Hier alles goed Tascha, beetje last van een zeurend gevoel in mijn onderrug, verder niets nieuws. Vervelend dat je zo stijf bent.
Nou op RTL4 is zijn ze weer 'oude koeien uit de sloot aan het halen' ik word zoooooo moe van die belspellen.
Ik denk dat ik pas in mei ga bevallen 1 of 2 mei zegt mijn pendel en die heeft tot nu toe alles goed van wanneer ik weer zwanger zou zijn en wat het wordt tascha dat heb ik ook en als je dan weer een beetje in beweging bent trekt het weg voel me soms wel 80
Ja, dan wordt het nog een lange zit hè Loesje ik denk ook dat ik tot mei loop, maar mijn omgeving is nu al op van de zenuwen, terwijl ik echt zoiets heb van jongens dit gaat echt nog wel een week of drie duren hoor.
ik mag vanaf vandaag bevallen, maar met dat lichaam van mij denk ik ook dat het nog wel even gaat duren.
ik zat me net te bedenken dat ik voor PRDM gependeld had en ik had het niet goed de pendel dacht een jongen terwijl als ik voor me zelf pendel ik het meestal wel goed heb
mijn schoonouders zouden het niet leuk vinden als ik in mei pas ga bevallen want die gaan 29 april op vakantie dus die zijn ook erg zenuwachtig en mijn moeder word gek van de week deed ik de deur niet open en ik nam de telefoon niet op omdat ik in bed lag 10 minuutjes later komt ze zo binnen helemaal in paniek dacht ze dat er wat ergs gebeurt was
Nou, mijn broertje gaat 27 april op vakantie, reden voor mij om dus pas op 26 april te willen bevallen, als IEMAND het in zijn/haar hoofd haalt om een vakantie in deze periode te plannen, dan hoop ik gewoon dat ze de allerlaatste zijn die mijn kleine meid te zien krijgen.
mijn zwagertje gaat ook in de eerste week van mei op vakantie. Als ie het mist, heeft ie pech. Sommige mensen vinden het niet belangrijk.
Wat hebben die familieleden toch, meen dat de schoonouders van Bosi ook al eind april op vakantie gaan. Snap dat echt niet, tenzij je gebonden bent aan de schoolvakanties kun je je vakantie toch wel even uitstellen.
Ook al ben je als ouders gebonden aan schoolvakantie, ga je een jaar niet. Zo vaak zullen je zoon en dochter geen kinderen krijgen toch? Mensen denken niet altijd na.
vind ik ook en die van mij gaan ook nog 4 keer in het jaar maar deze kon blijkbaar niet overgeslagen worden
Tascha, ging er een beetje van uit dat de aanstaande opa's en oma's niet meer aan schoolvakanties gebonden zijn.
mijn ouders gaan idd dit jaar niet op vakantie die vinden deze gebeurtenis al een grote vakantie en willen echt niks missen terwijl ik heb gezegd van in de zomervakantie kun je best weg maar ze willen niet.