Mijn TSH is ook geprikt en was 1.4, wat normaal is. Jouw waarde is volgens mij best wel hoog. Ik zou dat zeker even in de gaten houden want het kan een oorzaak vd miskramen zijn. Wij hebben besloten om deze maand nog even te wachten. Misschien volgende maand weer beginnen, of de maand erop. Aan de ene kant ben ik ontzettend ongeduldig, maar ik besef me ook dat wat rust even goed is.
hee tosti, misty e.a. hoe lang duurde het bij jullie voor je weer ongi werd na curettage... ik zit al op dag 43 met twijfelachtig ei, ik denk zelf dat ik het gevoeld heb op de 17e maart.. Maar ja...
Bij mij duurde het iedere keer een dag of 32, 33. Maar bij sommigen duurt het wel zes weken. Heb je al een zwangerschapstest gedaan?
Das wel lang ja 2,5 week geleden ongeveer had ik door dat ik vruchtbaar was dus ging ik er al vanuit dat ik 2 weken later ongesteld werd.
Tha ik dacht ook een ei gehad te hebben maar ja er gebeurt niets, maak me beetje zorgen... Morgen naar de gyn
Maak me daarom beetje zorgen. Ik heb middels Hysteroscopie alles laten verwijderen en ieniemienie beetje via vegen (curetteren) maar ja ik wil niet denken wat als... Maar doe t wel. Als je m'n temp kaart ziet zou ik een ei gehad moeten hebben en ik verloor alleen wat bruin bloed.
Je cyclus is natuurlijk wel in de war dus niks zal lopen zoals het normaal loopt. Mijn menstruatie heb ik deze keer zonder krampen gehad, normaal heb ik die altijd wel 1 dag. Ik dacht ook gister dat het al opgehouden was want ik bloede al een hele dag en nacht niet meer maar toen begon ik vandaag tijdens het sporten ineens weer.
Tja dat is wel waar ti's alleen raar dat ik wel een ei voelde en daarna alleen met vegen bloed verloor bruin en rood en nu niets geen kramp nada. Soms rare prikkels in m'n muts zeg maar rare doffe steken. Hoop dat t niet iets ergs is nooit gedacht dat ik nog eens ongi wilde worden en ja daarna weer bang om zwanger te zijn. Rare dingen gedachtes
Wanneer ben je dat beetje blied verloren Nepthys? Het kan ook zijn dat dat je eerste menstruatie was. Bij sommigen is het de eerste keer na een miskraam een stuk lichter, of juist zwaarder.
Kan inderdaad dat je menstruatie dan veel lichter of zwaarder is. Volgens mij duurde m'n cyclus na m'n curettage zo'n 6 weken. Fijn dat je morgen naar gyn moet... kun je het gelijk vragen. Met echo kunnen ze dan kijken hoe dik het baarmoederslijmvlies is en hoever je eitjes zijn.
Slecht nieuws Geen bms meer dus niet vruchtbaar Hoogstwaarschijnlijk asherman fus meteen apaarne ziekenhuis ingeseind Eerst onderzoeken Bin huidige ziekenhuis Ik word dinsdag gebeld dan laat ik daar onderzoeken doen en niemand mag meer aan me zitten daar