hey nienke welkom meis,gezellie dat je mee klets! hier nog 1 .pffffffffff wat warm...vanmorgen om 05:30 stond ik al met een vaatdoek in m'n handen...want ik wist al dat het verder vandaag niks zou worden met die warmte.pfffffff dit trek ik ook echt niet hoor! enne die peren ijsjes????idd man man man ik heb deze zwanerschap een ijsjes tik...heb er al heeeeeel wat achter m'n kiezen.hahah donderdag heb ik weer een echo..20 wekenecho..ben benieuwd. nou dames...allemaal s6 ..lekker een natte washand bij de hand houden,om af en toe je lekker af te deppen. fijne dag
Ha Hartediefje. Ja het valt me echt op. Zodra het echt warm weer is dan voel ik bijna niets meer. Pas als ik een tijdje rustig in de schaduw of koelte lig dan gaat meneer weer bewegen. Ik had het aan de echoscopiste gevraagd en die wist het niet zeker, maar dacht wel dat het zou kunnen. Met 18 weken heb je natuurlijk ook nog niet al te harde bewegingen dus dan is het verschil meteen heel groot voor je. Ik denk niet dat er iets is hoor, gewoon hitte....dus niet ongerust maken! Nienke welkom! Gefeliciteerd met je zwangerschap en klets lekker mee hier, gezellig! Ga ik nu even het Nederlands elftal aanmoedigen!
HOERA we zijn weer online! doosje, hema heeft zwnagersschapsjurken voor een normale prijs, moet je ff op hema online kijken. kvinna, ik ben juist aan de keutel neem helemaal geen drukte op me, maar ben snel afgeleid, hetgeen ik normaal helemaal niet heb. dat maakt me ook wel weer relaxed. en wat snoeteman betreft die is op moment oost indisch doof over alles.... ik wil gewoon medio sept kamertje ed af hebben dan begint nl mijn verlof dus heb idd nog even doosje ik merk ook dat beeje rustiger is, snachts wel meer gevoel (hetgeen je nu merkt doordat je slechter slaapt met dit weer...) he miekie, 20 weken!!! ook op de helft! ik vind raketten heeeeeeeerlijk tot groot vermaak van dochter lief, die vraagt nu: mama ijsco??? nienke, welkom, helemaal niet te laat om aan te sluiten! leuk juist!! en ik vind weer heerlijk ben echt een zonnemens, vind de warmte ook niet erg. doe alles nu gewoon op z'n elfendertigste gister nar friesland gereden (wij wonen in zeeland) ivm kraamvisite van ons neefje... wat een heerlijk kereltje en snoetekind vond het deze keer uitstekend een baby bij mama wilde ook ineens baby en mijn buik kussen... was er erg lief voor! zo leuk... maarja afwachten wat er gebeurt als ze beseft dat deze baby niet van tijdelijke aard is hihi
Ik heb al 2 ijsjes op.... en nu ga ik even naar de Hema-tip kijken Snoet, thanx! oh en wat betekent elfendertigste?
alles op je elfendertigste doen is zeer laks zijn, overal de franse slag op houden, 10 tempos lager lopen. het er een beetje makkelijk van af brengen.... weet niet of ik het goed heb gespeld maar het is dus een uitspraak voor het makkelijk doen
thuis bij ons is het goed te doen, we hebben koelsysteem in huis. We kunnen vloerverwarwaring omzetten tot koelen, heerlijk. ik zie wel op om morgen te werken, het is al te benauwd op het werk, daarbij heb ik slechte longen en asma en ben ik zwanger.
