April 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Lien78, 22 jul 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lien78

    Lien78 Fanatiek lid

    15 feb 2008
    1.890
    0
    0
    (dieren)fysiotherapeute
    regio A'foort
    hoi allemaal, daar ben ik ook weer.
    ons weekeindje weg was héérlijk; er hoefde even niks, en we zijn fijn bijgekomen. lekker gegeten, en nog wta geshopt (uiteraard voor de baby, haha!).
    nu weer thuis, en mijn lief weer druk aan het werk, jammer, maarja.

    vanmiddag komen ze van de kraamzorg langs, ben benieuwd. géén idee wat ik kan verwachten.
    huis is netjes opgeruimd, dat is altijd fijn. :)

    ga zo het bedje even opmaken, staat leuker. ik doe het dan wel over als de kleine zich aankondigt.
    en ga zo wat kleertjes wassen ook. en dan hopelijk niet vergeten een foto te maken van dat wasrek vol met klein spul. lijkt me zo schattig!

    hoe ver zijn jullie allemaal al met alle geregel? iedereen al een kaartje uitgezoht bijvoorbeeld? en bij wie is de kraamzorg al langs geweest? en?

    fijne dag allemaal!
     
  2. Ramoontje79

    Ramoontje79 Bekend lid

    3 aug 2008
    719
    0
    0
    Vlak bij den Bosch
    Lien...Fijn dat je een leuk weekend heb gehad en dat je uitgerust bent!
    Kraamzorg heb ik nog niks van gehoort terwijl mijn kraampaket al weken op de babykamer staat!Over een week of 3 hoor ik wat als het goed is... geboortekaartes al uitgezocht,enveloppen al geschreven en zegels geplakt.Raamversiering al in huis, kraambedankjes klaar,do list al klaar, vluchttassen klaar,eigenlijk ben ik dr helemaal klaar voor! :) :)
    Dus laat het maar snel een week of 6 verder zijn!

    Asilah...vevrvelend meid dat je dr doorheen zit, en dat je kindje ziekjes is...!hoop dat het snel wat beter gaat en dat je dan wat beterder voelt!Kop op! ;)

    Een wondertje ...wat schattig van je man!

    wwjc...wat fijn dat je niks bent aangekomen, hoop zo te houden!

    Priscilla...hoe was het bij de vk?
     
  3. Priscilla R

    Priscilla R Fanatiek lid

    9 nov 2007
    2.055
    0
    0
    huismama
    Oud-Beijerland
    Ben ik weer. Alles was goed Bloeddruk 1 kilo er weer bij! Kleine lag op dat moment met haar hoofdje naar beneden maar ik voel der iedere keer draaien dwars stuit hoofdje naar beneden. Hopelijk maakt ze een goeie beslissing en blijft ze uiteindelijk met haar hoofdje naar beneden liggen :D haha. Hartje weer gehoord echt blijf dat zo mooi vinden :D
     
  4. Mariel79

    Mariel79 Fanatiek lid

    16 jul 2008
    1.439
    0
    0
    Noord-Holland
    Nesteldrang: Ben al bezig met wassen van alle kleertjes etc. bedje is al opgemaakt en alle hydrofiel luiers, doekjes, lakentjes liggen gewassen en gestreken in de kast. Verder wil ik nog wat opruimen her en der is huis maar heb daar niet zo heel veel zin in, dus hoop dat die nesteldrang nog even komt binnekort :)
    Gewicht: Ik weeg inmiddels 86 kilo en begon met 68 kilo :oops: ben 1.73 en vind mezelf niet echt heel erg dik geworden... hoop wel dat het er af wil strakjes.... Ga BV geven dus hoop dat dat meewerkt....
    Kraamzorg: Duurt nog 2 tot 3 weken voordat zij contact opnemen....
    Geboortekaartje: Hebben wel al gedichtje uitgezocht moeten alleen het kaartje nog bestellen...
    Raamversiering: ook al uitgezocht moeten alleen nog bestellen...

    Verder maak ik me er niet zo druk om, heb nog 7,5 week...

    Eenwondertje: super lief van je man
    Asilah: Vervelend joh dat je kindje ook nog eens ziek is ! Sterkte ermee !

    En meer weet ik even niet :oops: ga maar even lekker stofzuigen en dweilen daarna boodschappen doen...
     
  5. priscilla fijn dat alles goed was!

    heb mezelf naar de keuken gesleept om de afzuigkap onder handen te nemen. heb er kramp van in mijn handen. ik ga maar weer eens verder..
     
