Mijn meissie word bijna 2 en nu heb ik een kleine discussie met m'n vent. Zijn studie genoten komen en daar wil hij een biertje mee kunnen drinken. Maar ik vind het eigenlijk niet horen om op een kinderverjaardag alcohol te drinken. Daarnaast komen er ook Sudanese vrienden die totaal tegen alcohol zijn en ik wil ook niet dat wij als slecht worden gezien in de Sudanese gemeenschap omdat we alcohol in huis hebben. Nu ben ik eigenlijk wel eens benieuwd of jullie alcohol schenken op een kinderverjaardag.
Nee, tenminste de komende jaren nog niet. Drinken zelf bijna geen alcohol dus ga niets extra aanschaffen voor een kinder verjaardag die tot nog geen 7 uur duurt
Nee absoluut niet. Ik vind dat alcohol niet op een kinderverjaardag thuis hoort. En als iemand daar problemen mee heeft, is dat niet mijn probleem . Of ze komen en drinken gewoon fris e.d. Als ze per se willen drinken, gaan ze maar naar de kroeg. Ben zelf opgegroeid in een gezin waar tijdens verjaardagen stevig gedronken werd en dat vond ik echt verschrikkelijk. Dus dat zal hier niet gebeuren.
Mijn zoon was vorige week jarig en er werd gewoon wijn gedronken (uiteraard niet door mijn zoon ). Ik heb er eerlijk gezegd niet eens over nagedacht, en vind het zelf ook geen probleem.
Hmm, hier natuurlijk niet het probleem met Sudanese vrienden , maar wij schenken wel gewoon alcohol op de verjaardag van Milan. Wij hebben toevallig afgelopen weekend zijn verjaardag gevierd en we hadden bier en wijn en daar is toch echt wel heel veel van gedronken. (Bijna) iedereen gaat er toch automatisch vanuit dat je dat wel in huis hebt gehaald. Ik vind het ook niet zo'n probleem, maar dat is natuurlijk ook maar net wat je gewend bent.
Ikzelf heb nog geen kinderen, maar als we bij mijn zus op kinderverjaardag zijn, mogen de mannen rustig een biertje drinken. En ikzelf heb daar ook geen moeite mee, mochten ze straks bij mij komen. Het moet geen zuipfestijn worden, maar een wijntje of biertje kan geen kwaad vind ik... Dit is denk ik een andere situatie dan bij jullie, aangezien er ook Sudanese vrienden komen...ik weet niet wat ik dan gedaan zou hebben. Succes! Liefs
tja.. hier ook gewoon een biertje tijdens de verjaardag van zoonlief door de papa ooms en opa's ik vind het zelf eigenlijk geen probleem,
hier wordt er ook gewoon alcohol gedronken, als er iemand een biertje of wijntje wilt kan dat. het is toch een feestje, waarom niet toch?!
Nana haar verjaardag zou tot ongeveer 7uur duren...ik heb zoiets als ze een biertje willen drinken dan kan het ook na die tijd. Vorig jaar hebben we ook nog heel lang na gezeten toen de kleine meid al op bed lag. Dus ja waarom nu niet?
Boefjesmama, er zit natuurlijk wel een verschil tussen stevig drinken op een verjaardag of gewoon een of twee wijntjes en een paar biertjes... Dat gebeurd hier sowieso niet, wij zijn (allemaal in de familie) niet van die drinkers...
vind dat de mensen die een biertje willen dat gewoon moeten kunnen krijgen. niet dat ze dronken kunnen worden, maar gewoon 1 of 2 moet kunnen hoor. en van die sudanese mensen, tja, jouw huis, jouw regels.
Bij ons word er met kinder verjaardagen ook bier/wijn geschonken voor wie wil(idd geen kids onder de 16) Heb er geen ook. moeite mee. Maar als je je er niet prettig bij voelt moet je t niet doen jou huis jou leven.
Ben ik met je eens, maar ik ben uit gegaan van de mensen die in onze familie zitten . En die laten het echt niet bij 2 drankjes en worden vervelend. Dus hier wordt gewoon niks geschonken.
Nee ! Vind dat ook niet samen gaan met een kinderverjaardag. één van de redenen dat we Levi zijn verjaardag op zondagochtend vieren.
Heb er geen problemen mee hoor, zolang de kids er maar niet van drinken of iets vind ik het goed. En het is vaak alleen beetje gezelligheidsdrinken, niet om dronken of aangeschoten te worden.
Hier is overigens wel stevig gedronken, maar wel pas toen Milan op bed lag en de andere kleine kindjes weer naar huis waren.
ik ben het met ts eens...geen alcohol op kinderverjaardag.....maja.. heb er al schuine ogen en opmerkingen over gehad..maar heb het gewoon niet in huis gehaald..pech! Het was van 1 tot 5.....vind ik beetje overdreven om dan te drinken hoor...... (drink zelf geen alcohol) Maar mijn mening, gelukkig steunt mijn partner me daar wel in...hij vind het ook niet prettig. Hoe het bij jouw ligt ts...tsjah...als je man het graag wil, stel een regel lijn...dus vanaf dan mag er gedronken worden...en daarvoor niet. En voor je sudanese vrienden, tsjah...jouw huis jouw regels....dus niet zeuren anders komen ze toch niet???? Of op een andere dag als er geen andere visite aanwezig is...
Hmmm aan de ene kant tja wat kunnen 1 a 2 flesjes bier kwaad of glaasjes wijn..en anders moet manlief maar niet drinken tot de Sudanese mensen weg zijn. Wat onze andere vrienden doen qua drinken daar hebben hun natuurlijk niks mee te maken. Daarnaast weet ik niet of mijn broer komt...hij is alcoholist en word ontzettend vervelend als hij gedronken heeft en ik wil absoluut geen genante taferelen op m'n meissie haar verjaardag. Maar goed zou eerst eens informeren of ie komt...aangezien we weinig tot geen contact hebben.