Nienke, welkom hier!!! Snoet, op welk eiland woon je???? Wij wonen op het onderste... hahahahaha..reserve belgen noemen ze ons ook wel.... Tja...ik had het vorige week ook hoor, dan voelde ik ook een paar dagen bijna niets en dan ineens een hele ochtend. Maar zal toch weer blij zijn als het woensdag is en ik weer eventjes mag hahahahaha!!! Ik krijg juist wel de kriebels om vanalles te doen, maar heb er gewoon geen fut voor... tja... jammer dan hoor...ik ben zwanger en het is warm...mooi 2 excuses he!!! Miekieee, spannend bijna de 20 weken echo. Dan zie je echt al een heel volmaakt mensje op de echo, zo onwerkelijk dat dat dan allemaal in je buik is gegroeid en nog verder ontwikkelt tot zo'n heerlijk mensje.
-Citroentje wat een mooie echo. Hier 's nachts en tijdens het werk ook wat last van slapende en tintelende handen. Met die warmte ook vocht in de voeten, gelukkig dat het volgende week iets minder warm wordt. -Nienkuh welkom en kom gezellig meekletsen. -Brenda ben jaloers op je koelsysteem!!! Succes op het werk morgen. -Miekiee succes met de echo donderdag.
Pffff, nou die hitte mogen ze houden hoor. Gister ging ik bijna 2 keer van m'n stokje (@Doosje: = neergaan, flauwvallen, onwel worden...). Kan er altijd al heel slecht tegen en nu helemaal (idd net als Citroen zegt, ik ben er ook echt beroerd van). Op m'n werk is het zo'n 30 graden binnen en dan een kind of 60 om je heen die aandacht vragen en die je verzorgt en helpt met van alles. Ben tijdens de wedstrijd die we op groot scherm keken even met de voeten in een teiltje koud water gaan zitten; een tip van een collega. Een aantal collega's voelen met me mee maar er zijn er ook die zo naar me kijken of ik me aanstel weet je wel, en dat vind ik vervelend. Van die jonge grieten de nergens last van hebben en topfit zijn. Ik denk dat heel de tijd: wacht maar tot jullie zwanger zijn! En: wacht maar tot jullie bijna 40 zijn!!!! En dan dat samen!!!!!! Tssss!:x @Brenda: ben ook jaloers op jullie koelsysteem!!!! Manlief is wel bezig met een airco unit gedoe. Dus misschien wordt de rest van de zomer beter...? En zondag zetten we het zwembad neer (na ons tuinfeest zaterdag). @Ijsjes!!! JAAAA!! Heerlijk! Inderdaad die Festini ijsjes! Een vriesla ligt vol! Ben normaal geen ijseter maar nu, heerrrrlijk! @Nienke: welkom en gefeliciteerd!! Nóg een oktober-mamma! @Miekiee: heel veel plezier bij je 20 weken echo!! Dat alles maar hartstikke goed mag zijn en alles mooi te zien! @kvinna: wat spannend met dat huis! Hoop dat het wat wordt, het klinkt erg goed en juist voor jullie. Kan me voorstellen dat je nog ff wacht met het kamertje. Maar er zijn genoeg dingen te doen als voorbereiding en andere taken die nog moeten gebeuren voor de bevalling. Dus je kan even vooruit. Is het bij jullie ook zo warm trouwens? @Snoet: ik heb dat ook, dat snel afgeleid zijn. Maar dan al van mezelf, hahaha! Manlief zat net ff mee te lezen (doet ie zelden hoor, zat nu toevallig even naast me) toen ik bij jouw berichtje was dat je dat vertelt en hij vroeg of ik Snoetetoet was! Omdat het dus precies zoals mij klonk. Grappig!! @Citroen: WAUW!!! Wat een mooie heldere foto!! Inderdaad een lekkere toet en dat neusje!! En dat mondje!!! Hihi! Heerlijk! Zo'n foto wil ik straks ook! Oh en ik dacht dat jij toch echt slanker was dan ik. Had jij niet hier al eens een buikfoto geplaatst? Of vergis ik me nu met iemand anders...? Ik heb zo'n babybelt gepast even snel en maat xl moet ik zeker wel hebben. En.....nog steeds niks van Femke gehoord. Nu een week geleden... Ben bang dat er wat is...., anders zou ze toch allang weer hier zijn? Hè bah, ben er echt ongerust over....
