April 2009 Mama's!

Discussie in 'De mama's' gestart door Sam0110, 20 mrt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jodie

    jodie Bekend lid

    20 mei 2008
    817
    0
    16
    Danielle Senne woog 2,5 week terug al 4500 gram....Ik moet om 11.00 naar het CB.
    Als ze richting de 5 kilo gaan mogen ze 750 CC, nou dat red ik niet hoor. Hij drinkt nu steeds vaker de flessen helemaal leeg (120+4 135 dus) Dat is sinds de laatste 2 dagen hoor. Daarvoor nam hij 4 a 5 x 120 en 1 a 2 keer 135.
    Ik kom nu gemiddeld op 770/790 per dag uit, nou ja jammer dan. Volgens de nutrilon lijn is dit prima.

    Jeetje de gene die al ongesteld zijn, bloeden jullie ook zo veel? De super tampon kan het niet eens houden en moet er gewoon maandverband onder doen aso!

    De puckababy zit in de was, ivm dat we toch naar het buro moeten en ik Senne niet lang kan laten slapen. Hij ligt nu in een gewoon slaapzakje en mept zichzelf steeds wakker *zucht*. Nou ja hopen dat hij moe is en na de prikjes lekker slaapt.

    WWjc, wordt je zo verdrietig van het idee dat je borstvoeding misschien op moest geven omdat de bevalling ook niet zo verlopen is als je gehoopt had?
    Wat ontzettend naar dat je er moeite mee hebt om dat en al het andere een plekje te geven. Gun jezelf wel tijd om te herstellen hoor, en dwing geen gevoelens bij jezelf af. Ik ging heel geforceerd doen, want ik moest dit voelen en ik moest dat voelen terwijl ik heel erg moest wennen aan het feit dat ik een kindje had en ik voelde me ook hondsberoerd dus had wel even genoeg aan mezelf. Dat kon ik ook moeilijk bolwerken.
    Ik hoop dat de rustgevende pilletjes de scherpe kantjes er wat af halen en dat voor jou snel de zon weer gaat schijnen!
     
  2. jodie

    jodie Bekend lid

    20 mei 2008
    817
    0
    16
    O ja Danielle bij jou kom het in principe op hetzelfde neer alleen geef je meer in 1x en dan minder flessen omdat je de nachtfles er al af kan he? Lucky you! hih
     
  3. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    ik geef miley nu 6 keer 120 cc voeding (gooi gewoon steeds 15 cc weg) dan kom ik op 720 cc (gedeeld door 4,5 kilo) = 160 (dat vind ik mooi tussen die 150-175 cc per kilo zitten.. en gaat goed eigenlijk.. die zal ergens tussen de 4400-4500 zitten denk ik..

    Vannacht weer een topnacht, van 23-07 geslapen, flesje erin en nu ligt ze lekker weer te slapen en kijken dean en ik nederland 3 (zeer hoogwaardige tv voor mijn hersenpan haha)
     
  4. thalina

    thalina Bekend lid

    24 jun 2008
    701
    0
    0
    tollebeek
    zo hey heb er weer een :evil: nacht opzitten
    eerst weer van 5 uur 's middags wakker tot 10 uur 's avonds.. toen dacht meneer nu ga ik slapen :( tot kwart voor 12 en ik wou zo graag op bed 8)
    half 1klaar met alles en voordat hij sliep was het 1 uur dus dacht oo dat word wel een uur of 6 voor ie komt.. nee meneer kwam om 4 uur weer...
    en daarna niet weer willen slapen
    ja hazeknipjes van 10/15 min.. en niet in zijn bedje want dan bleef ie gillen
    dus mijn man en ik allebei wakker.. en op het laatst een beetje chagarijnig..
    wat we op elkaar gingen afgreageren #-o dom dom
    om half 8 heb ik hem weer gegeven... en weer wat woordjes met mijn man na de tijd.. om iets heel doms #-o ben toen boos naar beneden gelopen heb een hond gepakt en ben lekker een half uur gaan wandelen alleen.. even uitwaaien...
    toen ik thuis kwam zat hij beneden met Maarten-jacob.. want die wil nog steeds niet slapen.. hij slaapt nu dan in zijn wipstoel maar leg hem maar niet in de box of zijn bedje neer want dan is het gillen..

