zwangerschapstest wordt niet donkerder?

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by pebbles82, Dec 18, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pebbles82

    pebbles82 Lid

    May 10, 2013
    6
    0
    0
    NULL
    NULL
    hallo allemaal,
    na 1 MA, 1 MK, en een buitenbaarmoederlijke zwangerschap is de eerste periode van zwangerschap nogal beladen voor mij en mijn vriend.
    Nu testte ik op 11 dpo positief met sensitest, heeeeeeel vaag streepje, maar duidelijk wat te zien, met avondurine.
    op 12 dpo met ochtendurine een duidelijke streep, eveneens met sensitest.
    op 13 dpo in de avond getest met KV 2v5; binnen 5 minuten een heel duidelijke streep.
    vandaag; NOD.. etos test gedaan, binnen een minuut positief.
    helemaal blij; ik dacht, ik doe er nog een sensitest achteraan, om een knaltest te krijgen (want heel gevoelig).... net zo duidelijke streep als die van 12 dpo. slik.
    het enige wat ik erop kan verzinnen is dat het geen ochtendurine was, al van wat later en ik had ca 400ml gedronken.
    maar het is wel al 48 uur later.
    Inderdaad van testen word je gek, maar na mijn voorgeschiedenis is loslaten een moeilijke.
    heeft iemand hetzelfde met sensitest meegemaakt?

    alvast bedankt,
    liefs Pebbles.
     
  2. famke89

    famke89 Fanatiek lid

    Oct 9, 2013
    1,495
    375
    83
    Female
    Mijn testen werden ook niet donker.. en zie mijn banner ;)
     
  3. Fien25

    Fien25 Fanatiek lid

    Oct 10, 2011
    1,659
    422
    83
    Over het algemeen verdubbeld je HCG in 2 dagen. Na een dag hoef je dus geen verschil in je testen te zien. Daarnaast schommelt het HCG in het begin van je zwangerschap. Ik zou me echt niet druk maken, en voorlopig even niet testen. Je bent immers zwanger, en probeer dat in gedachten te houden.
     
  4. Kaatje1603

    Kaatje1603 Fanatiek lid

    Jan 21, 2013
    1,291
    192
    63
    Female
    Mamma!
    omgeving Rotterdam
    allereerst gefecliteerd meid! Volgens mij ben je zwanger hoor :D
    Maar kan me je onzekerheid wel voorstellen...

    wat Fien idd ook zegt: je HCG schommelt in het begin erg he... dus probeer daar niet jezelf aan vast te houden... ze zijn positief alle testen die je gedaan hebt! Dus volgens mij kan je dan wel een betje gaan juichen ;)
     
  5. pebbles82

    pebbles82 Lid

    May 10, 2013
    6
    0
    0
    NULL
    NULL
    bedankt voor jullie reacties!
    Ik dacht dat HCG toch wel lineair bleef stijgen, zeker in het begin.
    op de site van sensitest staat nl ook; de tests moeten een aantal dagen na elkaar donkerder worden..
    Om helemaal gek van te worden.
    Ik weet ook wel dat het schijncontrole is, en dat niemand er iets over kan zeggen (over of het al dan niet goed afloopt), maar toch lijkt het je enige houvast in het begin.
    *oh was het maar vast week 12!
     

Share This Page