  6. Leonie27

    Leonie27 VIP lid

    1 dec 2007
    5.540
    0
    0
    Priscilla, fijn dat alles goed was bij vk.

    Wat betreft aankomen, ik ben nu zo'n 13 kilo aangekomen. Doe niets geks maar toch komt het eraan. Ben wel jaloers op diegene die niet zoveel aan zijn gekomen! :oops:

    En 2 maart mama's alweer, oh dan komt het steeds dichterbij!
    De ene keer heb ik echt zo'n haast gevoel van dat moet nog en dat moet nog en de andere keer heb ik zo iets van het komt vanzelf allemaal wel!
    De grote dingen zijn er in ieder geval. Over een week of 2 wil ik het kamertje echt af hebben. Moet ook nog even wachten op het hemeltje, dat maakt mijn moeder nog.

    IMD, geniet maar vanaf morgen van je verlof. Kun je ook de tijd nog even inhalen die je met Dean niet hebt gehad. :)
    En daarna genoeg tijd om de strijd nog aan te gaan, en wie weet hebben ze dan zelf het licht gezien. Voor jou en hun 2 kleinkindjes!

    En Rach, jou verlof begint ook bijna lees ik. Heerlijk!
    Zijn dit dan ook echt je laatse werkdagen, na de bevalling wordt je toch een thuisblijfmama? Zal, denk ik, ook vreemd gevoel zijn.

    Nog iets van Jodie gehoord?
     
  7. Eefje28

    Eefje28 Fanatiek lid

    2 sep 2008
    1.923
    0
    0
    Groningen
    Nee nog niks van Jodie gehoord.
    Ik heb toevallig vanmorgen nog een sms gestuurd,maar nog geen reactie.
    Hopelijk is ze lekker aan het rusten en laat ze snel wat horen.Zodra ik wat hoor laat ik het natuurlijk weten..

    Priscilla:Fijn dat het goed gaat allemaal.
    Ja..hartje vind ik ook nog steeds mooi om te horen.. :D
     
  8. inderdaad. verlof kan je het dus niet echt noemen. ik stop dan helemaal blijf thuis bij de kleine. Maar het voelt niet vreemd, het voelt juist heerlijk, en ik kijk er ontzettend naar uit.
    nu nog andere thuisblijfmama's vinden in de buurt ;)
     
  9. Mupkuh

    Mupkuh VIP lid

    10 okt 2007
    6.442
    0
    0
    Mama
    Brabant
    Hey meiden,

    Hier ben ik ook weer even. Heb het flink druk gehad. En vanacht flink ziek geworden.

    Bij de zwangerschapsgym en ook zwemmen. Is bij de eerste de vliezen al gebroken. Ze is 1 dag langer zwanger als mij. Denk dat ze de kleine nu misschien al wel heeft.

    Dus ja het komt echt dichtbij ;)

    Zo even nieuwe foto in mijn album plakken.
     
  10. Eefje28

    Eefje28 Fanatiek lid

    2 sep 2008
    1.923
    0
    0
    Groningen
    Zo die is er dan op tijd bij Mupkuh?? :confused:
    Hoop dat je je weer wat beter voelt?

    **Nieuwe buikfoto's in album**

    EDIT: Mooi gegroeid Mupkuh!
     
  11. Priscilla R

    Priscilla R Fanatiek lid

    9 nov 2007
    2.055
    0
    0
    huismama
    Oud-Beijerland
    Mupkuh mooie foto zo zeg met jullie samen :D!

    Eefje jou buik is ook mooi gegroeid Super :D
     
  12. mupkuh je buik is zeker gegroeid! leuk hoor :)
     
  13. synove

    synove Actief lid

    16 aug 2008
    257
    0
    0
    Nou, dat is het 'm nu juist. Ik doe dus al heel rustig aan en het schiet er op de gekste momenten gewoon in; ook als ik maar een klein stukje loop.
     
  14. Sylvie

    Sylvie Fanatiek lid

    20 nov 2005
    1.733
    0
    0
    Belgie
    @coto: mooie buik! zalig zo een dagje lekker alleen doen waar je zin in hebt!
    @priscilla: jij ook hele mooie buik! fijn dat alles goed was bij de vk!
    @amom: ik hoop ook echt voor je dat hij nog draait! hier voel ik ook de hik beneden en dacht daardoor ook van oh goed dan ligt ze zeker goed maar blijkbaar toch niet.. :(
    @imd: fijn dat je bijna op verlof kan! hoop dat er ook snel een oplossing komt ivm het roken waar je je goed mee voelt.
    @eefje: ik word hier ook paar keer per nacht wakker van pijnlijke armen, heel vervelend

    hier vandaag al heel wat spullen klaargelegd voor in mijn ziekenhuiskoffer. begint nu toch allemaal wel spannend te worden !