    sorry voor het ego berichtje
    pff dit is de 3de nacht dat ie niet wil slapen en de 5de avond dat ie niet wil slapen... ben wel een beetje op
    en dan moet mijn mannetje vannacht ook nog werken pffff

    oo ja.. voor de bv mamma's hoe lang drinken jullie kindjes aan de borst.. normaal was ik met een half uur klaar en was meneer verzadigd
    maar nu ben ik een uur bijna bezig... ik verschoon altijd tussen door omdat ie vaak poept tijdens het voeden en daarna gaat ie als een spast liggen.. hij heeft zijn mond op en maakt hap bewegingen maar hapt niet.. het kan soms wel en kwartier duren voordat ie dan mijn tepel weer pakt :(
     
  5. msroxy

    msroxy Fanatiek lid

    12 dec 2007
    1.040
    0
    0
    haha, wat een heerlijke nachten allemaal. Hier is er eentje aan het regelen volgens mij. Vanaf vier uur al wakker... en ik sliep pas om 2 uur, want ze is verkouden en daar kan ik niet van slapen!
    Ze huilde van de honger denk ik, maar ze heeft ook weer krampjes dus ik wist het ook niet meer. Nu heeft ze om acht uur weer gegeten en ze is nog steeds wakker! Maar wel stil... Volgens mij gewoon oververmoeid!
     
  6. msroxy

    msroxy Fanatiek lid

    12 dec 2007
    1.040
    0
    0
    aanpassing: ze slaapt! in de maxi-cosi.... en ze moet over drie kwartier weer eten. Wat een druif...
     
  7. msroxy

    msroxy Fanatiek lid

    12 dec 2007
    1.040
    0
    0
    thalina: leuk he? baby's! pfoe, onze nachten waren bijna hetzelfde....
     
  8. kipkip

    kipkip Fanatiek lid

    11 feb 2008
    2.578
    0
    36
    Hier ook nog 1, mevrouw wilde echt niet slapen. Ben tot 4 uur bezig geweest en toen begon ze om half 8 weer te huilen. Bij mama liggen wil ze wel en dan gaan haar ogen binnen een minuut dicht en dan denk je dat ze slaapt maar zodra haar hoofd het matrasje raakt zet ze weer een keel op. Je voelt je echt een beetje in de maling genomen.

    Vanochtend de pacco besteld, komt hopelijk morgen binnen en dan hopen dat het beter gaat.
     
  9. Kikki

    Kikki Bekend lid

    15 aug 2008
    875
    0
    0
    Zeg, hebben die baby's onderling een afspraak of zo?! Die van mij sliep gisteren overdag prinsheerlijk. En gisteravond....... Gewoon de hele avond KLAARWAKKER tot 01.00 uur. ZUCHT. Toen hij eindelijk sliep na de voeding van 00.30 uur, dacht ik, die slaapt vast de nacht wel door. NOT. Hij kwam weer om 04.00 uur en 07.00 uur. BOEHOE. Hij heeft wel van 08.00 tot 09.30 geslapen en is nu alweer 1,5 uur wakker. Gelukkig huilt hij weinig, maar ja, al die leuke geluidjes houden je ook fijn wakker. Ik ben dus ook gesloopt........ (manlief sliep voor de verandering overal doorheen, terwijl hij een heel lichte slaper is, maar zo moe was/is hij).

    @Auto, fietsen e.d. na keizersnede: ik heb eens even gegoogled, omdat mij hier niets van bekend was (ik reed binnen 2 weken weer auto en fiets ook weer vrolijk rond). Het niet mogen autorijden en fietsen binnen 3 a 4 weken, heeft te maken met de narcose die je hebt gehad. Bij volledige narcose mag je inderdaad de eerste paar weken dat allemaal niet, omdat je reactievermogen, coordinatie e.d. na zo'n narcose te traag zijn. Bij een ruggeprik (plaatselijke verdoving van beneden), mag dat allemaal veel sneller weer. Misschien WWJC heb jij volledige narcose gehad? Ik i.i.g. niet, dus misschien dat dat het verklaart? Anders weet ik het ook niet :( .

