ZNM mama's

Discussion in 'De mama's' started by tiruja, Aug 15, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. treintje1

    treintje1 Fanatiek lid

    Dec 10, 2007
    1,362
    0
    0
    Alkmaar
    He Lindada, ik kan me voorstellen dat je een beetje teleurgesteld bent.

    Wa zijn we toch een maffe wezens he, je hoofd zegt dat je niet zwanger kunt zijn, maar als je dan te test ziet, ben je een beetje verdrietig.

    Ik hoop dat je vent nog bijdraait meid.

    Leifs v Treintje
     
  2. Natas1

    Natas1 VIP lid

    Aug 4, 2007
    7,903
    0
    0
    Almere
    Ik kan me die teleurstelling ook goed voorstellen.
     
  3. treintje1

    treintje1 Fanatiek lid

    Dec 10, 2007
    1,362
    0
    0
    Alkmaar
    Dat weten we eigenlijk niet. Mijn moeder is er ook allergisch voor. Die krijgt galbulten, ik krijg galbulten, blauwe plekken en hoge koorts. Ik was 1.5 jaar dat ik dat kreeg en ik was echt heel erg ziek. De dokter en ik durften het dus niet aan.

    We hebben een middel gekregen die eigenlijk pas vanaf 10 kg gegeven mag worden. Isis s 7.5kg dus ze hebben de dosis verlaagd. We hadden al tegen de HA gezegd dat we niet zo'n voorstander zijn van ab en we hebben met haar afgesproken dat we het wel in huis halen, maar nog even afwachten om te kijken hoe ze vandaag zou zijn.

    Gelukkig was ze vandaag heel veel beter. De koorts is bijna weg. Als ze vooruit blijft gaan dan even we de ab niet. Zodra ze ook maar een beetje verslechtert dan gaan we starten.

    Wat een weekend ;) . Ik heb wel geleerd dat papa heeeeeeel erg gek is op zijn meisje (wist ik ook wel hoor) want hij was nog bezogder dan ik.

    Liefs v Treintje
     
  4. rebbel

    rebbel VIP lid

    Jun 2, 2006
    9,438
    0
    0
    ik kom even hallo zeggen,
    wij zijn net thuis en ik ben zooo moe, dus ik ga nog even voor de buis hangen en dan duik ik mn bedje in! morgen weer werken.

    liefs rebbel
     
  5. Dombo

    Dombo VIP lid

    Feb 12, 2007
    8,219
    0
    0
    Veluwe
    Da's ook eigenlijk het enigste wat ik hier mis. Behoorlijke wandelpaden. Maar voor de rest ... is het hier heerlijk. De planning is dan ooi niet voor niks om hier nieuw te gaan bouwen.

    Mannetje hier is ook lange dagen weg, maar dan pas vanaf een uurtje of 8 ofzo, dus hij heeft nog wel de tijd om ze uit te laten.
    Ik hoop wel, dat het me snel weer gaat lukken om lekker te wandelen met honden en kinderen.

    Natas, fijn dat Danique weer haar oude patroon is ingestapt. Hopelijk blijft dat zo.

    Hier lijkt het nieuwe schema van 4 flessen, een fruithapje en de laatste fles om 23:00 uur ipv na middernacht goed aan te slaan. Nu nog wennen aan het weer op tijd naar bed gaan. Maar dat zal ook wel weer snel genoeg komen.
     
  6. Bruidje77

    Bruidje77 Fanatiek lid

    Mar 28, 2007
    4,747
    0
    0
    goedemorgen allemaal!
     
  7. treintje1

    treintje1 Fanatiek lid

    Dec 10, 2007
    1,362
    0
    0
    Alkmaar
    mogge
     
  8. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    goedemorgen dames,

    ik heb even vluchtig doorgelezen maar ik heb er weinig van onthouden...sorry *schaam*

    hier hebben we goede nachten, ik moet Rihanna 's morgens wakker maken.

    Ik had wel een vraagje...Rihanna is de hele dag door moe moe en nog eens moe. Zoals vanmorgen haal ik haar uit bed en dan wrijft ze nog steeds in ogen dat ze moe is en dan heeft ze van 22 tot 7.30 geslapen. Ook gaat het drinken op het moment zo zo, ze laat vrij veel staan en begint zo zonder aanleiding tijdens het drinken van de fles te huilen/krijsen om vervolgens weer verder te drinken en 15 sec. daarna het weer te doen.

    ik vind het erg vreemd en ik weet niet wat dit is of waar het aan ligt.

    wie kan me helpen?
     
  9. treintje1

    treintje1 Fanatiek lid

    Dec 10, 2007
    1,362
    0
    0
    Alkmaar
    Nieuwe uitdaging

    Prop 1 dag werken in 2 thuiswerkdagen MET baby in huis. haha

    Mijn manager vond het gelukkig goed dat ik vandaag lekker bij Isis blijf en ik mag mijn werkdag over vandaag en morgen (parttimedag) uitsmeren

    Manager en ik zijn allebij benieuwd of dat mogelijk is met baby
     
  10. treintje1

    treintje1 Fanatiek lid

    Dec 10, 2007
    1,362
    0
    0
    Alkmaar
    Hoi Liesje

    Misschien heeft ze iets onder de leden?

