Ik ga nog even aan de poets........morgen komt er niets van En daarna ga ik crea met sticker zijn Teminste als jullie me niet van me werk houden
Gelukkig is het jurkje aangekomen, begon me enorme zorgen te maken of ik wel het juiste adres had ingevuld etc. etc. Zou echt wat voor mij zijn, zwangere muts die ik ben! En hier net een nachtje weg geboekt voor morgen. Gaan we naar Nunspeet, fietsjes erbij geboekt, high tea en een diner. Even lekker weg met hubbs.
Wat onwijs lief van jullie zeg, echt een heel leuk jurkje. Zit me hier een beetje te vervelen.... Zijn nog wel met 3! personen op kantoor... Mamalieske mooi dat ze toch niet gaan proberen om te draaien. Maar wordt nu wel spannend hoor nog 3 weekjes..
o heerlijk kiki, doen wij hier nou nooit, misschien wel een goed idee binnenkort, nog effies met zn 2en
hmm, kan me dr zo aan irriteren dat ik niet meer weet wie die anders ks-mam nou was, dames, help mn geheugen es, er was er toch nog 1 (he, t zonnetje komt door )
Volgens de lijst gaat ze voor een thuisbevalling... Of ze heeft de lijst nog niet aangepast dat kan natuurlijk ook.
Hahaha, maar dan moet je wel heel erg snel zijn hoor! Straks zit je in het hotel te ploppen! Maar veel leuke en vooral goedkope adresjes op nachtjeweg.nl
was het niet mirripir of zoiets, ik weet de naam niet helemaal meer, maar die wist volgens mij wanneer het kindje gehaald zou worden.. (sorrie alsik met e naam volledig verkeerd zit, maar zoiets was het volgens mij )
Nee, er was bij iemand eerst sprake van een keizersnee en daarna toch niet meer, want beeb was gedraaid uit zichzelf...
Alkmaar hehe, solly ja, volgens mij was het mirrepir, sarake was degene die eerst ks zou krijgen, maar waar uk toch zelf is gedraaid
Wat dacht je van Maastricht, heerlijke winkelstad, mooie hotels (vooral designhotel is erg mooi) heerlijke terasjes en mooie natuur in de directe omgeving.
Zal ik anders mijn ervaringen na het weekend even hier achter laten (doe ik sowieso wel)? Kunnen jullie massaal met z'n allen naar Nunspeet gaan