Oke dit is de laatste.... Ik wist alleen niet meer welke maat ik net had gekozen . Zo zie je maar denice dat je niet alleen bent haha!
ik ben zo sloom en het gaat hier zo snel dat ik het niet bij kan houden. sorry voor degenen waar ik niet op reageer. linka, die 3 cm heb je in ieder geval! pruts, wat schrikken van je afdelingshoofd! kvptje, ik ben nog niet ongeduldig. mijn meisje mag komen als ze er zelf klaar voor is. (als het maar voor 42 weken is!) maar ik ben benieuwd of het werkt! kelly, schrikken van het hartje. succes! binna, fijn dat je haar toch weer gehoord en gevoeld hebt! marleen, lastig dat zo'n mannetje blijkbaar aanvoelt dat jij er ff doorheen zit en zo ondeugend is! wel een schatje om te zien trouwens . succes meis! sjorsje, succes met je man. af en toe wordt het zo duidelijk dat ze van een andere planeet komen he? mijn vriend wil door mijn hormonen voorlopig ook geen tweede . maar hij doet wel heel veel voor me. my angel, wat moeilijk dat ayoub ondanks al jouw ellendige bajesdagen toch te weinig bloedplaatjes had. fijn dat ie nu gezond thuis is! babsie, fijn dat alles goed was, maar raar dat je baby ineens niet meer ingedaald was! die van mij is ook een beetje omhoog gekomen (en rond haar as gedraaid). alieke, doe je wel rustig aan?! geen zware boodschappen ed meer tillen, he? happy, kan me voorstellen dat je na 3 mnd thuis niet meer zo happy bent! hoop dat het snel begint! kimm, spannend! en als koken niet meer gaat, dan ga je toch lekker op bed! dan moet iemand anders maar ff helpen of bestel je wat! passiepaard, lieve man heb je! die van mij is ook zo lief qua helpen met vanalles. fijn is dat he?
Eigenwijze boefje! Haha! Hier nog geen nieuws onregelmatige weeen en Myrna is even met mijn moeder hier geweest. Maar wel slijmprop verloren, 2x keer zelfs. Dus afwachten.
Tja, ik kan ook meestal niet zo lang boos blijven als ik dat smoeltje zie... Gelukkig maar! @ Linka: Succes meid! Ik hoop dat het doorzet. Ik ben ookal 2x een slijmprop verloren en je wilt niet weten wat er af en toe naar buiten komt....Alles behalve m'n kindje! Ik ga weer even met m'n mannetje wat doen, want de Teletubbies zijn afgelopen, dus mijn rust ook! Succes allemaal!
maandagavond heb ik (net voor het slapen, niet zo handig) een artikel gelezen in een ouders van nu waar ik een beetje van schrok. bij onze 20 weken echo zagen ze aanwijzingen voor een chromosoomafwijking. de gyn heeft ons 2 dagen later gerust gesteld dat we geen verhoogde kans hebben. nu stond in de ouders van nu een vergelijkbaar verhaal (1e echo aanwijzingen, echo gyn gerust gesteld), maar bleek het kindje bij de geboorte toch down te hebben. merk nu dat ik er ineens weer me bezig ben. ik zou er zelf goed mee kunnen leven, maar maak me nu al druk om alle medelijden ipv felicitaties die je dan van de omgeving krijgt. en mijn vriend is er ook wel redelijk relaxed onder, maar weet niet of hij dan ook zo trots met zijn dochter op stap gaat en moet dan ook eerst eraan wennen. ik ben er dus veel te veel mee bezig terwijl de kans dat we een gezonde dochter krijgen veel groter is. wat dat betreft denk ik kom maar gauw dan weten we of alles goed is!
lauwie niet doen hoor, je nu weer zorgen gaan maken. ik weet dat het moeilijk is. wij hebben de testen niet laten uitvoeren en nu zo gaan denken ojee straks is er toch iets daar word ik ook onzeker van. we zullen het pas zien bij geboort. komt goed
Ben inmiddels bij de gyn geweest. Bloeddruk was 110/70, keurig netjes dus weer. En ook met de baby is alles goed. Hoofdje zit nog steeds diep ingedaald, volgens de gyn is het straks een keer pfff en hij is eruit. Ik heb nog wel gevraagd wat er gaat gebeuren als ik de 40 weken haal. Ze gaan dan toucheren en als dat goed is gaan ze inleiden. De 21e moet ik weer terugkomen. Toucheren is dat alleen voelen of er al verweking is?
