Zindelijkheidstraining

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by Liyana89, Dec 27, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Liyana89

    Liyana89 Actief lid

    Feb 7, 2015
    342
    22
    18
    hoii

    Mijn dochter is 31 maanden oud en wij zijn sinds maandag bezig met zindelijkheidstraining. Het ging heel goed vandaag ook zij heeft elke keer zelf gezegd dat ze moet plassen. In de avond zei ze dat ze pijn had en deed beetje moeilijk met plassen. Kan ze misschien blaasontsteking hebben. 3 maanden terug had ze wel blaasontsteking gehad daarom denk ik nu dat zij het weer heeft. Is dat mogelijk met zindelijkheidstraining en als ze het toch heeft moet ik doorgaan of juist stoppen. Heeft iemand ervaring hiermee?
     
  2. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    Sep 6, 2013
    20,231
    23,312
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    Ze is dus 2,5? Ja, tuurlijk kan dat. Urine even opvangen en voor de zekerheid bij huisarts na laten kijken zou ik doen. Ik zou wel gewoon doorgaan met zindelijk worden.
     
  3. Amberxx

    Amberxx VIP lid

    Nov 6, 2013
    5,020
    5,232
    113
    Urine wegbrengen naar de huisarts. Volgens mij kan je die sticks ook zelf kopen (als ze het vaker heeft wel handig om in huis te hebben). En je kunt gewoon doorgaan.
     
  4. Patty86

    Patty86 Fanatiek lid

    Oct 8, 2012
    3,562
    2,859
    113
    Female
    Ja juist met zindelijkheidstraining. Ze plassen dan soms niet helemaal goed uit. Het ene kind is er ook wat gevoeliger voor dan het andere. Probeer haar wat langer te laten zitten met plassen. Boekje, liedje etc
     
  5. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    31 maanden?
    Ruim 2 jaar dus.

    Ja dat kan.
    Ik zou het even laten testen.
    Zeker als ze zelf aangeeft dat het zeer doet.
     
  6. Liyana89

    Liyana89 Actief lid

    Feb 7, 2015
    342
    22
    18
    Ze is 2.5
     

Share This Page