Hoi allemaal, De titel is wellicht misleidend maar ben nogal onzeker van mezelf of het moet haast ongeloof zijn . Mijn laatste menstruatie begon op 21 april met een cyclus van om en rond de 35dgn. Nu dacht ik vorige de 26e mei weer ongesteld te worden. Heb hiervoor sex gehad met mijn vriend. Ik heb zo ongeveer 2 weken geleden last gehad van krampjes/menstruatiepijn dus ging er vanuit dat ik ongesteld zou worden, het bleef maar uit. Vandaag allebei besloten om een testje te halen, Etos huismerk. Heb net even een foto gemaakt, test genomen rond 18.00. Het eerste streepje was toen wel iets donkerder van kleur. Ik wil voor de zekerheid toch een 2e testje doen. Ik kan het niet geloven, maar is het dan toch echt zo ?
Awww dank je Kache en Cactusje! We zijn allebei superblij maar kunnen het nog niet echt bevatten, ons eerste wondertje ! Heb natuurlijk internet afgezocht voor een berekening, daar kwam ook inderdaad uit dat ik zo'n 5 weken ben, conceptiedatum was overigens de dag dat we rond die tijd uhm mjah..
Bedankt voor de lieve felicitaties allemaal! Zo spannend en heel erg pril, eerste afspraak bij verloskundige is in ieder geval gemaakt. Kan het nog steeds niet geloven, maar wij genieten zeker .