Sam, volop zwangerschapskwaaltjes dus. Slecht slapen, dromen, veel plassen! Jenny, beterschap voor Jaron en sterkte vanmiddag bij de tandarts. Rebbel, dat lijkt me in jouw plaats inderdaad het moeilijkste, de zorg voor Milan uit handen moeten geven. De rest komt later wel weer. Maar heerlijk dat hij steeds van die knuffelmomenten heeft en even lekker bij je komt knuffelen. Dat en het feit dat de kleine nog lekker veilig in je buik zit maakt toch weer een hoop goed.
Jenny: beterschap voor Jaron en jij succes bij de tandarts vanmiddag.. Bleagh! Ischa: Haha nou gefelicteerd he !! Ja ik kom er idd achter wat zwanger zijn de eerste weken ook alweer is !!
Goedemorgen! Wat een prachtige foto's Rebbel! Fijn idee dat je beebje al wat spek op de wangen heeft.. Jenny succes bij de tandarts en sterkte met je kleine ventje.. zielig he.. Hier lijkt hij weer wat opgeknapt.. behalve het drama wat aankleedkussen heet.. pffff... hij gaat helemaal los erop... wordt er gek van.. herkenbaar???
***GEBOREN*** Bruidje, 32 jaar, 1e kindje, bevallen 20 juni met 39w+4d om 00.50 uur van zoon RENS JULIAN 3980 gram en is 52 cm Rebbel, 26 jaar, 1e kindje, bevallen 27 juni met 34w+1d om 15.35 uur van zoon MILAN 2600 gram Treintje1, 32 jaar, 1e kindje, bevallen 3 juli met 35w+4d van dochter ISIS bijna 3000 gram en 49 cm Jenny, 35 jaar, 3e kindje, bevallen 27 juli met 40w+2d van zoon JARON NIEK 3550 gram en 50 cm Liesje, 31 jaar, 1ste kindje, bevallen 27 juli met 41w+ 6d van dochter RIHANNA NOELLE 4065 gram en 51 cm Dombo, 40 jaar, 2de kindje, bevallen 29 juli met 40w+1d van dochter YELINA 2660 gram en 47 cm Natas, 42 jaar, 1e kindje, bevallen 3 augustus met 39w+6d van dochter DANIQUE MARLINE 2800 gram en 52 cm Mone, 32 jaar, 1e kindje, bevallen 3 augustus met 41w+5d van zoon PIETER CORNELIS, 4115 gram en 53 cm Latoya,23 jaar,1e kindje,bevallen 4 augustus met 39w+6d van zoon LEVY SHANE, 3640 gram en 49 cm Mariss, 34 jaar, 1e kindje, bevallen 6 augustus met 39w+1d van zoon TOM, 3910 gram en 53 cm Lindaa, 23 jaar, 1e kindje, bevallen 29 augustus met 38wk+6d van dochter MICHELLE ILANA, 2895 gram en 49 cm Pippo, 29 jaar, 3e kindje, bevallen 23 september met 40wk+3d van zoon GENO,3350 gram en 49 cm Lindada, 27 jaar, 1e kindje, bevallen 27 september met 41wk+3d van dochter DEENA LARA, 3840 gram en 53 cm Ischa, 32 jaar, 1e kindje, bevallen 01 oktober met 38wk+6d van zoon LUCAS, 2970 gram en 49 cm Sam, 24 jaar, 1e kindje,bevallen 04 oktober met 41wk+2d van dochter JILDOU 3910 gram en 50 cm Bengeltje86, 22 jaar, 1e kindje, bevallen op 17 dec met 38w+4d van zoon JULIAN 3630 gram en 49à50 cm Lola1982, 26 jaar, 1e kindje, bevallen op 18 dec met 39w+5d van meisje NENA 4060 gram en 52 cm Hartewens, 34 jaar, 1e kindje, bevallen op 06 mrt met 38wk+3d van dochter LARA LYNN ? gram en ? cm Bas1759, 28 jaar, 1e kindje, bevallen op 17 mei met 36wk+6d van zoon BAS 2540 gram en 44cm *** ZWANGER *** Bruidje, 32 jaar, 2e kindje, uitgerekend 22 januari 2010, meisje Rebbel, 26 jaar, 2e kindje, uitgerekend 27 januari 2010, voor de lijst geheim Latoya, 24 jaar, 2e kindje, uitgerekend ???? Treintje1, 32 jaar, 2e kindje, uitgerekend ? juni 2010 Sam, 24 jaar, 2e kindje, uitgerekend 1-6 juli 2010, verrassing AFSPRAKEN 04 dec: Ischa CB (prikjes) 17 dec: Julian 1 jaar! 18 dec: Nena 1 jaar! 21 dec: Sam CB 23 dec: Pippo CB (laatste prikjes!)
