Die met de notenkraker zag ik ook gewoon op de website van Toms zelf. Ze hadden nog heel veel in de sale in maat 24,5.
Oh ja, slippers, die krijgt mijn zoontje ook nog voor van de zomer. Maar die mag hij alleen thuis aan of als we naar opa en oma gaan ofzo. In ieder geval niet naar school. Ik zie hem al vol languit op zijn gezicht gaan als hij gaat rennen met slippers op het schoolplein. Heeft ie straks helemaal geen tanden meer in zijn mond (allebei zijn voortanden zijn al getrokken na valpartijen ).
Dat is inderdaad de site waar ik gisteravond op zat te neuzen en ook die laarzen voor mijn dochter zag. Maar vroeg me af of dat een "echte" site was. Omdat er geen https:// bla bla bla stond bovenaan mijn scherm.
http://www.shoptoms.nl/featured-shops/tiny-classics-met-feestelijke-nutcrackers Ik heb hier voor mezelf ook al eens besteld.
Hier 1 paar nikes en 1 paar sandalen van crocs (zij loopt helaas met andere schoenen haar voeten stuk zonder sokken )
De sneakers wil ik morgen bij Durlinger gaan halen. Ze zijn er ook in het grijs met oranje. Even kijken welke het mooist zijn. De sandalen zijn nu in de aanbieding bij Scapino (voor 18,95!). Ik twijfel alleen of ik nu al sandalen zal kopen. Straks wordt het pas in juli sandalenweer en dan zijn ze misschien alweer te klein. Maar voor die prijs wil ik ze eigenlijk ook niet laten staan.
Voor de oudste is het makkelijk, mevrouw wil per se adidas superstar En nog een paar maar dat moet ik even met haar samen uitzoeken De jongste krijgt een mooi paar sneakers en erbij gympen. En teva's sowieso, alle andere sandalen vind ik lelijk
Ja, ze zijn echt leuk. In het echt zijn de blauwe iets lichter. De Durlinger in mijn woonplaats heeft vandaag 20% korting (misschien andere filialen ook?) dus dat was een meevaller!
Ik heb deze besteld voor S en de watermeloentjes voor Y, goede tip! Ze hadden beiden al sneakers (https://m.aktiesport.nl/product/adidas-bb9tis-mid-sneakers-grijsroze-baby/1005894_aktiesport/ voor Y en voor S een paar grijs/gele van bunnies uit een restpartij, kan ze online niet terugvinden) en sandalen.
Ik krijg net een mail dat ze deze met de dinobotten voor S in mt 23,5 toch niet op voorraad hebben. Jammer, want ik was er toch lichtelijk verliefd op geworden!
Voor de oudste bij de Nelson sandalen gescoord. Gelukkig in de sale Haha. Ze heeft nog 2 paar gympen en ik denk dat zij nog iets van slippers krijgt voor in de tuin. Voor de jongste die heeft bij de van haren Adidas gympies en ook sandalen. Zij krijgt voor in de tuin nog Tevas erbij, makkelijk voor het spelen.