Jeetje wat ontzettend vervelend voor jullie en de donor dat jullie zo moeten hannessen. Ongelooflijk. Zou wel mooi zijn als het dan nu toch gelukt zou zijn. Stomme gyn van Ricmar. Hebben al de gyns in dat zkh dezelfde mening? Vind het echt stom
Nee ander gyns willen wel meewerken maar hadden geen dienst koninginnedag en dat weekend aansluitend, dus ik moets het me hem doen. Het is gewoon een### maar ja wat doe je er aan, ja klacht indienen en dat kan die krijgen...
Aan de ene kant niet aan de andere kant ben ik wel benieuwd. Maar ik wacht rustig af want als het hetzelfde gaat als vorige maand dan begint het morgen al met spotting. Dan weet ik meteen waar ik aan toe ben. En door de tegenslag van vanmorgen ben ik zoiezo niet zo in mijn hum. En ik heb denk ik een spiertje verrekt in mijn buik aan de linkerkant. En soms heb ik er even geen last van en dan als ik gezeten heb en opsta dan voel ik het weer heel erg. Dat krijg je ervan als je vorige zaterdag gaat skeerleren terwijl je dat al 3 jaar niet gedaan hebt. Hoe voel jij je?
ik weet niet wat ik er van moet denken, ben bang dat ei niet gesprongen is rond de IUI. wel heb ik sinds zondag witte afscheiding en voel ik alles van normaal na mijn ei sinds gisteren prikjes in de baarmoeder en af en toe ongi krampjes. en jeukende borsten lijkt wel of er van alles in mijn bh zit wat jeukt zeg maar maar ik verwacht geen zwangerschap eerlijk gezegd. temp was vanmorgen 37,2 maar heb hem niet mee laten tellen, was vanaf ca 5 uur wakker omdat mannetje misselijk was en heeft over gegeven. en ben er een paar keer uit geweest dus wel om 7 uur getempt maar of het klopt??
Ricmar wat een gedoe allemaal zeg. Hoop voor je dat het toch gelukt is. Bramtim jouw mannetje moet gewoon overstag gaan, gaat ook wel lukken, maar zijn nogal wat gebeurtenissen en zaken die je te horen krijgt. I S al iets meer bekend of niet? Bij mij lijkt het alsof de ongesteldheid aan het komen is. Sinds vanmiddag 2x roze/lichtrood slijm bij afvegen. Nog niet maandverband of dergelijke waardig, maar weet niet. zullen het wel merken.
Sjips.... ZJ84. Da's niet afgesproken dat je ongi word. Maar jij kent je eigen lijf het beste .... ik hou een heeeeel klein beetje hoop.
tja ik weet het echt niet meer, zullen het wel merken. Bij jou al het nieuws van gisteren een beetje gezonken en het een plekje kunnen geven. Maar misschien heel suf, maar wat is zo'n buik gebeuren, wat doen ze dan???
Dan leggen ze een bandje aan om de baarmoederhals maar dan zo hoog mogelijk dus tegen de baby en de vruchtvliezen aan. Dit kan niet vanuit de vagina maar moet vanuit de buik. Dus een buikoperatie. Deze operatie wordt zelden toegepast eigenlijk alleen bij vrouwen zonder baarmoederhals of met een hele korte. En ik val dus onder die laatste groep van minder dan 25 mm. Normaal gesproken leggen ze het bandje halverwege aan of laag. De laagste wordt het meest gebruikt en heet mc donalsd cerclage. De middelste is de shirdodkar en heet ook wel hoog cervicaal. Voorwaarde hiervoor is dat er altijd onder de cerclage nog minimaal 25 mm baarmoederhals zit. Aangezien ik dat niet heb en hoogstwaarschijnlijk ook niet als ik al zwanger ben, wordt het een buikcerclage. Ik hoop dat je het een beetje begrijpt. Anders doe ik nog wel een keer een poging om het uit te leggen. Vaak is tekenen makkelijker.