Bruidje.. Hihi jildou was altijd erg druk op het aankleedkussen, was een drama om haar een schone luier te geven.. Nu is ze eindelijk wel rustig !
ok, dit patroontje hier is echt driftig.. trappen, slaan.. word er niet goed van.. net eens naar het cb gebeld.. raden aan om hem een soort strafplekje te geven.. Toen ik zei dat hij het alleen thuis deed kreeg ik wel een compliment hahaa.. ze zegt.. teken dat je m wel manieren hebt bijgebracht en hij zich echt thuisvoelt.. ja zo kun je het ook bekijken hihi
Ik moest er ook wel om lachen hoor.. nou ja ik ga het maar eens uitproberen.. ga hem wel eens in de box zetten of zo.. daar komt hij al niet meer in sinds hij 7 maanden is..
nee precies.. het enige is.. straks ligt de baby daar.. waar laat ik m dan?? Misschien moet ik heel posi denken en hopen dat het dan over is hahaha
ja dat wel maar dan heb ik eigenlijk niets waar hij niet weg kan.. hij is denk ik nog te klein om in de "hoek" te zetten of zo..
Zit net even te denken, maar kan je sowieso beter niet doen met de box.. Want die heb je ooit niet meer in de kamer staan !! Anders zet je hem even in de gang? Kijk hij is te klein om te begrijpen dat hij maar even na moet denken
ja dat is ook zo.. maar in de gang klimt hij de trap op hahaha.. het valt niet mee.. Denk wel als we een half jaar verder zijn dat je hem dan best wel even in de hoek kan zetten als hij stout is.. die vrouw van het cb zei ook.. hij begrijpt het toch ook als je zegt dat hij een koekje krijgt.. ja dat is ook wel weer zo..
hoi dames, zo gauw even 4 boterhammetjes naar binnen gewerkt en nu is Rihanna stil...mevrouw lag lekker te feesten en beesten boven in bed maar nu is het stil. Ik zag mooie foto's van een spekkige Rebbelbeeb voorbij komen, wat mooi zeg. Dat zorgt ervoor dat mijn stokken gaan rammelen hoor. Jenny, veel succes bij de tandarts Bruidje, tja in de hoek zetten...ik zou het zelf nu nog niet doen maar ja aan de andere kant, ze begrijpen dondersgoed wat wel en niet mag hier trouwens geen aankleedkussen drama's (gelukkig) Tandenpoetsen is hier de ene dag leuker als de andere...ze doet altijd haar mondje open maar onder het tandenpoetsen zit ze de hele tijd op de tandenborstel te kauwen, wat het poetsen niet makkelijker maakt Verder weet ik het niet meer wat er geschreven is.. iemand nog wat van Treintje gehoord?
He Liesje, ligt eraan wat voor kind je hebt denk ik.. die van mij besluit gewoon iedere keer enorm driftig te worden als hij iets niet mag.. en schopt en slaat om zich heen op het aankleedkussen... vraagt misschien een iets andere aanpak... Weer gewerkt?
Overigens wilde ik de box uitproberen he en niet de hoek hihi.. zei net al dat ik dacht dat dat toch niet helpt omdat hij dan wegloopt en te klein is..
yep ik heb vanmorgen weer gewerkt daar zal het ook zeker aan liggen hoor...Rihanna kan wel enorm driftig zijn als iets niet lukt of als iets niet mag of als je haar iets afpakt maar gelukkig geen drama's op het aankleedkussen
Bruidje, ook als ze groter zijn zullen ze van een afkoelplekje weglopen. Ze moeten allemaal eerst leren dat het de bedoeling is dat ze daar moeten blijven zitten/staan. Alyssa kon ook van die driftbuien hebben. Vreselijk. Ze schopte en sloeg welliswaar niet om zicheen, maar krijste alles bij elkaar. Met haar ben ik met een afkoelplekje begonnen toen ze 2 1/2 was en zij liep er in eerste instantie ook van weg. Iedere keer als ze dat deed pakte ik haar heel rustig zonder wat te zeggen op en zette haar weer terug op de plek waar ze zat. Net zolang tot ze het doorhad. En geloof me, als jij het rustig doorzet, hebben ze het snel genoeg door.