    Groetjes v Treintje
     
  11. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    ik weet het niet, ze heeft geen koorts alleen luieruitslag wat ik behandel met Bepanthen en dat helpt goed
    zou dit door de tandjes kunnen komen?
     
  12. treintje1

    treintje1 Fanatiek lid

    Dec 10, 2007
    1,362
    0
    0
    Alkmaar
    Hoi Luiesje

    Misschien,
    Ik weet wel dat ze er een beetje koorts van kunnen krijgen en ook hangerig kunnen zijn.

    Geef je je fles heel warm aan haar? Zo ja, dan is dat nu misschien niet zo lekker in haar mond.

    Groetjes v Treintje
     
  13. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    Nov 16, 2006
    24,463
    0
    0
    Twente
    ze heeft juist geen koorts en ze huilt niet bij elke fles.....erg vreemd he
     
  14. treintje1

    treintje1 Fanatiek lid

    Dec 10, 2007
    1,362
    0
    0
    Alkmaar
    Ja dat is raar.

    Isis heeft ook een tijdje minder gedronken terwijl ze altijd zo veel drinkt, maar toen was ze veel jonger dan Rihanna nu is

    Ik zou het even aankijken en anders langs de ha gaan

    Zolang ze maar voldoende natte luiers heeft

    Groetjes
     
  15. Bruidje77

    Bruidje77 Fanatiek lid

    Mar 28, 2007
    4,747
    0
    0
    Mmm wat raar Liesje.. alhoewel ik moet zeggen dat ik het hier ook wel heb gehad.. bij mij is het na een of twee weken vanzelf overgegaan..

    Tandje al door of nog niet?

    Ben idd benieuwd Treintje of dat gaat lukken. Slaapt Isis nog veel overdag?
     
  16. treintje1

    treintje1 Fanatiek lid

    Dec 10, 2007
    1,362
    0
    0
    Alkmaar
    Ja, Isis is een echte slaapkop. Zeker nu ze ziek is
    Eventueel werk ik vanavond even door als mijn man weer thuis is. Tot nu toe gaat het prima. Heb er al 1.5 uur opzitten (stom he, nu moet je helemaal de tel gaan bijhouden)
     
  17. Bruidje77

    Bruidje77 Fanatiek lid

    Mar 28, 2007
    4,747
    0
    0
    Ok dat scheelt wel erg.. Hier slaapt hij max 3 uurtjes overdag dus dat is niet zo veel...
     
  18. Dombo

    Dombo VIP lid

    Feb 12, 2007
    8,219
    0
    0
    Veluwe
    Liesje, het zou inderdaad door de tandjes kunnen komen. Of misschien toch iets onder de leden. Daar hoeven ze niet direct koorts bij te hebben.
    En verder hebben we allemaal wel eens een periode dat we wat minder willen eten, daar doen die kleintjes gewoon aan mee. Wel inderdaad even in de gaten houden of ze wel gewoon plasluiers blijft houden.

    Treintje, mijn ervaring met kinderen en thuiswerken is prima. Nu had ik tot aan vorige zomer ook wel een erg makkelijk kind aan Alyssa, zij maakte 's middags een flinke ruk met een slaapje, waardoor ik lekker veel kon doen.

    Nu slaapt ze 's middags eigenlijk bijna niet meer en ben ik bezig om een nieuw ritme qua werken op te bouwen. In ieder geval werk ik op de middagen dat ze naar het KDV is en op de dag dat ze naar oma is en voor de rest is het overdag even zoeken naar een paar geschikte uurtjes en inderdaad ook 's avonds wat werken.
    Yelina is wel wat meer wakker dan dat Alyssa was als baby, maar daar heb ik op zich niet zo heel veel last van, omdat de verder vrij makkelijk is.
    Beterschap trouwens voor Isis. Gaat het al weer wat beter met haar?
     
  19. treintje1

    treintje1 Fanatiek lid

    Dec 10, 2007
    1,362
    0
    0
    Alkmaar
    tsja, ik maak me er wel eens zorgen om. Isis is telkens max 1.5 uur wakker en dan moet ze alweer naar bed


    Ik was al van plan om het op het cb te bespreken.
     
  20. treintje1

    treintje1 Fanatiek lid

    Dec 10, 2007
    1,362
    0
    0
    Alkmaar
    Hoi Inez

    Goed om te horen dat het te doen is, thuiswerken met een babay. Tot nu toe gaat het prima.

    Isis was gisteren een stuk beter, dus we hadden de ab nog even uitgesteld, maar vannacht had ze weer koorts dus we zijn nu met de ab gestart. Ik hoop dat het nu snel beter gaat

    Groetjes v Treintje
     

Share This Page