    @Mirjanne: Arme Quinten. Ik hoop dat hij niet hoeft te worden opgenomen in het z'huis. Zo sneu! Sterkte!
     
  10. Danielle1982

    Danielle1982 Fanatiek lid

    3 apr 2008
    3.515
    1
    0
    @Jodie; Nee, verlies bijna geen bloed, bij mij zet het niet echt door..
    Heb wel steeds pijn in de buik, maar verlies telkens maar een beetje!

    Ben vanmorgen op nacontrole geweest, bloeddruk was 115/75, keurig dus weer.
    Omdat ik maar een kwartier persweeen heb gehad, moet ik er rekening mee houden dat bij een eventuele volgende keer weer zo snel gaat!
    Moeten dus echt op tijd vertrekken dan, hi hi!
     
  11. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    ja idd dan mag je wel snel zijn (laten we zo zeggen als ik nu thuis zelf was begonnen met bevallen had mijn man haar moeten aanpakken) geen enkele VK had optijd geweest had ze ook zelf gezegd en de mensen in het ziekenhuis zeiden dit ook dus ook maar goed dat er geen derde komt (die komt gewoon tussen het piepers schillen door eruit gevallen :p hahaahahah..

    @kipkip ja ze bewerken je precies hoor die kleintjes (hoezo niet slim genoeg ze weten het precies!) hier ook in de armen is het altijd goed maar pech voor haar mama heeft weer een beetje ballen verzameld en laat zich niet in de maling nemen, knuffen prima maar er moet ook geslapen worden..
     
  12. Mariel79

    Mariel79 Fanatiek lid

    16 jul 2008
    1.439
    0
    0
    Noord-Holland
    @ autotijden na keizersnede: Hier ook na 2 weken weer gereden, is mij ook niets over verteld. Ik moet trouwens volgende week naar het CB en dan moet ik toch ook echt met de auto... Vraag me af hoe je dat anders zou moeten doen...
    @ slapen: gisteren overdag had ze er weinig zin in maar vannacht weer top nacht gehad. 23.30 uur flesje en om 06.15 uur kwam ze pas weer en daarna om 10.30 uur :D mama blij !
    @ foto's: Weer een hoop schatjes voorbij zien komen !

    Pff ben internet aan het afstruinen naar een nieuwe baan ( ben tijdens mijn zwangerschap mijn baan kwijt geraakt, bedrijf ging failliet ) maar dat is best lastig zeg... Je merkt echt wel dat het allemaal een stuk minder is door die crisis... Heb nog wel even maar toch...

    Vanavond ga ik voor het eerst een avondje weg, vriend blijft thuis met Esmee... hihihi vind het best spannend... Heb een "volwassen vrouwen speeltjes" ;) party ! Dus dat wordt zeker lachen !
     
  13. Nance83

    Nance83 Actief lid

    10 apr 2008
    190
    0
    0
    hallo dames ik ben er niet zo vaak sorry, geen tijd.

    lorena drinkt 6 keer 120 + 4 schepjes, zal zo rond de 5 kilo zitten nu en is vandaag precies 6 weken.

    Loena heeft een beetje een rare week achter de rug, afgelopen zaterdag had ze echt een huildag niks kon haar troosten, gelukkig was dit weer zo om, kan er niet zo heel goed tegen als ze blijft huilen.
    dinsdag sávonds flink gespuugd tot twee keer toe na de fles alles onder gespuugt, dag erna en gisteren een klaar wakkere dag kon niks doen, moest in de buurt zijn anders was het krijsen, zolang ze me maar zag dan was het goed, of op de arm, dan ging ze slapen en als ik haar teruglegde gelijk huilen, haar even laten huilen soms ik dacht dan houdt ze wel op met huilen maar mevr geeft niet op tot dat ze op gepakt wordt.
    Vandaag weer een beetje in haar normale doen ligt lekker te slapen in haar bedje al dik 3 uurtjes.

