Hallo dames, pffff, vervelend probleem. Ik heb enkele bobbels bij mijn anus. Die aan de voorkant zijn volgens de kraamverzorgster strakke huid door het hechten. Ik was net niet tot mijn anus ingescheurd. Maar 2 dagen na het starten met bekkenbodemtraining (samenknijpen) voelde ik ineens ook een bobbel aan de achterzijde die er eerst niet zat. Verdorie... meende er goed vanaf gekomen te zijn. Is er wat te doen aan aambeien? Ik zal op de 6 weken controle de verloskudige vragen om te kijken of het inderdaad zo is. Maar wil alvast weten wat eraan te doen is. Ervaringen?
Aambeien zalf! De verloskundige adviseerde hier curanol, online verkrijgbaar. Zelf hem ik hemoclin gebruikt, had namelijk na het persen ook een aambei zo groot als een druif en ooooh wat deed die een pijn! Ik heb echt zitten huilen van de pijn van die aambei hij had een eigen hartslag en deed zo'n pijn, die zalf verlichtte, na een paar dagen kon ik weer normaal zitten en na een week of 2 was hij weg. Ik had ook wel last van mn knip maar die aambei, pffff daar had niemand me voor gewaarschuwd!
Curanol zalf + tabletten werkt goed. Vaak is het ook fijn om er neusspray op te spuiten (zoutoplossing, Otrivin ofzo) dan slinken ze sneller. Ik had in de zwangerschap aan het begin een hele grote die erg veel pijn deed, binnen 24uur was ie al een heel stuk geslonken en de ergste pijn weg.
Dank jullie. Die curanol... is die alleen online verkrijgbaar? HOe vaak smeer je dat? En hoe vaak spray je die neusspray?
Curanol kun je idd alleen bestellen. Heb je dan de volgende dag in huis maar goed je zit nu met het weekend natuurlijk. Je neemt dan 's morgens en s avonds een tablet in en zalf smeerde ik elke keer als ik naar de wc ging. Neusspray 2-3x per dag.
Curanol pillen en zalf idd, ook tea tree oil is goed. En goed schoonhouden met heel koud water. Badderen met badedas original..
Ik heb curanol gewoon bij de apotheek gehaald. Doet alleen niet heel veel nog dus maar even tabletjes bij bestellen op advies.
Hoe lang duurde het bij jullie voro de aambei weg was? Ik heb nu 1 pakje curanol tabletten op (2 weken of zo) en gebruik het met de crème. Niets veranderd... Soms trekt hij zich terug en dan is hij er weer.
Nu een maand na de bevalling en sinds een week heb ik het idee dat het echt weg aan het gaan is met behulp van de tabletjes en zalf. Heb 1 doosje tabletjes gebruikt en de zalf gebruik ik nog wel.
misschien ook een tip!!!! mijn vk heeft mij toendertijd neusspray zoutoplossing geadviseerd wat ik bij iedere toilet beurt erop kon spuiten. Vraag aan je partner of hij het wilt doen, het verzacht vrijwel direct en je mag het gebruiken zoveel als je wilt
Curanol! Echt wondermiddel....verlichte pijn en jeuk na een dag en nu 10 dagen na bevalling is het bijna weg! Nu de andere kwaaltjes nog
Ik gebruik curanol, merk alleen niets tot weinig. Vandaag voor het eerst is de aambei de hele dag in de sluitspier geweest, niet erbuiten. Voel hem wel duidelijk zitten, verder terugduwen gaat niet. Smeer de curanol er wel nog op.
zoutoplossing (neusspray) erop spuiten bij iedere toiletbeurt, dat verlicht meteen......tip van mijn vk
@Arual; ik heb alleen de zalf gebruikt...Nog trouwens...Blijf gewoon smeren omdat de ontlasting nog steeds een beetje moeilijk gaat. Ben veeeeeelste bang dat door het drukken het weer terug komt
De tabletten zijn op... moet weer nieuwe halen. Neusspray ook trouwens. Moet het otrivin zijn of gewoon zoutoplossing? In otrivin zit namelijk wat anders staat op het flesje. En ja hoor... de aambei is weer zichtbaar. Maar wat wil je ook, heb iets te pakken want gister bijna de hele dag naar het toilet en vandaag ook nog. Bekkenbodem voelt weer aan als vlak na de bevalling.
@Sandana, ik gebruikte net wat ik in huis had, heb dus ook al otrivin gebruikt, kan geen kwaad Denk wel dat je hulp van je partner nodig hebt, ik kreeg het niet alleen er tegenaan gespoten, zag niet wat ik deed, hihihi!
Oh ik kan dat goed op gevoel, weet waar hij zit. Heb weer een nieuwe door curanol pillen gehaald plus weer een nieuwe otrivin. Ga eens otrivin op een stukje papier spuiten en dat ertegen leggen.