Pffff ik kan de gang maar niet krijgen vandaag...gisteren een heftige dag gehad met een vriendin die zwaar in de put zat en dat blijft dan in je hoofd spoken he? Slecht geslapen en juist vandaag is Robin (mijn oudste) niet te genieten zonder middagdut....Dacht lekker te poedelen in het zwembadje begon het opeens te regenen! Hey, dat hadden we niet besteld!! Oh en onder het motto 'zwangerschapsdementie' : waar laat een zwangere (ik dus) het liefst de afstandsbediening liggen?? -> In de KOELKAST! Heb me rót gezocht naar dat ding! Zal hem wel in mijn handen gehad hebben toen ik drinken ging pakken of zo
@sky zal straks weleens naar de babybelt kijken, volgens mij had ik ook de xl......en idd die buikfoto is van mij en daar heb ik toch echt een zwbroek aan maat 46 hoor.... @nienkuh wat een actie!
Nienke welkom! Nou dames, als ik hier zo jullie reacties lees dan wordt ik eigenlijk wel een beetje jaloers op jullie. Nog zo lekker bezig met de voorbereidingen (deadlines, stress, niet mee-werkende mannen, zo bekend ), klachtjes hier en daar, maar nog lekker "onderweg". Ik maak me wel ook zorgen om Femke, ik hoop dat de vwp niets ernstigs heeft gebracht en dat ze gewoon lekker even met andere dingen bezig is! Zoals jullie op m'n banner kunnen zien is onze baby inmiddels te laat. Gisteren hadden we een echo en alles was nog prima daarbinnen, dus geen wonder dat dat kind blijft zitten. Gelukkig bleek ik al wel 1 cm (!) ontsluiting te hebben en heeft ze me ook gestript (AU!). We hadden natuurlijk gehoopt dat vannacht het eea op gang zou komen maar behalve een krampje hier dat rustig ook een schopje of stompje zou kunnen zijn, merk ik weinig. Maar goed, die ene cm heb ik ook niets van gemerkt, dus wie weet! We hebben afgesproken dat we in ieder geval as maandag gaan inleiden als hij/zij nog niet geboren is. Hopenlijk heb ik dan al wel voldoende ontsluiting om gelijk aan het infuus te gaan en ik hoop dus niet nog een aantal dagen gel te moeten krijgen om die ontsluiting op gang te brengen. We wachten maar weer af!
Canna, veel succes! Ik hoop ook dat je maandag genoeg ontsluiting hebt. Mag ik vragen waarom ze je, relatief snel, gaan inleiden? Of heb ik iets in eerdere berichten gemist? Nienke, fijn dat je met dit weer zo vaak in de ijskast moet zijn. Sky, het is hier al een week of wat héérlijk warm: tussen de 25 en 30 graden. Moet zeggen dat ik er goed tegen kan, met twee uitzonderingen: ik moet geen rechtstreekse zon op mijn hoofd hebben, dan word ik misselijk en flauw en het moet ook niet te benauwd zijn. Gelukkig is de luchtvochtigheid hier (landklimaat) erg laag (op het moment 46%), dus dat komt niet zo vaak voor. Mijn werkkamer ligt op het noordwesten en daar is het overdag 25 graden, maar zonder zon en dat is goed te doen. Verder ben ik net voor mijn eerste echte afspraak naar de verloskundige geweest en heb ik voor het eerst het hartje van onze kleine meid gehoord. Wat ontzettend mooi! Alle waarden lagen ook prima binnen de marges, dus hoe ik me voel klopt met hoe mijn lijf eraan toe is, fijn.
