April 2007 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door carol78, 4 aug 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Niet meer actief

    Ja ik denk dat ik er wel donderdag bij de VK evenop wijs want ik heb ook wel het gevoel dat mijn nier het zwaar te voorduren heeft gehad, en er is inhet begin wel urine gecontreerd de laatste keer in januari en daarna is het overgeven wel fors verminderd. maar pijnlijk is het wel :(
     
  2. zorra

    zorra Fanatiek lid

    16 jun 2006
    3.353
    0
    0
    Kan ook zijn dat je een beginnende nierbekkenontsteking hebt Dizzy, kan je je urine vandaag niet nog even laten controleren bij de HA? Of een afspraak maken bij de HA? Pijn aan je nieren is iig niet goed, ik zou er niet te lang mee wachten als ik jou was. (donderdag vind ik persoonlijk te lang)
     
  3. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    3 jun 2006
    16.265
    1
    0
    Ik ga even terug lezen en Meliske even mailen, dan kom ik op jullie reageren.
     
  4. taschke

    taschke Fanatiek lid

    24 jun 2006
    1.356
    13
    38
    verkoopster ruitersportartikelen
    landen/ belgie
    Ik heb geen ideen of ze gaat kijken of ik meer ontsluiting heb maar ik vermoed van wel.
    De weeen komen nog niet regelmatig(niet zoals toen ik het ziekenhuis in moest :) ) maar wel de hele dag en s'nachts ontspant mijn buik ook niet meer.
    Morgen moet ik ook aan de monitor dus we zien dan wel.

    Ben nu al zo uitgeput dat ik geen energie meer heb om te bevallen ;)

    Wat is eigenlijk het verschil tussen een VK en een GYN?
    Hier in Belgie gaan we gewoon naar de gynaecoloog. :)
     
  5. Niet meer actief

    eigenlijk heb je wel gelijk ik breng
    morgenochtend wel de urine evenweg denk ik kost niets en je weet gelijk hoe en wat. het kan denk ik vandaag niet meer moet dacht ik ochtend urine zijn he?
     
  6. Niet meer actief

    Taschke een gyn geeft medicijnen en doet ook Keizersnedes en begeleidt hormoonbehandelingen en IVF en andere behandelingen en neemt dus medische beslissingen, een verloskundige is iemand die een normale gezonde zwangerschap begeleidt zonder complicaties bij problemen verwijst zij (meestal een vrouw) door naar de gyn.. Iemand nog een uitleg dit duidelijker is, volgens mij is het dit zo'n beetje :(:
     
  7. natanya26

    natanya26 Bekend lid

    13 jul 2006
    501
    0
    0
    Thuiszorg
    Den Helder
    Ik ben het volkomen met je eens Dizzy :)
     
  8. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    3 jun 2006
    16.265
    1
    0
    @ Taschke, het verschil tussen een VK en een gyn is dat een VK een eigen praktijk heeft en de thuis- en poliklinische- bevallingen begeleid. In Nederland is het normaal om thuis en zonder pijnbestrijding te bevallen en hier is dus ook geen arts bij aanwezig. Ook bij een poliklinische bevalling is dat zo, alleen als een zwangerschap met complicaties verloopt en er gevaar dreigt voor de gezondheid van moeder en kind kom je onder toezicht van een gyn.

    Jammer dat je energie voor de bevalling op is. Hopelijk hou je het nog 6 dagen vol, dan mag het komen he.

    @ Missy, zou je wel tot donderdag wachten met een afspraak bij de HA.

    @ Zorra, fijn dat het allemaal wat beter gaat, nog even rustg aan doen, dan mag de kleine over iets minder dan 2 weken komen.

    @ Janne, je zult wel gesrchokken zijn, zijn jullie met bed en al door de kratten gezakt?

    @ Pientje, succes bij de VK

    @ Lona, wat vervelend voor tascha, al die onzekerheid. Ik hoop dat ze nog even vol kan houden, zo niet, laat de kleine dan maar komen. Ik hoop ook dat ze onze kaartje gekregen heeft.

