tim the toolman!!!! weet niet hoe die vent in het echt heet, maar mannn wat een vreselijke vent! daar krijg ik echt de kriebels van. nicholas cage staat ook hoog, samen met swarzenegger/stallone/van damme/al die spierbalramboachtige figuren die vader uit full house die daarna homevideo's is gaan doen, vind zichzelf wel zo grappig.. god, ben echt slecht in namen vandaag.. bob nogiets? verder: alles wat nederlands is, dus alle gtst/onm/single/co-assistent/verborgen verbreken achtige acteurs. ik kan gewoon echt niet tegen nederlandse films of series. jennifer lopez is ook vrij irritant, en die mcully-cully-cully-gast ook (home alone/richie rich dus..)
Bob Saget...en Tim Allen? Hugh Grant vind ik wel gaan, maar waarom wordt daar toch altijd van gezegd dat ie zo knap is? Vind m meer op Droopey lijken
Bob Sagat! Die is idd helemaal verschrikkelijk. Ik vond 'm in Full House al behoorlijk irritant, maar het is daarna alleen nog maar erger geworden.
jaa die ja! bah bah griezels! hugh grant vind ik leuk! (maar kan ook door het accent komen, ik hou van engelse accenten, zeker als je dan n hele film met amerikanen zit te kijken is dat een leuke afwisseling.)
Ben ik dan de enige die helemaal weg is van Sylvester Stallone . En dan vooral in Rocky 4 (i love him). Ik was vroeger al helemaal fan van hem. Heb de dvdbox van Rocky 1 t/m 5 en Rambo 1, 2 en 3 en heb nog veel meer films van hem! Hugh Grant vind ik ook echt niets, ik hou niet van dat verschrikkelijke Engelse accent!
Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Jean Claud van Damme. Bah! Bah! Bah! Hugh Grant daarentegen vind ik een leuke acteur. Grappig hoe smaken verschillen.
Dat heb ik Mariah Carey, als ik die al zie in een film of hoor, gaan mijn haren rijzen. Wat een vreselijke dombo zeg.
precies het rijtje waarbij ik ook wegzap, en dat niet alleen, ik irriteer me dan ook al aan de voorstukjes tijdens de reclame
Oh ja, zeker Steven Segal! Bah wat een vreselijke vent en vreselijke films! Ook Mariah Carrey en Paris Hilton noem ik toch echt geen actrice bah bah bah Weet je waar ik me ook aan erger? Die BV's of BN'ers die 10 jaar geleden een liedje hadden of aan een miss verkiezing meededen en nu nog steeds in de boekjes komen met 'Help, mijn schoenen zijn te klein' of zo BV Isabelle A, Joyce de Troch, Pheadra Hoste (België)