aan het praten en morgen is oma jarig, ik zeg nog: dan kan je meteen aan oma laten zien dat je geen luier meer hoeft, zij helemaal trots. Zegt ze ineens: naar kindjes wel een luier om. Dus ik zeg: dat hoeft niet hoor, bij de kindjes mag je ook zonder luier. Gaat ze bijna huilen en zegt: ja wil wel luier om bij kindjes. Wat doe ik nu, vrijdag wel of geen luier om naar het kdv???
afspreken met haar dat je een luier meegeeft.. en dat als ze dan toch een luier wil.. ze dat gewoon kan vragen? natuurlijk ehbben ze op kdv ook gewoon luiers.. dus heeft ze er meer dan 1 nodig is dat geen probleem
Hier toevallig ook net in "training". Mijn zoon wilde de 1e x naar het kdv ook een luier aan. Dat heb ik gewoon gedaan. Hij heeft die dag wel daar wel op het potje gezeten. De x daarna was weer een paar dagen verder, toen wilde hij zelf geen luier om naar het kdv. Die dag veel plasjes gedaan op het potje! Ik zou dus gewoon naar je kindje luisteren. Succes!
dat gevoel heb ik ook. Anders heb ik het idee dat ik iets push en dat wil ik totaal niet. Ik vind het prima als ze zindelijk is, maar het is voor mij geen probleem als het nog wat langer duurt. Maar pushen wil ik iig niet.
Hier gaven ze op het kdv aan, dat ze kindjes zonder luier laten lopen als ze echt helemaal zindelijk zijn. Ze heeft op het kdv dus langer met luier gelopen. Bijv. met buitenspelen, slapen etc. tot ze vanzelf weigerde. :-D Ze zitten in een ander ritme op het kdv en hebben het vaak zo druk dat ze gewoon vergeten te plassen. Mijn ervaring is dat het een andere situatie is dan thuis, dus dat het geen invloed heeft op de zindelijkheid.
@lizab: hier eigenlijk alleen in bed nog tot ze helemaal zindelijk zijn en juist zo snel mogelijk zonder luier. Maarja hele groep is ong even oud.. Dat zal ook schelen. Of ze nou 1 naar het toilet sturen of 3 tegelijk
Als ze vrijdagochtend nog steeds die luier wil zou ik dat gewoon doen. Anders zet je er zo'n druk op dat het misschien averechts kan gaan werken.
Mijn dochter heeft ook geen luier meer om op het kdv, deden er ook totaal niet moeilijk over, maar hoewel ze thuis geen ongelukjes meer heeft, heeft ze die daar wel altijd en eindigt ze altijd met een luierbroekje (wat makkelijk zat is, kan ze ook gewoon naar de wc). Dus ik zou niet pushen om geen luier om te doen
ik denk dat het kdv niet moeilijk zal doen, ik werk er zelf. Sowieso doen ze er niet moeilijk over. Ik denk dat het idd beter is om te wachten tot ze dat zelf aangeeft.