    Hier alles wel redelijk. Ik kan niet meer zo goed tegen de drukte van alle familie. Vandaag is het overdag wel weer rustig, maar mijn neefje en zusje komen vanmiddag weer, morgen zijn ze er ook, wonsdag en donderdag zijn mijn ouders er, donderdag komt mijn zusje, mijn zwager en neefje weer logeren en vrijdag krijgen we de hele meute over de vloer als mijn zusje eindelijk de sleutel van het huis heeft en gaat verhuizen. Zaterdag en zondag is het ook druk, mijn broertjes komen dan ook helpen, gelukkig ga is zaterdag met mijn nichtje naar de sauna, dat heb ik wel even nodig. Kan ik iedereen daar mijn mooie buikje showen :p

    Gisteravond in bed had ik erg veel last van mijn pezen en een vaag ongi gevoel in mijn buik en onderrug. Zou ze dan nu gaan indalen? Ik moest wel 2x naar de wc vannacht, maar dat kan ook zijn omdat ik niet zo heel vast sliep. Ik heb verschrikkelijk warrig liggen dromen en was om de haverklap wakker.

    De kleine meid is zelf ook zo druk, ikkan niet prettig op mijn zij liggen, want dan trapt en duuwt ze in de matras en op mijn rug slapen kan ik ook niet. Lig dus echt heel lang te woelen en te draaien voordat de klein een keer rustig wordt en dan pas mag mama gaan slapen. :(
     
  9. Niet meer actief

    Goedemorgen dames!

    @ Meliske, Ik zou graag een foto zien van je meisje!

    @Loeki, hoe was de rondleiding? Of moet je nog?

    @Zorra, Fijn dat je je beter voelt!

    @Jopie, en? Hoe wat het?

    @ Janne, hoe zwaar is je bed dan? Schrok me rot, ik wil niet met mn bed vallen hoor!

    @Missy, Heb je je urine al weggebracht?

    @Taschke, spannend hoor. Ik hoop voor je dat t doorzet. Want dit is ook niks. Nu heb je nog een beetje energie...

    Enne missy heeft t goed uitgelegd.

    Zo, het is echt supermooi weer! Daar ben ik blij om, vandaag dus lekker in de zon zitten!
    Gister weer een vage dag gehad. Manlief was aan het klussen met zn vader en moesten overal in het huis zijn. Dus ik ben druk geweest met koffie zetten en schoonmaken en opruimen. Ik trek het echt niet meer, als overal wat ligt. Tussendoor kreeg ik steeds weeen, dus gewoon weer te druk. Om 9 uur 's avonds waren ze pas klaar. Nou ik had echt geen puf meer om wat te doen. Maar door die weeen word je hartstikke onzeker. Dus ik toch maar weer schoonmaken. Je weet tenslotte maar nooit...
    Nou, ik heb me een rotnacht gehad! pfff... niet normaal. Kind superdruk, overal pijn. weeen. Ik kon niet eens van mn rug op mn zij draaien. Werkelijk. Dat doe ik dus echt niet meer...
    En werd ik ook nog eens om half 10 wakker gebeld. :(

    En hebben jullie dat ook, dat die kleintjes je stuitje helemaal lam schoppen?
     
  10. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    3 jun 2006
    16.265
    1
    0
    Goedemorgen Mo

    Nee, rondleiding hebben we om 15.15 uur, dus nog even de tijd, eerst nog weer naar de fysio.

    Vervelend dat je zo'n rot nacht gehad hebt hoor. Mijn kleine is ook zo druk, maar ik heb geen weeën gelukkig. Wel de gebruikelijke pijntjes, maar dat is om overheen te komen.

    Ik had vanacht ineens dat mijn ringen af MOESTEN, weet niet waarom, maar ik moest ze af doen en natuurlijk waren mijn vingers net iets dikker dan anders dus wilde het niet, zweet brak me uit.
     
