wie is er afgevallen door acupunctuur? kreeg je ook een dieet mee en bleven de naaldjes zitten? graag ervaringe en eventueel een goeie in buurt apeldoorn/deventer/zutphen
Ik heb accupunctuur gedaan, ik zou zeggen niet aan beginnen, want je krijgt een lijst mee dat je erna niet mag snoepen veel water moet drinken en al het junkfood moet vermijden. Zo kan je dus ook afvallen zonder accupunctuur.
bij welke acupunctuur heb je het gedaan het gaat mij echt om het hongergevoel , want dan ga ik snoepen
Ik heb het al eens gedaan en ben toen goed afgevallen ermee en blijvend. Nu, 2 zwangerschappen verder, ga ik weer beginnen! Aankomende donderdag heb ik een afspraak. Nu moet ik erbij zeggen dat ik niet alleen om af te vallen ga maar ook omdat ik veel last van mijn maag heb. Zo kan ik beide punten aanpakken. Bij mijn acupuncturist zijn er twee opties. 1. een heel streng dieet volgen waar je zo'n 1 a 1,5 kilo per week afvalt of 2. helemaal niets eten voor een korte periode en daarna weer gaan opbouwen. Je krijgt dat wel vitamines ed. De naalden bleven bij de eerste zitten en bij deze niet dus dat verschilt heel erg. Hoeveel wil je afvallen?
Ik heb er ooit naar geïnformeerd, en idd wat manyana zegt. Als je je aan die regels houd dan heb je geen acupunctuur nodig....
Is ook wel zo maar door die naalden heb je gewoon echt geen honger! Dus het helpt er gewoon bij. Daarnaast is mijn acupuncturist ook gespecialiseerd in maag en darm problemen en kan hij dus je stoelgang ook weer optimaal krijgen.
Ben ooit 10 kilo afgevallen met weight watchers. Ook helemaal geen hongergevoel en wel lekker eten en zelfs af en toe wat chips en koek! Acupunctuur heeft werkelijk nog nooit iets voor mij gedaan en ik heb al verschillende behandelingen gehad
Het ligt heel erg aan de acupuncturist. Ik heb van de zomer geprobeerd af te vallen met behulp van acupunctuur en hoewel ik de behandeling waanzinnig ontspannend vond lukte mij het niet, ondanks het daarbij horende voorgeschreven dieet af te vallen. Ik ben eerder gestopt met roken mbv acupunctuur en dat was geweldig. Na 2 behandelingen was ik er af, maar dit was bij een andere acupuncturist. Dat hongergevoel kan je trouwens ook behoorlijk onderdrukken door veel te drinken. Veel water, thee, dat soort dingen. Vaak is het zelfs zo dat wanneer je denkt trek te hebben het eigenlijk behoefte aan vocht blijkt te zijn. succes met afvallen, het is en blijft een gevecht. Ook voor mij!
Ja dat klopt, maar daar heb je een app voor, dus dat is echt het werk niet. Het hongergevoel is waarom je steeds weer naar iets lekkers grijpt, maar als dat er niet is en je bent een week verder en 1,5 kilo lichter, is punten bijouden echt niet meer erg Hoe dan ook, je moet het op je eigen manier doen. Afvallen heeft vaak met een knop omzetten te maken en of je aan de acupunctuur gaat of niet. Als de knop niet om is, lukt het niet.