zwanger maar blijf afvallen

Discussion in 'Zwangerschap' started by mama77, Mar 10, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mama77

    mama77 Lid

    Jan 9, 2007
    30
    0
    0
    ik ben nu iets meer als 3 maanden zwanger en voor ik zwanger werd woog ik 72 kilo ik ben inmiddels afgevallen na 67
    wie heeft er in de zwangerschap dit eerder mee gemaakt en kan mij vertellen hoe het kan en wat te doen
    hoop dat iemand me kan helpen

    groetjes antje
     
  2. Tanja20

    Tanja20 Fanatiek lid

    Sep 6, 2006
    2,958
    0
    0
    Ben je erg misselijk en moet je veel overgeven?

    Ik had dat wel bij mn vorige zwangerschap en viel ook veel af.
    Je moet er wel voor zorgen dat je genoeg vitamines binnen houd.

    Anders even een paar tips vragen aan je VK... suc6
     
  3. jikke

    jikke Actief lid

    Dec 7, 2006
    427
    0
    0
    friesland
    Ik had het bij mijn 1e 2 zwangerschappen ook. Werd me toen verteld dat het niet erg is. Klopte bij mij ook. Ben uiteindelijk 4 en 8 kilo aangekomen, en dat was er na de bevalling zo weer af. Het heeft dus zijn voordelen. Moet je je verder niet druk om maken. Zei de vk er iets over dat je je nu zorgen maakt dan?
    Groetjes, Jikke
     
  4. mama77

    mama77 Lid

    Jan 9, 2007
    30
    0
    0
    nee ik ben niet misselijkof niks en eet geneg aan vitamine en ald die dingen
    maar ja het heeft dan inderdaad wel een voordeel ja straks na de zwangerschap
    bedankt voor de reacties terug

    groetjes antje
     
  5. Angel Eyes

    Angel Eyes Niet meer actief

    schijnt heel vaak voor te komen. Ikzelf ben ook eerst afgevallen. Je hoeft niet bang te zijn dat je kindje te weinig voeding binnen krijgt, want het pakt gewoon van jouw reserves met als resultaat dat je afvalt.

    In mijn boek staat het ook dat het vaak voorkomt dat vrouwen eerste periode afvallen.
     
  6. Lisette28

    Lisette28 Fanatiek lid

    Feb 21, 2006
    1,439
    1
    0
    Delft
    Hallo, ik had precies hetzelfde maar na week 16 begon il aan te komen, totaal 14 kilo. geen zorgen maken, beebje pakt wat ie nodig heeft

    Lisette
     
  7. rastagirl

    rastagirl Fanatiek lid

    Dec 15, 2006
    1,156
    0
    0
    bij me eerste had ik het ook viel ook af maar was niet erg ben uiteindelijk toch 16 kilo aangekomen dus het komt wel goed hoor meis
     
  8. brussie

    brussie Fanatiek lid

    Nov 22, 2006
    1,927
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Amersfoort
    Vergeet niet dat jouw kindje jou als het ware opeet. Dus als jij normaal eet (dus niet meer) dan zal je in het begin ook niet echt aankomen. Dat is bij mij ook het geval: eerst afvallen en dan pas aankomen.
    Inderdaad heb je dan (vaak) het voordeel dat je snel weer op gewicht bent! :)
     
  9. sabrina27

    sabrina27 Actief lid

    Aug 21, 2006
    279
    0
    0
    ik had het ook bij al mijn zwangerschappen
    bij de 1ste ben ik de eerste 20w 9 kilo afgevallen daarna kwam ik 12 kilo aan dus ik was intotaal maar 3 kilo zwaarder ik was na de bevalling zelfs 5 kilo lichter als voor me zwangerschap hahaha
    bij de 2de ben ik eerst 12 kilo afgevallen en daarna 23 bij gekomen daar is wel 10 kilo van blijven hangen hahaha
    bij deze zwangerschap was ik al 7 kilo afgevallen en ik moest donderdag op controle en ik ben zowaar 1 kilo aangekomen.
    zal me er niet tedruk om maken hoor het kan helemaal geen kwaad de baby pakt idd wat het nodig heeft.
    en zolang je niet veel overgeeft of zo kan het echt geen kwaad.
     

Share This Page