  11. taschke

    taschke Fanatiek lid

    24 jun 2006
    1.356
    13
    38
    verkoopster ruitersportartikelen
    landen/ belgie
    bedankt voor de uitleg,heb het begrepen ;)

    Jullie kindjes zijn zo druk,die van mij protesteert wel een beetje als ik op mijn zij lig maar tis niet zoals normaal(mss voelt ze haar niet meer zo goed hier vanbinnen :( )

    Loeki: Dat gevoel had ik vorige week ook en volgens de assistent van de gynaecoloog was het inderdaad door het indalen.
    Af en toe heb ik daar ook nog last van maar zal geleidelijk aan gebeuren zeker.

    Hier is het ook zalig weer!
     
  12. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    3 jun 2006
    16.265
    1
    0
    Ja het weer is fantastisch.

    Taschke als je de kleine weinig voelt zou ik toch even contact opnemen met je gyn hoor, zeker als het je een vervelend gevoel geeft. Beter 10x te veel dan 1x te weinig gechecked.
     
  13. Niet meer actief

    Ik zat terug te lezen en toen zag ik je berichtje pas...

    Kan me voorstellen dat je dipdagen hebt hoor! Ik ben zelf ook niet echt een van de vrolijksten meer. Ik zie ook steeds meer tegen de bevalling op. Heel gek, aan de ene kant zie ik er naar uit en aan de andere kant lijkt t me vreselijk. Laat staan als je weet wat er komen gaat!

    Kan me voorstellen dat je echt afscheid aan het nemen bent van het zwanger zijn. Geniet maar lekker van je laatste weekjes! En denk na de bevalling alleen nog maar aan de nadelen van een zwangerschap ;)

    En dat je je kerstengeltje mist... Ja meis, dat snap ik! Het is ook gewoon vreselijk om zoeits mee te moeten maken. Ik hoop ook dat dat mij bespaard blijft!

    En je hoeft geen sorry te zeggen. We zijn hier toch allemaal om elkaar te steunen? En om even lekker van ons af te schrijven!
     
  14. Niet meer actief

    Ik had precies het zelfde gisternacht, toevallig he :) :)
     
  15. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    3 jun 2006
    16.265
    1
    0
    dat heb ik ook hoor Mo, k zie steeds meer en meer op tegen de bevalling.
     
  16. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.267
    6.797
    113
    Goedemorgen allemaal,

    Ik hoor iedereen nu een beetje over weeen. Ik zou niet weten hoe dat moet voelen eigenlijk. Ik heb af en toe een krampje of ongi krampen enz... Maar dan lijken me verder geen weeen.

    Vanochtend stond ik op met een pijnlijke buik. Ik voelde de billetjes zitten, zo hard was de buik, :( Ik moest nodig plassen, dus misschien was dat de oorzaak. Ook ben is misselijk en moe.

    Nu nog geen beweging gevoeld, ik zal even gaan porren zo denk ik.

    Vrolijk ben ik vandaag niet echt, ik weet niet waarom.
     
  17. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    3 jun 2006
    16.265
    1
    0
    Ik weet ook niet hoe weeën voelen hoor Bosi.
     
  18. Niet meer actief

    Bosi ik denk dat we nu allemaal vandie rare dagen hebben dat we ons of super voelen of niet zo happy de hormonen zullen wel weer aan de gang zijn.

    Misschien dat het goede weer je op andere zinnen kan brengen ;) Of wij hier natuurlijk! :)
     
  19. Niet meer actief

    nee maar het verhaal van Dientje heeft me ook nog even goed bezig gehouden, dan zie ik ook ineens heel erg tegen alles op, ik wil geen pijn lijden en blijkbaar laten ze je dan toch liggen... :(
     
  20. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.267
    6.797
    113
    PRDM: :oops: zo ook over je berichtje heen gelezen. De laatste keer en dat ook weten lijkt me ook niet makkelijk. Je neemt afscheid van een tijd of deel in je leven. Dat je je andere kindje mist lijkt me heel normaal. Die zal er altijd bijhoren. Mijn schoonmoeder heeft haar eerste kindje verloren ( bij geboorte) en het dekentje van dat eerste kindje hebben wij nu weer in de wieg. Dat hoort er voor altijd gewoon bij.
     

Deel Deze Pagina