Wat een prachtige meid Lola!! Dat heb je goed gedaan !!! Je mag trots op jezelf zijn!! En wat betreft de vader... Denk dat je het helemaal goed doet, zoals je het doet. Nena mag blij zijn met zo'n moeder!!
Misschien wat last van een buikgriepje, hier heeft ons ventje er ook wat last van, tegen 16u30 beetje groentepap weergeven van 's middags en wat slappe stoelgang...maar geen koorts
@ Pippo: oh ja beetje suf, bedoelde ook een volgende! Had nog wel geschreven kindjes, kon even niet meer tellen denk ik! Idd eigenlijk ga je al voor de vierde! @ Natas: Dank je! Oh beetje vreemd idd van Danique. Hoe is ze voor de rest?
Ooh jeetje natas!! Als ze maar blijft drinken.. Eten rustig aan.. Maar idd wel vreemd!! Ja dat heen en weer wiegen doet ze wel zittend.. En heb vandaag ff met dr gespeeld op ons bed en ze begint het echt wat te begrijpen.. Ik ben benieuwd. Ongelooflijk hoe snel ze zich ineens zonder spreidbroek ontwikkeld.. Vandaag 2 nieuwe filmpjes op de site gezet !!
Dames, ik ga er weer vandoor (voor vandaag), was bezig met een behandelplan voor een client. Die moet morgen echt af zijn! Dus truste voor later! En ik kom morgen weer langs, vind het gezellig jullie weer te spreken! liefs
Oh Lola wat een vreselijke vent zeg . Ik kan me voorstellen dat je wel wilt dat Nena haar vader leert kennen het is en blijft toch haar vader. Maar op een gegeven moment houdt het op! Je hebt wel een hele mooie dochter hoor, kun je trots op zijn. Natas inderdaad wel een beetje vreemd dat het eten er onverteerd uit kwam na een aantal uren. Ik zou denk ik toch even morgen met de huisarts bellen. Is ze wel actief?
Doei Lola, kom snel weer een keertje terug! Danique is wel aktief, misschien een pietsie rustiger dan normaal maar ik merk weinig aan haar. Drinken doet ze nog wel, klein beetje minder maar gelukkig wil ze dat nog wel. Geen koorts. Nah ja, maar even in de gaten houden.
Goedmorgen iedereen!! Lola leuke fotos! Het wachtwoord van de site is Dotje! Sam jouw fotos zijn ook leuk! maar dat wist je al! Hier hebben we net ontbeten! wordt het dadelijk maar weer poetstijd wahahaha
NOU JAAA ZEG, zou ik thee zetten, doet de waterkoker het niet meer !! Hihi Weten jullie nog wat Lindada zei over dat slapen en afvallen? Nou bij de kruidvat hebben ze slaapslank in de aanbieding (staat in de folder ) Vond het wel toevallig
Zeker weten! Hier sluit ik me helemaal bij aan! Heb je trouwens contact met de moeder van het 2 jarig kindje? (ik heb vaak spoorloos gekeken en daarin zie je dat kinderen ook graag hun half-broertjes/zusjes leren kennen).
Ik zou het idd wel in de gaten houden. Met het ontzettende mooie weer hier in NL kreeg ik er bij Pieter ook bijna niets in behalve bv, dus heeft hij daar maar wat extra van gehad.....maar ja dat hadden we verklaard met het warme weer dat ie daarom geen zin in eten had....
Wat zielig voor Danique Natas! hoop dat ze snel weer opknapt.. En idd weer een nieuw tijdperk.. maar hij vindt het zo leuk.. (en mama ook hahhaa...trots..trots...) Lola, wat een mooi meisje heb je! En wat een piep van een ex zeg..