Zwanger en zorgverzekering

Discussion in 'Zwangerschap' started by Jomy, Oct 7, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Roxyroxx

    Roxyroxx Niet meer actief

    Maar kan dit in het jaar zelf?? Moet je niet wachten tot 2013?
     
  2. Jomy

    Jomy Niet meer actief

    Zooo wat balen joh! Ik dacht idd ook dat t tijdjens je zwangerschap is, maar wist niet dat t daarna kan blijven! iig veel succes ermee, en ook met dezen zwangerschap!
     
  3. xxisoldexx

    xxisoldexx Fanatiek lid

    Apr 1, 2009
    1,538
    4
    0
    Thnx jij ook heel veel s6. Het zal zeker niet makkelijk worden, heb nu ook sinds vanmiddag constant pijn maar je krijgt er wat moois voor terug!
     
  4. June86

    June86 Lid

    Jun 19, 2012
    91
    0
    6
    Ik moet idd wachten tot jan 2013 met veranderen.. Daarom denk ik ook niet dat het kraampakket dan optijd zal zijn.. Ik zal eens bellen..!
     
  5. Roxyroxx

    Roxyroxx Niet meer actief

    Als jij het meteen aanvraagt in januari wel... Kan me zelfs voorstellen dat je in dec kiest voor een meer uitgebreide verzekering en het dan aanvraagt voor januari dat het helemaal goed komt. Zelf zit ik bij Achmea en zij gaven aan dat als je je in januari bijverzekert je alsnog een kraampakket kon krijgen.
     

Share This Page