@Canna wat goed dat je iig al 1cm hebt (het is je 1e toch? dan is 1 cm al flink wat werk hoor al merk je er idd soms niet zoveel van) En je hebt iig een datum om naar toe te leven.... @kvinna mooi geluid he..jammer dat je het niet vaker kan horen! Heb je hiervoor wel controles gehad eigenlijk (weet niet of je het al eens verteld hebt hoor...ja volgens mij heb je weleens de gang van zaken in Zweden verteld trouwens..maar ben ik het gewoon kwijt) Dames..ik ga een aantal van jullie jaloers maken....over 2 weken hangen onze airco's op de slaapkamers!!!!!!8)
hartediefje, ik woon op beveland in de stad van de televisietoren haha sky grappig he? ik lees wel meer overeenkomsten... ben het met je eens zorgen over femke, ik was al op zp aan het rondneuzen of ze ergens anders nog bericht had achter gelaten maar kan niets vinden. in het kippenhok 30+ (zwangerworden club) gaat het er steeds heftiger en emotioneler aan toe heb daar afscheid genomen wil niet mee hun diepte in. dus heb daar niet gevraagd of ze femke nog gehoord hebben. enne mannen die af en toe even spieken: ik zie het alsof je man boven tv kijkt terwijl je vriendinnen avond hebt en af en toe binnen loopt om wat te drinken te pakken en flarden van gesprek opvangt hihi nienkuh heb jij dat ook dat alles nu even heftig binnen komt? ik ben snel van slag als er verdriet of erge dingen zijn. vanochtend toen ik naar mijn werk reed liep er een gans op de snelweg...... ik kon het arme dier ontwijken maar een ander week niet en BAF!!! een harde doffe klap en heel veel veren... heb zo zitten huilen in de auto.... normaal al vreselijk als er wat met beestjes of kinderen gebeurt maar nu niet te stoppen... heel de dag aan het arme dier gedacht..... en in mijn ogen kon die bestuurder uitwijken.... enne als ik iets kwijt ben mail ik je ven ik verklaar jou tot de kwijt raak expert hihi ik had avond voor de vakantie portomonee van manlief in de commode gestopt waar ons beddegoed ligt hoe dat gebeurt is??? canna wat spannend! wel fijn voor je dat ze je tot max 41 weken laten lopen maar ik hoop nog veel meer voor je dat het zelf opgang komt..... we hopen gauw een baby bericht van je te krijgen! wow kvinna! wat fijn dat je mooi hartje hebt gehoord maar wat laat? hier doen ze dat al van 12 weken en ook tijdens de echo.... vandaag.... moe maar dat komt door heldhaftigheid van laat slapen en om 6 uur er weer uit.... ik ga zo op bed want heb tintelende voeten ze zien niet dik maar voelen als lood heb woezel en pip behangrand geplakt wat ziet dat er leuk uit! snoetekind vind het lastig... had ook wel die woezel en pip willen hebben maar als ik haar wijs op haar prachtige nijntjes is ze ook weer blij... morgen naar de verloskundige, ben wel benieuwd naar bloeddruk... dag meiden tot gauw
@Kvinna: Ja daar is een speciale reden voor. Ik heb het al wel ergens op dit forum verteld maar weet even niet of dat ook in dit topic was. Ik heb een nogal traumatische bevalling meegemaakt bij mijn zusje. Zij was 38+ wkn zwanger en kreeg weëen maar veel bloedverlies. De verloskundige vertrouwde het niet, dacht aan een losgelaten placenta en stuurde haar naar het ziekenhuis. Daar stond het operatieteam al klaar voor een keizersnee, maar op de echo wees niets op die diagnose. Ook was mijn zus inmiddels rustig en besloten ze de bevalling, die snel op gang leek te komen, af te wachten. Inmiddels was ik ook in het ziekenhuis gearriveerd want mijn zus wilde graag dat ik erbij was (ze is alleenstaande moeder, lang verhaal, had al een zoontje van een andere man). Tijdens de bevalling kregen we al wel aanwijzingen dat de verpleging niet helemaal gerust was, maar voor ze akte konden ondernemen was het al te laat. Mijn moeder was even weg en ik stond naast mijn zus. Het hartje van de baby was steeds rond de 120 geweest en ineens daalde die naar 60 en lager. Ik wilde mijn zus niet in paniek brengen en stond als bevroren. Mijn moeder