Wie heeft de ultieme tip tegen zonneallergie? Ik word er gek van.gebruik al de Urtizon bolletjes. Maar wat tegen de jeuk. Vroeger had ik de zonneblaasjesgel van Kruidvat, maar die is uit het assortiment.. Daar zoek ik een alternatief voor. Wat gebruiken anderen? Ik heb al goede zonnebrandcrème, zonder parfum etc. Maar nu nog iets tegen de jeuk. Mijn dochter zit onder en zelf heb ik nu ook weer op mijn hals en kaaklijn. Toch net niet goed genoeg ingesmeerd dus helaas..
Er is ook zonnebrandspul van Lucovital wat er ook tegen zou helpen. En als het te erg is wellicht antihistamine (‘hooikoortspilletjes’) gebruiken?
Ja dat ken ik, maar dat is ter voorkomen toch? Zit een factor in? Ik bedoel meer voor na het zonnen voor op de blaasjes. Hooikoortspilletjes heb ik vroeger weleens geprobeerd, maar hielp niet echt?
Is ter voorkoming van inderdaad, met factor. Tegen de jeuk misschien iets met menthol? Moet het alleen niet open zijn… En als het echt te erg is en niets helpt, dan zou ik langs de huisarts gaan. En zonnen zou ik sowieso niet doen als je niet goed tegen de zon kunt…?
Soms hebben ze bij zo’n prijsmepper winkel nog wel die zonneblaasjesgel. Veel goedkoper ook. Ik gebruik nu van Etos de aloë vera gel eigen merk. Heeft Kruidvat ook wel denk ik. Of van de Action de aftersun met menthol. Ook heel goed ertegen!
Kruidvat menthol gel. En (sterkere) anti histamine tablet, of hormoon zalf, even aan je huisarts vragen. View attachment 694925
Ik heb vroeger erg veel last gehad van zonneallergie maar nu al een tijd niet meer. Urtizon heb ik ook gebruikt maar tegenwoordig hoeft dat niet meer. Wat ik nu doe om het niet meer te krijgen: - zonnebrand van Vision (andere merken triggeren bij mij de allergie) - na duik in de zee gelijk afspoelen met schoon water (als mijn huid uitdroogt door het zout krijg ik blaasjes)
Ik lees mee. lucovitaal heeft bij mij niet geholpen, aloe vera gel ook niet. Ik blijf uit de zon maar in de schaduw loop ik het ook op.
Mijn dochter heeft een zonnebrandallergie, sinds we voor haar La Roche Possay hebben en ik dat ook ben gaan smeren, heb ik nooit meer last gehad van zonneallergie. Een van de laatste keren had ik echt een hele erge reactie en kreeg ik zilversulfide-zalf (oid), maar toen had ik echt echt lelijke plekken. Ik zou eens bij de apotheek vragen welke zalf helpt. Ik zweer nu bij alles van La Roche Possay, maar misschien hebben zij een betere tip.
https://www.alka.nl/alka-creme#159=5447 Ik zweer erbij! Ook voor processierups-jeuk en muggenbulten etc.. Als je in Noord-midden Limburg woont, mag je wel wat komen halen om te proberen?