Wilde ff snel zeggen, datik lekker morgen uitgebreid jullie hyves en fotos ga bekijken! Straks komt de kerel thuis en eindelijk avondje samen.... En mn laatste pil dag dus uhhh.... Het moet er maar even van komen vanaamd! fijne avond!
Wilde een poging wagen om terug te lezen,maar moet er helaas weer vandoor. Onze kat is vandaag gecastreerd en nu geeft hij allemaal bloed over. Heel ons huis zit onder. Ik ga meteen terug naar de dierenarts. Misschien tot straks X
@Duster: zo he dat is eng! Hoop dat het niet erg is! Hier is het weer (bijna) rustig in huis, vanmiddag visite gehad, maar nu wil Sven niet slapen, beetje te druk geweest denk ik. Zo even eten maken, me vriend was vandaag in Amsterdam aan het werk geweest als het goed is is hij om 6 uur weer thuis. mijn buik knort al!
hey meiden heb net even snel gelezen. zit op me werk te wachten tot het eten er is. ik heb mieppie en chantal al toe gevoegt groetjes sabrina
Ben net terug van de dierenarts............zonder kat Waarschijnlijk is de knoop losgelaten en blijft het daardoor bloeden. Hij gaat nu proberen mbv een pincet de knoop te dichten en als dat niet lukt wordt het een buikoperatie. Baal er enorm van. Iedereen zegt dat castreren zo´n kleine ingreep is en dan krijgen we dit. Ga nu maar snel ons huisje poetsen, want er ligt echt overal bloed X
@duster,heh bah,kan er ook nog wel bij,arme kat. @Juud en Sjors,nou dat is ook opgelost lijkt me,jullie kunnen de kaartjes behouden,fijn zo'n forum ------------------------------- Lars en de meiden zijn nu naar opa en oma,ik ben niet lekker en ga lekker ff in bad en darna vroeg mn bedje in. Ik voel me wel schuldig to de kids,bah! Fijne aaf allemaal! Ow enne Chantal,ik had je berichtje nog niet gelezen op de site van Merel*,net pas,heel erg lief,dank je wel.
duster hopelijk gaat het strakjes wat beter met je kat is zielig als zo'n beestje zo ziek is door zo'n operatie. mn zus de konijn heeft dat ook gehad. maar jeetje dat beest was zichzelf niet meer. echt zielig.
UHHHHH ik wilde miepie ook toevoegen om te spieken op de hyves maar nou ken ik haar toch niet vinden MIEPIE WAAR BEN JE !?
moet moregn om half 2 naar de belastingdienst om in te laten vullen hopelijk krijg ik iets terug zoals tot nu toe ieder jaar. Maare er was iemand weet ff niet meer wie. had gevraagt over uitvaart ? of je die ook terug krijg of heb k er nou iets van gemaakt dat er niet staat en lees ik verkeerd. Maar dat krijg je zeker terug. Uitvaart, ziektekosten, maar ook voorgeschreven medicijnen die je zelf moet betalen. ik heb ieder bonnetje dit keer goed bewaard ben helemaal trots op mezelf. Nou heeft kenny een creme voor zn gezicht. en dat moet tie ochtend en avond opsmeren. en dat bleekt enorm op beddengoed en kleding en handoeken enzo. Schijnt dat je die schade doordat het door een dokter is uitgeschreven je ook kan terug krijgen of tenminste een deel daarvan. dus dit jaar gaan we maar bekijken of we dat voor elkaar krijgen dan. Want kan daardoor nooit eens denken van ik doe gekleurde handdoeken of beddengoed. dat bleekt. en kleding gaat binnen een maand verkleuren is echt zonde. Kenny blijft morgen ook nog thuis hij is zo ziekjes boehoehoehoehoe hahhahahaa.... morgen moet ik ook nog werken en zaterdag en zondag ook dus word weer een druk weeekend ( jah setteke ik zal voorzichtig zijn en me rust nemen daarna anders loop ik kreupel na het werk en ben ik maandag weer kapot ) hihi
hey maare welterusten allemaal ! dagdag! ( zit het scherm zelf helemaal vol te lullen ik schaam me kapot)
***zwaai zwaai zwaai*** Ik heb heerlijk weekend! Ga morgenvroeg eerst babyzwemmen. Daarna breng ik Sophie naar Oma en gaat mama heerlijk een middagje zich zelf laten verwennen. Ik ga eerst naar de masseur en daarna door naar de kapper voor een kleine metamorfose! Ik heb nu redelijk lang haar en wil het laten knippen tot ongeveer op mijn schouders en het laten kleuren. Ben het lange haar zo zat, dus het is tijd voor verandering. Ga nu lekker op de bank hangen. Fijne avond allemaal.