*buddynieuws van Philly* Ik kreeg net een sms van Philly waarin ze schrijft dat alles goed gaat met haar en Renske. Renske is een lieve tevreden baby. Ze zijn sinds maandag in het kraamhotel waar ze goed worden verzorgd. Zaterdag gaan ze naar huis, dan zal ze ook weer op het forum komen. Ze is heel benieuwd naar hoe het met iedereen gaat en ik moest iedereen de groetjes doen!
mooi dat alles goed is en ja alleen kijken of er verandering is. ik hoop ook dat ze dat bij mij doen, maar zal wel niet. misschien moet ik niet elke keer zeggen dat alles zo goed gaat, misschien laten ze me dan niet doorlopen straks haha
jenny, je hebt helemaal gelijk. vind het nu moeilijk omdat dat artikel zo confronterend was. ga wel ff afleiding zoeken! thanx
Zo één van mijn honden kwam thuis van de hondenuitlaatservice en had heerlijk met zijn hele lijf in dooie vis liggen rollen gadver hij vind wassen ook zo leuk haha NOT wel 4 keer per dag de sloot in, maar wassen leuk vinden ho maar. zo heb ik ook wat geklaagd haha
Marleen, snap je helemaal. Mannen kunnen ons inderdaad niet altijd begrijpen omdat wij ons zelf ook niet begrijpen. Jij ook sterkte he! Wat een ondeugende jongen heb je trouwens. Noura, Leuk die pakketten. Hoe gaat het verder bij jou? Jenny, lekker toch even zeuren. Mag hoor! LauwieDat zijn niet de dingen die je wilt lezen inderdaad. Probeer positief te blijven. Het zal allemaal wel goed zijn! Sjorsje Fijn dat ze met 40 weken al gaan voelen. Hier gaan ze pas bij 41 weken iets doen! Net bij de VK geweest, alles was weer goed, maar ze doen niks. Pas bij 41 weken gaan ze inwendig onderzoek doen. Baal ik wel van hoor. Maar ja nu weet ik wel waar ik aan toe ben!
lekker hè en dank je wel, wel gek die foto's zijn van week 26 en voelt nog niet zo lang geleden. het gaat zo hard ineens
@Jenny, gatsie wat 'n viespeuk. Er zijn hier gelukkig geen sloten ofzo in de buurt waar onze hond in kan springen. Toen ie nog 'n stuk kleiner was heeft ie dat 'n keer gedaan bij mijn ouders. Wel lachen, maar wat 'n viezigheid. @Happy, mijn gyn zei dat ze het eigenlijk pas doen bij 42 weken, maar hij is omkoopbaar.
heb ik weer! Ik dacht ik ga ff wandelen naar het winkelcentrum met die kleine meid van me.... Zie ik haar ineens met haar mouwtje spelen (verstoppertje met haar handje) Dus ik wil haar mouwtje goed doen, zie ik ineens dat ze haar nomination armbandje heeft afgedaan en waarschijnlijk weggegooid. Ik vindt het zo zonde... al die tijd is het goed gegaan, heeft ze nooit naar dr armbandje omgekeken en nu.... pfffff Dus deze mamma heeft heel de weg naar winkelcentrum 2x gelopen, toch btje in de stress geschoten, aangifte van verloren voorwerp gedaan.... en ja ik ben ook nog de hele tijd aan het babbelen tegen me buik.. dus als het gerommel nu niet doorzet.... Ik baal alleen enorm van het armbandje... ben zo aan het hopen dat ze hem voordat we weggingen in huis heeft afgedaan....
niet bijzonder speciaal... het is soort stalen/zilveren schakelarband die elastisch is... de armband zelf is niet speciaal of duur maar de schakeltjes die eraan zitten kunnen best duur zijn.... (nu zat er gelukkig maar 1 schakeltje aan) maar baal wel beetje
even snel een ego update van mij: Om 11uur moesten we ons melden en werden we weer aan ctg gelegd, sowieso een half uurtje. Daarna zou de gyn komen...na een half uur en een hele goede ctg kwam de gyn, er zou dus eigenlijk een hart echo gemaakt worden, maar omdat de 20weken echo helemaal goed was bevonden toen al, hadden ze allemaal zoiets van dat het niet nodig was. Zij gaan er vanuit dat als er iets ernstigs was dat dat toen al gezien moest zijn. Dus ze zegt ik ga jullie weer overdragen aan je eigen vk, kan wel zijn dat je tijdens de bevalling of even ervoor bij ons komt, dus dat het medisch wordt. maar we hoefden ons geen zorgen te maken. bedankt voor jullie meeleven!