Hey hallo allemaal! Over 6 dagen kan ik pas testen, maar vroeg me af of iemand mijn symptomen herkent? Ik heb last van strak gespannen borsten met donkere kringen rond mijn tepels. Ook jeuken mijn borsten erg. Verder heb ik last van mijn onderrug en moet erg vaak naar de wc. Mijn ontlasting is ook veel meer en veel dunner (sorry meiden...) dan normaal. Van al deze dingen heb ik nooit last als ik ongi moet worden. Zijn dit echt herkenbare symptomen van een beginnende zwangerschap, of kan dit eigenlijk nog niet zo vroeg? Beetje domme vraag misschien, maar dit is pas de eerste ronde en ben nog niet zo bekend met dit soort dingen. Verwacht er in ieder geval niet teveel van, dan kan het ook niet tegenvallen toch?! Groetjes, en alvast bedankt voor jullie reactie!
hey meis ik herken het helemaal niet ik heb namelijk helemaal geen klachten gehad en nu nog steeds niet
Ik herken de gespannen en jeukende borsten, en het vaker naar de wc moeten. Maar bij mij kwam dit pas na mijn NOD. Toch nog even afwachten, ben ik bang. Je lichaam kan je behoorlijk voor de gek houden. Ik duim voor je dat je zwanger bent.
Hey.. ik zit in het zelfde schuitje als jij.. heb alleen geen strakke borsten alleen ben ik erg misselijk, vreeselijke pijn in mijn onderrug, en ook dunne ontlasting.. :s.. ik ben al vaker schijnzwanger geweeest dus ik ben een beetej onzeker.
hoi ik had het ook allemaal maar het kunnen namelijk ook verschijnselen zijn als je ongi gaat worden. dat was bij mij helaas ook zo. mijn cyclus was eerst regelmatig toen begon ik etos zwanger worden te gebruiken en mijn cyclus was gelijk naar de knoppe. dus daar ben ik nu mee gestopt. kijk eerst of je overtijd ga worden voordat je nu denkt misschien ben ik zwanger ik weet het is moeilijk had het zelf en bij was het zelfs zo dat ik dacht een tussen bloed gehad te hebben omdat ie 5 dagen naar mijn ei kwam en toen ik ongi moest worden en het niet werdt en toen later 16 dagen overtijd was dacht ik ook van nou ik ben zwanger dus niet want die dag werdt ik het dus die tussen bloeding was mijn ongi gewoon alleen veel eerder. dus je lichaam kan je heeeeel goed voor de gek houden meis. gewoon afwachten en hopelijk is het raak voor je. gr.jojo
Hey.. Ja thanks.. :S.. moet gewoon geduld hebben, ik zeg de hele dag tegen me zelf niet aan denken dat je wellicht zwanger zou kunnen zijn.. en toch zit ik nu weer op dit forum ik ga wel huiswerk maken ofzo en niet denken aan rare dingen. groetjess
hey hey, nou ik herken die symptomen wel hoor! ik had last van me rug buik en borsten. ze begonnen meer pijn te doen was gewoon niet leuk meer... maar goed ik had ook een keer te vroeg gestest en toen was het idd niet zo maar goed...uit eindelijk toch goed gekomen. en ik zat er ook heel de tijd aan te denken van zou ik dan toch zwanger zijn. je moet het niet denken maar je doet het toch automatisch... groetjes,
Iedereen voelt inderdaad andere dingen,heb ook een paar keer sympthomen gehad dat ik dacht sjee denk echt dat ik zwanger ben en dan voelde ik me zelfs zwanger maar werd gewoon ongesteld! Dus je lichaam kan je behoorlijk voor de gek houden,het beste is en blijft afwachten tot je kan testen en niet ongesteld word hoe moeilijk dat ook is. Succes!
hallo, ik herken het heel goed. Ik kreeg de klachten 3 weken na mijn ongesteldheid. Iedereen dacht dat het ontwenning van de pil was. Was namelijk net 3 weken gestopt. Op de dag van ongesteldheid heb ik een test gedaan en die was positief. Dus je kan heel snel symptomen krijgen. Succes. groetjes Sabrina
He he! Ik heb enorme zere borsten. Ik heb normaal nooit last van mijn borsten ook niet voor mijn ongesteldheid. En nu.... pfff.... Gisteren ben ik van ellende maar naar bed gegaan. Wist me geen raad.. Verder ben ik best moe en s ochtends soms een weeïg gevoel.... Spannend is het he? Pfff wou dat ik kon testen, nog een paar daagjes... xx
Nou...ik ben dus gewoon ongesteld geworden hoor! Wat raar he, dat je dan ineens dingen gaat voelen die je anders niet voelt voordat je ongesteld moet worden. Of is het gewoon zo dat je die dingen wilt voelen omdat je zo graag zwanger wilt zijn? Ach ja, gewoon maar door naar de tweede ronde dus. Bedankt voor jullie reacties in ieder geval en ook jullie veel succes he!