Asherman

Discussie in 'Miskraam' gestart door Naomi2, 3 aug 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Naomi2

    Naomi2 Lid

    15 feb 2013
    58
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zijn er nog mensen die worden behandeld voor asherman en ervaringen willen delen? Weinig over te vinden, of de gesprekken zijn heel oud.

    Ik word maandag behandeld in het spaarne na curretage.
     
  2. twinny2014

    twinny2014 Bekend lid

    25 jul 2012
    761
    0
    0
    Ik heb een milde vorm van Asherman gehad na een curettage. Er werden bij toeval verklevingen ontdekt (bij een hystero die eigenlijk op zoek was naar een afwijkende vorm van de baarmoeder).
    Deze zijn toen verwijderd. Dit gebeurde bij mijn d.m.v. een hysteroscopie met een ruggenprik. Dit omdat er naast Asherman inderdaad een afwijkende vorm van mijn baarmoeder was gezien en die is toen tegelijk een beetje bijgeknipt. Omdat ik zelf graag wilde zien wat ze deden ben ik niet volledig onder narcose geweest.

    Hierna moest ik een koperspiraaltje en een hormoonkuur. Dat waren twee rondes, dus ronde 1 en daarna ongesteld, ronde 2 en daarna ongesteld en toen mocht het spiraal eruit. Dit was afgelopen januari.

    De ingreep zelf viel mee, ik had geen napijn ofzo. Van de hormoonkuur ook niet echt last gehad.

    Succes ermee!
     
  3. cd28

    cd28 Fanatiek lid

    25 jul 2012
    1.344
    106
    63
    Bij mij zijn ook verklevingen ontstaan na de curettage. Deze zijn ca 4 weken geleden verwijderd onder narcose. Ik heb nu net mijn eerste menstruatie gehad en moet dus nog een maandje. Dan mag het spiraaltje er weer uit en hopelijk is alles dan goed. Zo niet dan stuurt de gyn me door naar een ziekenhuis wat hierin gespecialiseerd is. De hormoonkuur die je krijgt is een hele zware pil. Ik had ook voor het eerst last van de menstruatie. Heel veel last van mijn buik en rug, dit heb ik nog nooit gehad. Maar verder heb ik weinig klachten dus ben aan het aftellen tot we deze periode kunnen afsluiten en het opnieuw mogen proberen.
     
  4. Naomi2

    Naomi2 Lid

    15 feb 2013
    58
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ha CD28 en MC Kenzie: er is nog een ander onderwerp ' Asherman' waar veel mensen op zitten. Zullen we het gesprek daar naartoe verplaatsen?
     
  5. Naomi2

    Naomi2 Lid

    15 feb 2013
    58
    0
    0
    NULL
    NULL
  6. Beheer

    Beheer Administrator
    Medewerker

    11 feb 2005
    16.273
    2.975
    113
    Omdat jullie in een ander topic verder gaan doe ik deze dicht.

    Beheer.
     

Deel Deze Pagina