kwam de kamer weer binnen, ik schudde mijn hoofd en zij rende de gang op op zoek naar verpleging. Later bleek dat ze de OK al hadden ingeseind toen omdat ze het zelf ook op de monitoren hadden gezien. Afijn, binnen 10 minuten lag mijn zus op de OK, maar de baby heeft nooit een teken van leven gegeven. Daar sta je dan, een perfect kindje, dat niet ademt. Ze hebben maximaal gereanimeerd omdat "normaal" ze een kindje nog wel op gang krijgen, maar dit keer dus niet. Achteraf bleek de placenta wel losgelaten te hebben, maar lag dus nog steeds aan en mijn zus bloedde naar binnen. Ze heeft ook nog een nabloeding gehad en uiteindelijk 3 dagen onder de morfine op de IC gelegen. We waren haar ook bijna kwijt geweest. Dus, voor mij geen onbezorgde zwangerschap, natuurlijk genieten we wel, maar hoe langer deze zwangerschap duurt, hoe banger ik wordt om ons kleintje te verliezen. En daar wordt gelukkig door het ziekenhuis heel begripvol mee omgegaan. Het is hetzelfde ziekenhuis overigens, want we zijn daar zo super begeleidt. Ik ben wel boos geweest op de artsen, maar een vriend van mn zus is arts en die zei ook dat dit gemiddeld 1-2x per jaar in NL voorkomt. Het is gewoon ontzettende pech en de artsen valt niets te verwijten. Elke verloskundige of verpleegkundige of gynaecoloog die ik spreek weet er ook van, iedereen was verbijsterd en niemand weet hoe dit heeft kunnen gebeuren. En daarom begrijpen ze heel goed dat ik bang ben, hoewel ik ook heel erg probeer om nuchter te blijven. Dus het wisselt, gisteren was ik heel bang, maar de goede echo, mijn weer genormaliseerde bloeddruk en de ontsluiting hebben me weer enigzins gerustgesteld. Ik mag als ik wel desnoods om de dag langskomen en die wetenschap alleen al werkt geruststellend. Dus ik doe m'n best om m'n hoofd koel te houden (en dat met die hitte ). @Citroentje: Ja, dit is onze eerste. Ik heb ook al wel de hele dag een beetje een kramp-gevoel in sommige stukken van mn buik maar als ik de omschrijvingen lees van hoe weëen voelen dan is het dat niet. Afwachten maar gewoon. Hoe dan ook, ik heb weer een beetje hoop dat het "gewoon" "normaal" bevallen kan worden.
Canna, wat knap van je dat je nog zo rustig kan blijven!!! Ik hoop zo voor je dat je maandag al een aantal dagen je kleintje in je armen mag hebben. Ben benieuwd naar de kleine van jullie en het geslacht natuurlijk!!!! Heel veel sterkte voor tijdens de bevalling, want het zal misschien best beladen zijn. Maar binnen nu en een week heb je je kleintje lekker bij je!!!! Kvinna, wat fijn om te horen he! Heerlijk dat geluid van een heel snel kloppend hartje. Snoet, die hormonen doen heel wat met je.... en voor snoetekind is het ook best moeilijk..allemaal leuke dingen voor de nieuwe baby. hahahaha, hartemannetje liep hier ook al met de tuitbekers uit de baby-dump doos. Ach, die laat ik dan maar even doen, is hij na een paar weken ook weer beu. Maar ja, ze moeten ook leren dat de nieuwe baby ook dingen krijgt en hun dan al andere dingen hebben. Citroentje, wat een mooie 3d foto zeg!!! Heerlijk om dan naar te kijken. Zie je veel gelijkenis met de oudste??? Hier gaat het weer na een hele zware nacht... paar keer harde buiken, van denk ik toch onbewuste spanning... Doet best pijn zeg... Maar vanochtend was het weer over en voelde ik weer beweging. Morgen mag ik eventjes weer luisteren naar de kleine man en wat kijk ik daar weer naar uit! Ondertussen hebben we het geboortekaartje uitgekozen en weten we definitief de naam. We hebben de kindjes ook verteld dat ze een broertje krijgen. Dus zo zijn we heel erg trots op ons kleine mannetje al!!! Hartemannetje is gaan logeren voor een nachtje bij opa en oma op de camping, dus morgenochtend heerlijk op het gemak onder de douche en beneden eens flink aan kant brengen...wie weet komt er dan nog iets uit mijn handen...want met dit warme weer ben ik echt helemaal niet vooruit te branden hahahahahaha...