    Verder ligt ze wat te klooien met haar voeding de hele week, ik heb al twee dagen weer 7 keer de fles moeten geven omdat ze sneller wilt eten maar de fles niet opdrinkt gister avond had ze maar 70 cc gedronken maar wel doorgeslapen, vanmorgen 20 cc overgelaten en toenstraks ook, ben benieuwd wt ze dadelijk drinkt.
    ze laat regelmatig wel een hoeveel heid staan terwijl ze dit eerst goed opdronk.
    heel raar, wordt er een beetje onzeker van.
     
  14. Kikki

    Kikki Bekend lid

    15 aug 2008
    875
    0
    0
    @Nance: volgens mij heeft Loena haar regeldagen (is o.a. rond week 6). Google maar eens. Regeldagen zijn dagen waarop de baby de voeding opnieuw gaat regelen, huileriger is e.d. Sterkte!

    @Menstruatie: ik ben 4 weken geleden bevallen. Kan ik nu alweer ongesteld aan het worden zijn?! Dat gevoel heb ik nl. heel sterk. Ik dacht dat dit pas kon vanaf 6 weken?
     
  15. thalina

    thalina Bekend lid

    24 jun 2008
    701
    0
    0
    tollebeek
    volgens mij als je cyclus gewoon doorgaat waar het gestopt is en 28 dagen pakt dan klopt het toch :(:
     
  16. Kikki

    Kikki Bekend lid

    15 aug 2008
    875
    0
    0
    Ja, dat dacht ik ook (ca. 4 weken), maar mij was verteld dat het normaal 6 weken tot een paar maanden wel kon duren. Maar goed, het ziet ernaar uit dat ik nu alweer in de prijzen val. JIPPIE........
     
  17. aapje 2009

    aapje 2009 Fanatiek lid

    7 mrt 2008
    1.583
    0
    36
    hoi hoi

    Coto
    wat een mooi meisje zeg en leuk rompertje ook :D
    Eenwondertje
    goed idee om dat eens bij te houden hij heeft gisteren dus goed geslapen
    en idd wel handig zo n weegschaal
    en wat is hij snel met draaien zeg
    het lijkt wel als ze een dag geod slapen ze de volgende dag weer heel erg wakker zijn
    Mitchell heeft dat ook
    Danielle
    wat fijn dat hij de nacht heeft door geslapen en dat hij het op die flessen goed doet
    Thalina
    wat een mooi mannetje zeg
    en fijn dat de kleertjes er ook een maat kleiner waren
    en wat is hij ook snel met draaien zeg
    en naar zeg dat hij zo slecht slaapt s avonds en s nachts ik hoop voor je dat hij het snel goed gaan doen wat betreft de avond en nacht
    Mirjanne
    wat fijn dat je de pacco niet meer nodig hebt
    ik hoop voor je dat het vandaag beter gaat met je mannetje en dat hij geen rs heeft
    Wwjc
    wat fijn dat Wyne het zo goed heeft gedaan vannacht heerlijk toch
    en ik vind het heel goed van ej dat je het hebt aangegeven dat je niet lekker ijn je vel zit
    fijn dat je er wel iets voor hebt gekregen
    en idd wat Imd schrijft als je moe/kapot bent dan is niet alles even rooskleurig
    en het hoeft echt niet allemaal perfect
    Lynn
    Julian slaapt dus ook al een mooi eindje door heerlijk he
    en jullie klaar wakker en hij ligt weer lekker te slapen heerlijk he
    Imd
    ook al zulke lekkere nachten
    genieten zeg wel fijn dat jij dan je nachtrust pakt dat heb je wel nodig en zker met ME
    Msroxy
    wat herkenbaar zeg Mitchell ging ook vaak vlak voor een voeding slapen en dan wij denken o dan slaapt ie wel iets langer
    nou nee hoor dan nog werd ie gewoon of eerder wakker
    Sushi
    lekker zeg een avondje voor jezelf dat is ook wel fijn
    en dat word vast en zeker lachen zo n party :D
    Nance
    misschien heeft Loena een regeldag
    ik hoop voor je dat ze snel haar ritme weer oppakt

