Ik heb 30 euro incl verzenden. Vind ik redelijk het nog een zeer goed ding en weinig gebruikt. Maar goed heb niks meer gehoord.
ik vind voor iets wat nieuw 60 euro heeft gekost ongeveer 50% wel netjes, dus 30 euro dan zou ik misschien nog zakken tot 25 maar 15 euro vind ik echt te weinig, zou ik zelf nooit doen
Ik vind dat verkopers op marktplaats vaak vergeten dat iets tweedehands is. Ik snap best dat je iets wat nooit gedragen is niet voor een prikkie weg doet, maar je kunt er ook niet 90 tot 100% voor vragen vind ik en dat verwachten veel verkopers vaak wel. Ik vind 15 voor een tweedehands draagdoek die nieuw 59,95 kostte helemaal niet gek. En je kunt dan toch altijd nog zeggen, ik wil er graag 30 of 25 voor hebben? Als ze nou 5 zou bieden voor iets wat nieuw 100 was dan vind ik het ook gek, maar dit bod niet hoor. Voor iets wat gebruikt is betaal ik max. 30 tot 40% van de nieuwprijs, voor iets wat ZGAN is 50% tot 80% maar echt niet meer.
Maar als het gebruikt is dan is 50% toch veel te veel? Als iemand een draagdoek te koop zet (gebruikt) en 30 of 40 vraagt terwijl hij nieuw maar 60 is, dan koop ik hem voor die paar euro's liever nieuw.
Ik vind het eerlijk gezegd geen raar bod ... als ik iets op internet zie staan voor de helft goedkoper wat dan tweedehands is dan leg ik er liever een paar tientjes extra bij voor de nieuwe versie .. Of ik ga naar de winkel en kijk of ze daar aanbiedingen hebben, vaak in de winkels zijn er ook 50% kortingen en dat is dan allemaal niet gedragen ... MP is toch een site waar je iets voor een prikkie kan kopen ? Nee sorry ik vind het wel een aannemelijk bod ..
Vind er eerlijk gezegd ook niets raars aan. 15 euro is ook een net bod hoor en inderdaad je kan altijd gewoon een tegenbod doen. En ik denk niet dat dit iemand is die een zielig verhaal ophangt om iets goedkoop te krijgen. Die willen het vaak het liefst gratis en vertellen over hun zielige kinderen en leventjes... Oh, ik zie dat je al een tegenbod hebt gedaan en niks gehoord....helaas!
Vind het ook geen raar mailtje en het bod is normaal denk ik zo, er zijn altijd mensen die het lager proberen. Ben je het er niet mee eens, dan zou ik een tegenbod doen of gewoon zeggen dat je er gewoon die 30 euro voor wil hebben. Maar dit is absoluut niet iets raars voor iets wat je op mp zet! daar is mp toch voor!!
Ja ben ik het helemaal mee eens! Ik heb voor me zusje ook een veel te laag bod uitgebracht op MP op een babykamertje en met een idd 'zielig' verhaal.. uiteindelijk heeft zij het kamertje gratis gekregen wij zijn deze mensen erg dankbaar!
Doeken dalen vaak niet echt veel in waarde heb ik begrepen, dus ik vind 15 euro wel behoorlijk weinig...
idd dat had ik ook al begrepen van een aantal vriendinnen die draagdoek fanaat zijn.... maar echt raar vind ik het mailtje niet...
Dat ligt ook maar net aan welke doek je hebt hoor. Bijvoorbeeld de doeken van By Kay zijn tweedehands vaak maar 20, en als ze ongebruikt zijn 30 of 40.
Ikzelf vind het ook niet een heel raar bedrag. Maar als je zelf iets hoger in gedachten hebt kun je het beste erbij vermelden wat je richtlijn is, bijv bieden vanaf 25 euro. Dan weet de koper wat hij ervan kan verwachten.
Ik ging er vanuit dat 't hier om een geweven doek ging, maar idd die tricot doeken kun je wel nogal eens goedkoop vinden.
Ik vind het op zich een redelijk bod, niet geschoten is altijd mis. Wat ik wel typisch vind is dat ze op je gevoel spelen als het ware. Even bot gezegd, wat heb jij met hun beknopte versie van hun levensverhaal te maken? Maar goed ik ben wat dat betreft net een kerel, zeg wat je wilt en al het andere is in mijn ogen overbodige informatie.