    @minius: veel plezier bij de echo! ik vraag me ook af of ons meisje nog juist ligt, mag gelukkig volgende vrijdag ook voor een echo
    @eenwondertje: wat een lieve cadeau's van je man! en nog Gefeliciteerd !

    hier ligt ook een lijstje met wat er allemaal nog moet gedaan worden :D gelukkig heb ik al heel veel kunnen schrappen

    @rach: wat fijn dat je bijna thuisblijfmama bent ;) vind het nog steeds geweldig en blij dat ik die keuze heb gemaakt
    @mupkuh en eefje: mooie buik !

    hier vreselijk veel pijn sinds gisteren. kan soms bijna niet lopen. echt onderin mijn buik. vanmiddag ineens zo pijn dat ik nog bijna niet op de bank geraakte. kon wel in tranen uitbarsten van de pijn, zeker ook omdat ik heel alleen thuis ben met mijn zoontje tot vanavond laat. nu ik op de bank zit gaat het, hopelijk dadelijk ook als ik rechtsta.
     
  15. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    Wat een leuke foto Mupkuh echt cute! leuk truitje ook! lekker pink! helemaal mijn ding..

    @ leonie ja ik ben gewoon helemaal in vakantiestemming heb er zin in, lekker met Dean saampies, ik kan bijna beginnen te gillen als ik eraan denk (best erg want had daarvoor helemaal niet de behoefte aan verlof (had gewoon willen werken tot de dag van de bevalling) maar ik moet bekennen dat het wel lekker voelt! haha

    @Eefje mooie strakke buik zeg (ik is jaloers!) heel mooi!

    @Rach thuisblijfmama zijn is zoooo leuk alles meemaken, zien, ervaren, en je komt genoeg andere mama's tegen vast en zeker, lekker hier en daar wat afspreken, leuke hobby zoeken bv voor als de kleine slaapt, nee ook al werk ik 20 uur aan huis ben blij dat ik niet buitenshuis werkte want had voor mijn gevoel dan teveel moeten missen.. En het gaat al veeeeeeel te snel!

    hmmm moet nog wat doen (ik zit nu op de zaak alleen) maar kan mezelf nu helemaal niet meer motiveren haha, doe wat nodig is en dan lekker naar huis toe hahaha..

    Oja eigenlijk nog textiellijm halen... (waarom blijf ik dat vergeten?)
     
  16. Mupkuh

    Mupkuh VIP lid

    10 okt 2007
    6.442
    0
    0
    Mama
    Brabant
    Thanks meiden!

    Ik heb mijn spullen voor het ziekenhuis ook al klaar liggen. Na mijn verjaardag. Ga ik alles inpakken en ook de box klaar zetten.

    Vind het zo spannend. Helemaal nu van de eerste in april de vliezenal zijn gebroken.
     
  17. Sylvie

    Sylvie Fanatiek lid

    20 nov 2005
    1.733
    0
    0
    Belgie
    waarom krijg ik geen mails meer van de site ? :( nog iemand last van?
     
  18. Mupkuh

    Mupkuh VIP lid

    10 okt 2007
    6.442
    0
    0
    Mama
    Brabant
    @ Sylvie, nee geen last van!
     
  19. Sylvie

    Sylvie Fanatiek lid

    20 nov 2005
    1.733
    0
    0
    Belgie
    mm raar :( iemand een idee hoe ik dit moet oplossen want zo zie ik niet of hier word bijgeschreven, heel vervelend
     
  20. Spekkie

    Spekkie Actief lid

    7 apr 2008
    407
    0
    0
    Alles gelezen, maar nu weet ik niet meer wie wat heeft geschreven :oops:

    Wat betreft aankomen, ik zit nu op +8 kg. Ik ben benieuwd hoe het gaat vorderen de komende weken, haha! Ach, het gaat er vanzelf wel weer af. Ooit.

    Ik heb vandaag weer een van m'n mindere dagen. Verrekte veel pijn, en daar word ik dan weer sjaggie van :( Mama is vandaag niet echt in een feestbui, arm zoontje. Maar goed, die zit voor Peter Pan geparkeerd met een koekje en drinken, dus ik kom er wel mee weg, denk ik.

    Oh, ik heb eindelijk weer wat buikfoto's online gegooid. Eentje van vandaag, de andere die ik nog had moeten posten :oops: (en let niet op de supercharmante pyamabroek :) )
     

Deel Deze Pagina