    gisteren ben ik met MItchell naar het inloopspreekuur geweest
    nou hij weegt nu 4270 gram en is in 2 weken zo n 300 gram aangekomen
    nu mag ik hem weer om de 3 /3 en half uur een fles gaan geven ,want meneer hou het geen 4 uur vol
    dus zei ze op het buro waarom geef je hem dan geen fles nou dat deden we stiekem ook al wel (want heb al zo n gezeur met hun gehad over de voeding )maar mag dus nu weer geven als hij komt en zo bouw je de nachtvoeding af zei ze ,want dan is hij meer gevuld overdag
    nou ik ben benieuwd of dat zo werkt
    wij geven ook 6 x 120 water en 4 schepjes
    dat zullen er nu zo n 7 worden ,maar hij laat ook wel eens zo n 20 staan
    dus dat zit wel goed en in het zkh zei een zuster als je hem maar niet meer als een liter per dag geeft is het goed
    schreef ik woensdag nog dat hij zo goed sliep overdag
    nou gisteren was hij weer aardig jengelig en wilde niet zo goed slapen
    en vanmorgen weer zo,maar s avonds en s nachts slaapt hij wel goed even afkloppen(nog wel 1 fles per nacht)

    en ja ja Mitchell heeft mij de mooiste lach van de wereld laten zien :D :D
    wat is dat super zeg als je kindje voor het eerst tegen je lacht echt geweldig
    nou ik ga even liggen,want Mitchell is nu stil en slaapt als het goed is

    tot laters
     
  18. Eefje28

    Eefje28 Fanatiek lid

    2 sep 2008
    1.923
    0
    0
    Groningen
    Gebroken nachten: Hier ook..Overdag idd prins heerlijk slapen en kan ik hem amper wakker krijgen..Helemaal als we met zn allen beneden zijn..Hoe meer lawaai hoe beter hij slaapt..Zal s nachts maar de tv aan laten en de lamp aan ofzo..en ik met oordoppen in bed..haha..

    @BV:Hij drinkt ongeveer 15 minuten..Maar gulzig ...het liefst hangt hij er nog een half uur aan om te sabbelen..

    @poepen: Hij poet elke dag wel 2 a 3 keer..Ze zeiden dat het met BV soms wel een week kan duren ..nou hij kakt lekker door..En hoe :) er komt zo'n kracht bij dat hij bijna opstijgt.. :confused: ..

    Hij heeft nu een beetje een bont gezichtje..rode vlekjes en een paar pukkeltjes..Door de BV ..Had Len toen heel erg..

    Noa kwam net terug van de PSZ..Met een zelf gemaakt en zelf ingepakt moederdag cadeautje...Zoo lieff.SMELT!! Ben benieuwd.. ;) De eerste keer namelijk dat ze zelf iets heeft gemaakt !!! Zo leuk!!
     
  19. moederLynn

    moederLynn Fanatiek lid

    5 mrt 2009
    2.012
    0
    0
    moederen
    met mijn hoofd in de wolken
    over autorijden en ks...dat heeft te maken met een noodstop...dat kan je buik niet aan...ik heb toen mijn verzekering gebeld van mijn auto en de gyn...en ik mocht geen auto rijden want dan was ik niet verzekert als ik een ongelukkreeg....! ik mocht pas rijden nadat ik gecontroleerd was door de gyn....
     
  20. coto500

    coto500 Bekend lid

    23 jul 2008
    908
    0
    0
    Schiedam
    Ja gaaf he? Ik had hem in een babywinkel in Schiedam gekocht, maar die is nu helaas weg daar…
    Ik heb zulke rompertjes ook weleens gezien op braderieën of op de markt?

    Gisteravond weer moeizaam in slaap te krijgen. Uiteindelijk om 1uur. Maar ze kwam pas om 7:15!!! Dus echt ideaal….Na de voeding om 8:30 weer gaan slapen samen en om 10:15 wakker! Weer voeden…Maar toen ik daarna ging douchen huilde ze weer! Ik heb haar laten huilen en inderdaad toch nog een half uur geslapen…Nu 1300 huilt ze weer voor voeding dus ik moet weer!
    Doei,
     

Deel Deze Pagina