Nienke, welkom. verloopt alles goed tot nu toe? Mieke, veel plezier donderdag, altijd fijn om je kleintje weer te zien. Doosje, hier niks geen rustig kindje hoor als het warm is. Hij stampt nog steeds de hele dag vrolijk in het rond. Nou moet ik wel zeggen dat ik heel rustig aan doe en veel op de bank hang met dit weer, dus misschien dat dat ook wel scheelt. Zondag waren we gaan zwemmen en op een gegeven moment lag mijn buik in de zon, maar daar was meneer het dus echt niet mee eens. Ik heb maar gauw een pareo om gedaan, want hij ging wel heel erg tekeer... Canna, veel succes en ik hoop voor je dat het voor maandag uit zichzelf gaat beginnen. Welo fijn dat je de eerste cm al hebt.. Het verhaal van je zus was idd al bekend, verschrikkelijk zeg, maar ik begreep dat je vanuit het ziekenhuis wel goede begeleiding krijgt. Kvinna, fijn dat de controle goed was. Nog iets gehoord over je huis? Snoet, erg he dat emotionele en vergeetachtige. Dat laatste valt bij mijn deze keer wel mee, maar die emoties! Echt vreselijk... Hier begint het nu eindelijk een beetje op te schieten in huis. er moesten nogal wat dingetjes in orde gemaakt worden voordat de kleine komt ( was niet perse nodig, maar ja, nesteldrang he en dan moet dat), maar de schilder en timmerman zijn klaar en de elektricien is nu bezig, dus dadelijk werkt alles weer naar behoren. Morgen ga ik maar even een ander badje halen voor in de tuin, die van ons is lek helaas en het is toch wel erg warm...
o ja, Snoet, ik lees ook nog wel op de 30+ kippenhok...maar volgens mij is het inderdaad steeds meer dat de gevoelens hoog oplopen. Logisch ook wel als je ziet hoe lang sommigen bezig zijn met zwanger worden...maar ik voel me er ook niet zo fijn bij om dan nog mijn verhaal te doen.... Heb gisteren ook gekeken of er bericht was van Femke, maar daar vroeg ook iedereen of iemand al wat wist....Hoop zo dat het geen slecht teken is....
@snoetetoet Normaal kan ik me best afsluiten van dingen (maar kan wel goed piekeren hoor), maar dit was gisteren gewoon erg heftig. En tja als een van je goede vriendinnen met een probleem zit, dan trek ik het me wél aan... Van zwelgje-gevoelens kan ik ook meepraten. De waterlanders komen om helemaal niks en soms kun je er ook niks aan doen. Als ik dat met die gans had gezien dan had ik ook wel even een traantje had moeten wegpinken. 't Is al een wonder als ik een avond tv kan kijken zonder een brok in mijn keel...Gelukkig is er nu voetbal op, daar kan ik dan niet om janken haha. Vorige week verbaasde ik mezelf, toen trouwde mijn broertje en ik had verwacht dat ik de hele dag wel zou moeten huilen. Had weet-ik-hoeveel zakdoeken meegenomen, maar de hele dag geen tranen! Dus ik dacht al dat ik even een hormoon-vrij weekje had of zo, tot de vader van de bruid heel onverwachts het podium van de dj opklom en Dochters van Marco Borsato ging zingen....Toen was er geen houden meer aan natuurlijk....