Bramtim, die second opinion klinkt erg goed. Een veel betere deal dan 6 maanden plat liggen. Ladouce, een fijne vakantie! Kirrebir, wat zit het lichaam toch raar in elkaar. Hopelijk heb je nu wat minder last van de menstruatiepijn. Bij mij ook zoiets. Vroeger werd ik zo'n 3 dagen na pilstop ongi, maar nu... eigenlijk nog steeds alleen (wat) bruinverlies maar geen rood. Zo heerlijk vaag. BB10, wat vreselijk dat het herstel niet heeft plaatsgevonden. Konden ze dat eerder niet constateren? IS, hoe is het bij de ha gegaan? Top dat je er vandaag nog tussen kon. Ricmar, wat ben je goed voor jezelf opgekomen. Heftig dat de gyn niet mee werkt. Kun je daar niet bij een andere gyn terecht? Een klacht indienen moet je zeker doen. Sinds gisteren naast decapeptyl ook gonal spuiten. Ik lijk steeds meer moeite met de naald in mijn buik brengen te krijgen. Zit weer zo lang ernaar te kijken, maar het erin jassen zit er niet (meer) in. Best lastig. Gelukkig heb ik een geweldige man die de naalden erin zet en ik de rest kan doen. Trouwens, sinds ik dinsdag een voetreflex behandeling heb gehad heb ik amper last van vermoeidheid. Dus niet meer op de bank in slaap vallen.
Wat gaaf dat die voetreflex zo goed helpt en je fitter bent. Maar die spuiten....ik weet niet wat ik moet zeggen. Het lijkt me vreselijk!! en ja lekker makkelijk om te zeggen: je weet waar je het voor doet. Duh..... maar je moet het wel elke dag weer doen. Slik. Heftig hoor en al mijn petjes af voor jou en een diepe buiging. Misschien moet ik een foto maken waarop ik dat doe en die naar je toesturen. Kun je die gebruiken als afleiding tijdens het spuiten.
Heb jij eerder dan geen hormonen hoeven spuiten? Ik kan de spuiten wel zetten, maar zie er toch nog zo tegenop. Ik ben zo blij dat mijn man zijn bijdrage kan en wil leveren. Het is toch meer samen.
Weet je het zeker? Ik ben erg blij met mijn man, dat hij de spuit erin wilt zetten. Ik kan je nu al vertellen dat je met naar de spuit staren de naald er niet in krijg.
Het gaat onwijs slecht met mijn kat!! Mijn lieverd, mijn schatje, mijn knuffelbeer, de kat die altijd bij mij is en mijn stroop aan mijn kont kat is, is doodziek! Zijn tandvlees, binnenkant oren en neusje zijn helemaal geel. Kom net bij de dierenarts weg, en hij heeft waarschijnlijk nierfalen Hij heeft 2 prikken gehad. 1 antibiotica en 1 virusremmer, en antibiotica pillen. Meer kunnen ze niet voor hem doen Hij moet het nu verder zelf doen.... Toen we thuis kwamen net van de dierenarts begon ie gelijk te eten van zijn vlees, is een goed teken, Alleen hij wil niet drinken en dat is een heel slecht teken. De dierenarts zei dat ie misschien wel FIP kon hebben http://www.dierenkliniekwilhelminapark.nl/dierinfo/kat/FIP/fip.html En op die site staat dat dat 100% van de katten met FIP gaan dood. PLEASE LAAT MIJN KAT DAT NIET HEBBEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
H&F wat verdrietig zeg dat je kat zo ziek is. Ik denk dat het geel zien van tandvlees en oren duidt op leverproblemen en niet op nierfalen. Mijn kat heeft dat ook gehad en zijn lever stopte ermee. Dan wil de kat ook niet meer drinken. Je moet hem dan met een spuitje toch wat water in zijn bek spuiten anders vergiftigd de kat zichzelf(natvoer met water mengen kan ook). De nieren gaan door het niet drinken te veel achteruit en een kat die een paar dagen niet meer drinkt gaat daar zeker aan dood. Ik hoop dat je kat door de medicijnen genoeg kracht krijgt om erbovenop te komen. Ik weet hoe pijnlijk het is om je kat te verliezen. Heel veel sterkte!
Jeetje meis, sterkte en ik duim superhard dat je kat weer opknapt. (Ik draai ook nog steeds duimen voor posi testen hoor)